phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Novinky>

EXOTIKA S JIRKOU KOLBABOU PODRUHÉ

Zajímavý program s cestovatelem a fotografem na Madagaskaru, v Ománu i Thajsku


Vytvořeno: 6. 9. 2022

Nebaví vás jen válení na pláži, chcete během dovolené sbírat zážitky a ještě se něco dozvědět? Ve spolupráci se známým českým cestovatelem a fotografem Jirkou Kolbabou připravil Čedok pro své klienty během zimní sezóny další putování po exotických destinacích. Tentokrát výprava zamíří v listopadu na Madagaskar do oblasti Nosy Be a v lednu potom do Ománu i Thajska. Do všech tří zemí, které od letošního roku přidáváme nově do své nabídky, poletíte přímým letem z Prahy a v rámci zájezdu ve vybraných termínech vás čeká navíc zajímavý program zcela zdarma. Jirka Kolbaba vás provede několika výlety, připraví si pro účastníky i své cestovatelské přednášky a během kurzu focení vás naučí, jak pořídit správnou fotku mobilním telefonem i zrcadlovkou.


„S Čedokem se Jirka Kolbaba vydává na dobrodružství již podruhé, navazujeme tak v našich exotických destinacích na úspěšný program z letošního roku, kdy během února s našimi klienty navštívil Dominikánskou republiku a v březnu africký Zanzibar. Následující zimní sezónu tak čekají na zájemce celkem tři nové destinace, kde mohou známého českého fotografa potkat, ale užít si také zdarma cestovatelské přednášky, kurz focení i absolvovat přímo s ním některé výlety,“ pozval všechny dobrodruhy Stanislav Zeman, generální ředitel Čedoku.


Cestovatel a fotograf Jirka Kolbaba procestoval všechny kontinenty světa a své příběhy z cest zaznamenává nejen objektivem fotoaparátu, ale také poutavým vyprávěním na cestovatelských přednáškách. Poznávání blízkých i vzdálených zemí, ale i turistických a odlehlých míst planety, je jeho celoživotní vášní a každý měsíc vyráží nejen s klienty, ale i na vlastní pěst, prozkoumat další části světa.


Přehled destinací a termínů s programem navíc:


Zájemci o putování s Jirkou Kolbabou v exotice si mohou rezervovat klasické pobytové zájezdy v uvedených termínech a hotelích přímo na webových stránkách https://www.cedok.cz/, na infolince nebo na pobočkách Čedoku.

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter