phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Novinky>

Dovolená po vlastní ose

Nevažte se na na nikoho a užijte si dovolenou podle svého

Vytvořeno: 14. 4. 2021

Chcete-li strávit svou dovolenou mimo skupiny, pouze se svou rodinou nebo přáteli? Objevujete rádi svět po svém? Nechcete se na nikoho vázat a chcete si měnit program dovolené podle svého?

Pak je náš nový program Fly&drive, který pro Vás právě nyní připravujeme, tou nejlepší volbou.

Po Vašem příletu do destinace na Vás již na letišti čeká auto, které budete mít po celou dobu své dovolené k dispozici. My Vám předem připravíme návrh itineráře Vaší cesty a pečlivě sestavený program plný nejkrásnějších míst a památek, které můžete během dovolené navštívit. Rezervaci ubytování budete mít od nás také předem zajištěnu. V destinacích, které to umožňují, budete jen sami se svými blízkými a auto si budete moci řídit sami. V zemích, kde to není pravidlem, Vám bude po celou dobu k dispozici osobní řidič, který bude zároveň i Vaším osobním průvodcem. V případě zájmu si můžete týdenní Fly&drive prodloužit o pobyt u moře. Během své dovolené se samozřejmě budete moci kdykoliv obrátit na našeho česky mluvícího delegáta nebo asistenta na telefonu.

Připravujeme pro Vás dovolené Fly&drive v několika desítkách zemí, které budeme postupně zařazovat do nabídky.

Na konci dubna Vám nabídneme tento typ dovolené bez řidiče na Sardinii, na Madeiře, v Gruzii, v italské Kalábrii, na Sardinii a na Turecké riviéře. Váš řidič s autem Vás bude očekávat v Keni, v Jordánsku, v Egyptě a v Maroku.

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter