Vyzkoušejte náš nový a přehlednější web. Stále na něm pracujeme a vylepšujeme, budeme však rádi za Váš názor. Chci vidět nový web x

Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Irsko - Krakow

Destinace
Irsko
Doprava
Strava
Počet osob
6758
Termín Nocí Doprava Strava Cena za osobu
-

Nahrávám termíny

Program zájezdu

1. den: Odlet z Krakowa v dopoledních hodinách, přílet do Dublinu, základní okružní jízda městem, odjezd na ubytování. 2. den: Po snídani odjezd do Wicklow mountains – zahrada Irska, úchvatné scenérie a významné památky, klášterní komplex Glendalough, zahrady Powerscourt, odjezd do Killkeny- nejpůvabnější historické město v Irsku s normanskou pevností nad řekou Nore, s Černým opatstvím a řadou velkolepých budov, volno, odjezd ubytování. 3. den: Po snídani odjezd k prohlídce Holly Gross Abbey – opatství ze 12. století, Rock of Cashel - pozoruhodná románská pevnost na vápencové skále, Cahir Castel – jeden z největších hradů v Irsku, odjezd do Jameson Heritage centre k prohlídce palírny whisky s ochutnávkou, odjezd na ubytování do Corku na ubytování, příp. večerní prohlídka města. 4. den: Po snídani Kinsale – jedno nejkrásnějších irských městeček na pobřeží s nedalekou pevností Charles Fort, přejezd na nejjihozápadnější bod Irska – mys Mizen Head s ojedinělou podívanou na skalnaté příkré útesy, zastávka v přístavním městečku Bantry – odjezd do oblasti Killarney, ubytování. 5. den: Po snídani polodenní vyjížďka do oblasti Ring of Kerry proslulé svou jedinečnou krajinou a jezery, Limmerick – ubytování v oblasti. 6. den: Po snídani odjezd k Bunratty – oblíbenému hradu z 15. století, přejezd na Mohérové pobřeží – až 200 metrů vysoké útesy v délce 8 kilometrů, Buren „skalnatá země“, oblast krasových plošin se vzácnou flórou. Galway – centrum západního Irska, prohlídka centra královského města, volno k nákupům a individuálním prohlídkám, ubytování. 7. den: Po snídani odjezd do Clonmacnoise, zbytky středověkého kláštera, Kilbeggan – návštěva Locke´s Distilery s ochutnávkou, Monasterboice – zbytky klášterního komplexu s jedinečnými vysokými kříži z 10. století. Přejezd do Dublinu, ubytování, večeře. 8. den: Po snídani – Dublin – prohlídka města – hrad, Christ Church Cathedral, radnice, katedrála sv. Patrika, O´Connel street, Guiness Storehouse…odpoledne volno k prohlídkám a nákupům, ubytování, večeře. 9. den: V odpoledních hodinách transfer na letiště a odlet do Krakowa.

Tipy pro správnou volbu

- bohatý program - některé vstupy v ceně

Informace

Je nutné počítat s částkou na případnou dopravu na MHD. Změna programu dle aktuální situace vyhrazena.

Obecné vízové informace

Občané ČR a občané třetího státu, kteří mají dlouhodobý nebo trvalý pobyt v ČR mohou pobývat na území země do 90 dnů od prvního vstupu na území země.

Jako cestovní doklad lze použít platný cestovní pas nebo občanský průkaz se strojově čitelnými údaji vydávaný po druhé polovině roku 2000.