Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Itálie

Palmová riviéra

Top last minute

 • 15.12.
  Hotel FUJAIRAH ROTANA RESORT & SPA
   35 990 Kč
  -31%
  Spojené arabské emiráty
  8 dní
  Letecky
  all inclusive
  od  24 990 Kč
 • 18.12.
  Hotel BLUE REEF RESORT
   16 590 Kč
  -37%
  Egypt
  9 dní
  Letecky
  all inclusive
  od  10 490 Kč
 • 21.12.
  Hotel RESTA REEF RESORT
  +
   16 890 Kč
  -17%
  Egypt
  8 dní
  Letecky
  all inclusive
  od  13 990 Kč
 • 22.12.
  Hotel DOUBLE TREE BY HILTON RESORT & SPA MARJAN ISLAND
   42 690 Kč
  -20%
  Spojené arabské emiráty
  8 dní
  Letecky
  polopenze
  od  33 990 Kč
 • 29.12.
  Hotel UMM AL QUWAIN
   44 990 Kč
  -31%
  Spojené arabské emiráty
  8 dní
  Letecky
  polopenze
  od  30 990 Kč
 • 2.1.
  Hotel HILTON MARSA ALAM NUBIAN RESORT
   24 890 Kč
  -16%
  Egypt
  10 dní
  Letecky
  all inclusive
  od  20 990 Kč
 • 11.1.
  Hotel ROYAL TULIP BEACH RESORT
   19 590 Kč
  -16%
  Egypt
  12 dní
  Letecky
  all inclusive
  od  16 490 Kč
 • 21.1.
  A to nejlepší z Kuby s pobytem na Varaderu
   63 490 Kč
  -9%
  Kuba
  12 dní
  Letecky
  dle programu
  od  57 990 Kč
 • 28.1.
  Hotel GRAND BAHÍA PRINCIPE LA ROMANA
  +
   67 890 Kč
  -19%
  Dominikánská republika
  13 dní
  Letecky
  all inclusive
  od  54 990 Kč
 • 28.1.
  Hotel GRAND BAHÍA PRINCIPE BÁVARO / PUNTA CANA
   63 890 Kč
  -17%
  Dominikánská republika
  13 dní
  Letecky
  all inclusive
  od  52 990 Kč
 • 19.2.
  Hotel MARITIM CRYSTALS BEACH
   62 690 Kč
  -15%
  Mauricius
  12 dní
  Letecky
  polopenze
  od  53 290 Kč
 • 19.2.
  Hotel EMERAUDE BEACH ATTITUDE
   54 990 Kč
  -15%
  Mauricius
  12 dní
  Letecky
  all inclusive
  od  46 790 Kč
 • 24.2.
  To nejlepší z Yucatánu
   69 990 Kč
  -10%
  Mexiko
  11 dní
  Letecky
  dle programu
  od  62 991 Kč
 • 12.3.
  Hotel VERANDA GRAND BAIE
   56 290 Kč
  -12%
  Mauricius
  12 dní
  Letecky
  snídaně
  od  49 590 Kč
 • 12.3.
  Hotel COIN DE MIRE ATTITUDE
   47 390 Kč
  -12%
  Mauricius
  12 dní
  Letecky
  polopenze
  od  41 790 Kč

Nejoblíbenější zájezdy na Palmovou riviéru

Rezidence GREEN BAY
Rezidence GREEN BAY
od 4 641 Kč
Všechny zájezdy na Palmovou riviéru

Popis destinace

Garganské pohoří, vybíhající 65 km do Jaderského moře jako ostruha, chrání pod svými svahy překrásnou oblast Itálie – Palmovou riviéru. Krásné pláže, které rámuje středomořská vegetace, borovicové porosty a palmové promenády přispívají k příjemnému odpočinku a opalování u křišťálově průzračného moře. Atraktivní název získala oblast díky uměle vysázenému pásu palem, který lemuje promenády jednotlivých středisek táhnoucích se podél široké písčité pláže v délce asi 30 km.

Dopravní informace
- Vzdálenost z Prahy: 1 250 - 1 300 km
- Doba jízdy z Prahy: 15-19 hod.

Důležité upozornění: Na území skoro celé Itálie je nutné používat koupací čepice při vstupu do bazénů. Toto nařízení se týká i hotelových bazénů (nejen veřejných)! Většina veřejných pláží je zpoplatněna.

Tipy pro správnou volbu

- slunné mikroklima
- široké písčité pláže
- svěží středomořská vegetace
- blízko do Říma i Apenin

Čedok PLUS

- výhodná poloha apartmánů
- hotely s bazény blízko pláže
- skutečně rozumná cena pobytů
- výhodná cena cestovního pojištění

Střediska

San Benedetto del Tronto
Elegantní lázeňské středisko na úpatí Abruzského pohoří na Palmové riviéře ve střední Itálii. V městečku je rybářský a turistický přístav, řada obchodů, kaváren a pizzerií. Palmové háje a parky i hojnost květů krášlí jeho okolí i pěší zónu s parkem. V okolí rostou přímořské borovice a dlouhá pláž pokrytá jemným pískem odráží čisté vlny Jaderského moře. Pro sportovce je připravena nabídka využití bazénů, tenisových kurtů, atletických drah a minigolfu. Ve městě se každý týden koná typický italský trh.
Vzdálenost z Prahy cca 1 250 km. Doba jízdy z ČR je cca 15–18 hodin.

Alba Adriatica
Kouzelné městečko Alba Adriatica na Palmové riviéře má přiléhavé jméno. Je ho 3 km dlouhá pláž je pokryta stříbřitě bílým pískem, který u břehu moře světélkuje průzračnou vodou. Plá že jsou zde placené i volné, v borovém lese lze najít další pláže s odloučenou atmosférou. Promenáda, která je kolem moře stíněna palmami a borovicemi s barevnou pestrostí oleandrů, vybízí k volné jízdě na kole či k večerním procházkám. Sportovní nabídka za hr nu je windsurfing i plachtění, společenská nabídka zahrnuje pizzerie a restaurace s krajovými jídly i obchůdky s nejrůznějším zbožím.
Vzdálenost z Prahy cca 1 300 km. Doba jízdy z ČR je cca 15–18 hodin.

Tortoreto Lido
Středisko známé pro svůj úzký vztah k moři, jelikož tradičním místním ekonomickým sektorem je rybaření a v posledních letech i rozvoj cestovního ruchu. Mnohými lidmi je nazýváno jako aristokratické a elegantní díky honosným vilám podél pobřežní cesty a všudypřítomné zeleni. Ovšem toto středisko se honosí i modrou vlajkou za čistotu moře, pěší promenádou a cyklistickou stezkou 3 km dlouhou, která se napojuje bezprostředně na pláže Alba Adriaticy.

Roseto degli Abruzzi
Jedno z nejnavštěvovanějších středisek této části Palmové riviéry, kde najdeme moderní hotelové a apartmánové struktury. Je zároveň druhým největším městem provincie a svou věhlasnost si získalo i díky všudypřítomným růžím a oleandrům, nádherným plážím a čistému moři.

Silvi Marina
Přímořské letovisko situované asi 15 km severně od Pesary. Městečko má historickou část vybudovanou na pahorcích s panoramatickým výhledem. Mezi písčitou pláží a centrem letoviska leží promenáda lemovaná obchůdky, pizzeriemi a restauracemi. Pláž je pokrytá jemným pískem, moře má jen mírnou svažitost dna, koupání je vhodné pro děti. Východisko k četným výletům mezi nimiž dominuje zejména možnost exkurze do Říma, který leží v dostupné vzdálenosti.
Vzdálenost z Prahy činí 1 300 km, doba jízdy z ČR 16–19 hodin.

Cupra Marittima
Klidné přímořské turistické středisko s 5 000 stálými obyvateli, které je známo nejen jako letní lokalita, ale je zde kromě jiného i největší muzeum mušlí na světě a historické centrum s okouzlujícími památkami. Kromě nádherných pláží každého jistě zaujme pěší promenáda s množstvím barů, pizzerií a sportovišť, podél níž vede cyklistická stezka, kterou se pohodlně dostanete do městeček Grottamare či San Benedetto del Tronto.
Vzdálenost z Prahy cca 1 230 km. Doba jízdy z ČR je cca 15–18 hodin.

Martinsicuro
Klidné středně velké moderní středisko, 3 km jižně od města San Benedetto del Tronto. Rozkládá se na terénu, obydleného již v době předrománské, a to díky důležitému přístavu, ze kterého vedla Solná cesta do Říma. V posledních letech se z tohoto malého rybářského městečka stala oblíbená turistická lokalita, která nabízí aktivní odpočinek pro všechny věkové kategorie. Podél nádherné písečné pláže s pozvolným vstupem do moře vede živá pěší promenáda s mnoha atrakcemi pro malé i velké návštěvníky a cyklistická stezka, kterou se lze pohodlně dostat na kole či kolečkových bruslích až do městečka Tortoreto Lido, vzdáleného 15 km. Středisku nechybí řada barů, pizzerií a restaurací.
Vzdálenost z Prahy cca 1 250 km. Doba jízdy z ČR cca 15–18 hodin.

Pineto
Pineto je středomořské letovisko proslulé pro svůj bujný piniový háj, který je díky svému bohatému stínu velice vhodný zejména pro ranní procházky či cvičení a odděluje písečnou pláž od jeho centra, kde se nachází řada restaurací, barů, kaváren a obchodů všeho druhu. Nabízí příjemné strávení dovolené u moře a zároveň může být výchozím bodem k poznávání regionu Abruzzo. V bezprostřední blízkosti se nachází středověká věž Torre di Cerrano se zbytky starobylého římského přístavu či směrem do vnitrozemí, cca 9 km, se nachází jedno z nejzajímavějších historických center v kraji, městečko Atri, se svou nádhernou katedrálou.

Výlety

Offida
Polodenní výlet do města Offida, proslulého svými krajkami a dobrým vínem. Prohlídka historického centra, muzea, kláštera, kostela Santa Maria della Rocca, návštěva vinného sklípku s ochutnávkou vína.
Orientační cena: cca 15,- Eur dospělý, cca 10,- Eur dítě do 10 let

Řím a Vatikán
Celodenní výlet do Říma, slavné italské metropole, založené před více než 2700 lety. Prohlídka nejvěhlasnějších památek města, jakými jsou: Kolosseum, Fora Romana, Piazza Venezia, Fontana di Trevi, Španělské náměstí, Pantheon, Piazza Navona, hrad Sant´Angelo, bazilika sv. Petra s odborným průvodcem a sluchátky.
Orientační cena: cca 35,- Eur dospělý, cca 25,- Eur dítě do 10 let

Gran Sasso
Celodenní výlet k nejvyšší hoře ve střední Itálii, která dosahuje výšky úctyhodných 2912 m. n. m., a tunel jí procházející má cca 10 km. Procházka po Campo Imperatore, obrovské ploše s nádherným rozhledem, možnost barbecue. Prohlídka města Castelli, známého výrobou keramiky a situovaného na úpatí hory Camicia, v parku Gran Sasso.
Orientační cena: cca 35,- Eur dospělý, cca 22,- Eur dítě do 10 let

Vodní park Ondablu
Celodenní výlet do tohoto zábavního parku na otevřeném prostoru, který nabízí spoustu vodních atrakcí, skluzavek a bazénů, ale i restaurace, bar, jídelnu, úschovnu cenností a obchod se sportovním zbožím. V ceně slunečník se 2 lehátky.
Orientační cena: cca 20,- Eur dospělý, cca 10,- Eur dítě do 100 cm

Jeskyně Frasassi
Polodenní výlet do jedné z nejvelkolepějších a nejpůvabnějších podzemních tras na světě, poskytující nádherné scenérie různorodých a pestrých stalaktitů a stalagmitů, jezírek s křišťálovou vodou a mnoho dalšího. Prohlídka trvá cca 1,5 hodiny.
Orientační cena: cca 37,- Eur dospělý, cca 27,- Eur dítě do 6 let

Ascoli Piceno
Polodenní výlet do tohoto „města sta věží", během nějž uvidíte např.: Piazza Arringo, Piazza del Popolo, kostel sv. Emidia, kostel sv. Františka a kavárnu Meletti a ochutnáte místní charakteristické produkty.
Orientační cena: cca 15,- Eur dospělý, cca 10,- Eur dítě do 10 let

Loreto
Polodenní výlet na toto světoznámé poutní místo, které má spojitost i s naším hlavním městem. Prohlídka sanktuaria Santa Casa s černou Madonnou a sálem s pokladem.
Orientační cena: cca 20,- Eur dospělý, cca 15,- Eur dítě do 10 let


Ceny výletů jsou pouze orientační.