phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Novinky>

JAKO PRVNÍ POLETÍME Z ČESKÝCH BUDĚJOVIC

Dovolená na Rhodosu a v Turecku přímo z jižních Čech už od srpna 2023


Vytvořeno: 8. 12. 2022

Českobudějovické letiště vstupuje na scénu a obyvatelé Jihočeského kraje a okolí tak mohou už během příštího léta odletět přímo z Českých Budějovic na dovolenou do Řecka a Turecka. Jako první na českém trhu Čedok připravil zájezdy do dvou nejoblíbenějších prázdninových destinací, které odstartují už od začátku srpna 2023. V nabídce se objeví nejprodávanější a nejoblíbenější hotely na řeckém ostrově Rhodos a na Turecké riviéře, nejčastěji čtyřhvězdičkové a pětihvězdičkové resorty s programem all inclusive. Kromě zájezdů k moři si mohou cestovatelé vybrat i z několika poznávacích zájezdů. Zájezdy v rámci first minute předprodejů za nejnižší ceny jsme spustili už od čtvrtka 8. prosince 2022, tak hurá na rezervace!


„Historicky první odlety z Českých Budějovic odstartujeme již příští rok a od začátku srpna budeme poprvé v historii létat z českobudějovického letiště na řecký Rhodos a na Tureckou riviéru. Nově nabídneme obyvatelům Jihočeského kraje a širší spádové oblasti odlety na dovolenou do dvou populárních letních destinací, které mohou rezervovat v předprodejích už od tohoto týdne. Čedok tak jako jediná cestovní kancelář na trhu bude během následující sezóny provozovat charterové lety ze všech českých regionálních letišť,“ oznámil novinky Stanislav Zeman, generální ředitel Čedoku.


Na populární řecký ostrov Rhodos a do turecké Antalye můžete letět v rámci letní sezóny od začátku srpna až do konce září na palubách letecké společnosti Smartwings, která bude charterové lety jako první dopravce zajišťovat letadly typu Boeing 737 až pro 189 cestujících v ekonomické třídě. Do Antalye poletí klienti Čedoku z Českých Budějovic každý pátek od 4. srpna 2023, na Rhodos každé pondělí od 7. srpna 2023. Letiště v Českých Budějovicích tak splní potřebné požadavky pro pravidelný civilní letecký provoz a nově získá u mezinárodní organizace IATA kód letiště JCL.


Kompletní nabídka zájezdů s odlety z Českých Budějovic je již v prodeji na webových stránkách www.cedok.cz, na infolince, pobočkách Čedoku po celé ČR nebo v široké síti provizních prodejců.

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter