Vyzkoušejte náš nový a přehlednější web. Stále na něm pracujeme a vylepšujeme, budeme však rádi za Váš názor. Chci vidět nový web x

Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Nejkrásnější místa Panamy s koupáním pro nezávislé cestovatele

Destinace
Panama
Doprava
Strava
Počet osob
7015
Termín Nocí Doprava Strava Cena za osobu
-

Nahrávám termíny

Trasa

Panama City I Panamský průplav I ostrov Blas I Gamboa l jezero Gatun I Rio Chagres I Coclé

Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy do Panama City (s přestupem), následný transfer do hotelu. Ubytování, nocleh.

2. den: Snídaně. Během prohlídky města nevynecháme Staré město, El Amador Causeway či budeme oddivovat moderní výstavbu. Po prohlídce odjedeme k návštěvě Panamského průplavu, kde můžeme pozorovat lodě a provoz celého průplavu, dále navštívíme museum průplavu. V odpoledních hodinách navštívíme muzeum Biodiversidad, které navrhl světově proslulý architekt Frank Gehry jako svou první práci v Latinské Americe. Nocleh v Panama City.

3. den: Po snídani odjezd na celodenní výlet na souostroví San Blas, které je známé svými krásnými bílými písečnými plážemi, průzračnou vodou, místním uměním a kulturou Guna. Navštívíme ráj v Panamě jen dvě a půl hodiny od Panama City. Je to asi 365 ostrovů s bujnou přírodní krásou Karibiku. Souostroví San Blas se stalo jednou z nejnavštěvovanějších turistických destinací v Panamě. Nocleh v Panama City.

4. den: Po snídani odjezd na polodenní výlet do deštného pralesa Gamboa. Zde nás čeká projížďka po jezeru Gatun v Panamském průplavu, kolem některých ostrovů a po kanálech. Okouzlí nás perstrobarevná flóra a neutichající fauna. Uvidíme želvy, aligátory, krokodýly či ptáky různých druhů - ideální cesta pro milovníky přírody. Dále uvidíme tropický deštný prales z lanovky. Budeme mít možnost uvidět tváří v tvář ptáky a zvířata tropických deštných pralesů. Přes kilometr dlouhá cesta končí na vrcholu, kde budeme mít možnost navštívit ještě rozhlednu. Odpoledne volno. Fakultativně večeře v atraktivní restauraci Las Tinajas v centru města s folklorním pořadem. Nocleh v Panama City.

5. den: Po snídani odjezd na návštěvu indiánského kmene Embera v Rio Chagres, kde můžeme ocenit životní styl jednoho z našich domorodých etnik, jeho ruční řemesla a suvenýry, které si můžeme na místě koupit. Kromě návštěvy si můžeme vychutnat osvěžující vody vodopádu. Odpoledne odjezd k ubytování do Coclé do hotelu Playa Blanca*** s all inclusive. Pěkný hotel s různými bazény včetně největšího bazénu se slanou vodou ve Střední Americe a Karibiku, vířivky a tenisové kurty. Hosté mohou využívat bezplatně kajaky, výuku aerobiku a tance. Všechny pokoje a apartmány v Playa Blanca Resort jsou vybaveny koupelnou, lednicí, kabelovou TV, kávovarem, a trezorem, Pokoje s výhledem do zahrady, na moře nebo bazény. V areálu je 8 restaurací a barů, které nabízejí širokou škálu panamských a mezinárodních jídel, včetně sushi a italské kuchyně. K dispozici je také snack bar pro děti i dospělé Individuální volno, možnost koupání či provozování sportovních aktivit na pláži.

6.-7.den: Individuální volno, možnost koupání či provozování sportovních aktivit na pláži.

8. den: Odjezd na letiště a odlet s přestupem do Prahy.

9. den: Přílet do Prahy.

Tipy pro správnou volbu

Seznamte se s nejkrásnějšími místy Panamy, země nacházející se v jihovýchodní části Střední Ameriky, hraničící na severu s Karibským mořem a na jihu s Tichým oceánem. Panama nabízí možnost návštěvy světově proslulého Panamského průplavu, který má zásadní význam pro rozvoj země a zároveň umožňuje spojení s okolním světem. Obyvatelstvo Panamy čítající v současné době více než 3,5 milionu lidí je složené z několika etnických skupin, které se podílejí na vynikajícím kulturním bohatstvím.

Informace

Minimální počet pro realizaci zájezdu 2 osoby. Uvedená cena je orientační a může se změnit v případě, že bude optimální knihovací třída v letecké dopravě již obsazena.