phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Novinky>

Informace k mimořádné situaci

Informace k mimořádné situaci

Aktualizováno dne: 31. 03. 2020


Vážení zákazníci,

100 let jsme tady pro Vás.
100 let Vám rádi poskytujeme komplexní nabídku služeb cestovního ruchu, poznáváte s námi Českou republiku i nejvzdálenější kouty celého světa.
Za 100 let jsme překonali různé neočekávané situace, avšak ani naši předchůdci se nikdy nesetkali s úplně zavřenými státními hranicemi a úplným zákazem vycestování mimo území České republiky.

Současná situace je velmi nepřehledná, mění se každým dnem a bohužel vůbec nemá oporu v legislativě. Dne 16. března 2020 vstoupilo v platnost nařízení vlády České republiky o uzavření hranic a zákazu cestovat mimo území ČR. Stejně jako mnoho našich klientů a obchodních partnerů i my věříme, že se jedná o nařízení a zákaz pouze dočasný a že v blízké době Vám opět budeme moci poskytovat naše služby v co možná největším rozsahu

S ohledem na opatření vydaná vládou ČR jsme i my museli uzavřít naše pobočky. Veškerá jednání se zákazníky jsou nyní soustředěna pouze na naše call centrum, které je, i přes posílení týmu našich operátorů, zahlceno Vašimi telefonáty a emaily. Chtěli bychom Vás proto požádat o trpělivost, snažíme se postupně vyřizovat všechny Vaše požadavky a s nimi související administrativní náležitosti.

Klienty, kteří mají zakoupen zájezd s odjezdem v době nouzového stavu, postupně kontaktují naši operátoři. Ostatním požadavkům se budeme věnovat až následně a to od nejbližších termínů odjezdů dále. Vyčkejte, proto prosím, až Vás budeme sami kontaktovat.

Vážení klienti, děkujeme Vám za pochopení, Vaši trpělivost a přejeme Vám a Vašim blízkým pevné zdraví.
S úctou
Váš Čedok


Časté dotazy a odpovědi naleznete zde.

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter