Vyzkoušejte náš nový a přehlednější web. Stále na něm pracujeme a vylepšujeme, budeme však rádi za Váš názor. Chci vidět nový web x

Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Wellness hotel Bahenec

Destinace
Česká republika, Písek u Jablunkova
Doprava
Strava
polopenze
Ubytování
Spa a Wellness hotel Bahenec, hotel roku 2013, se nachází ve Slezských Beskydech v nadmořské výšce 840 m cca 12 km od Jablunkova. Nabízí příjemné ubytování v rodinném wellness hotelu, vhodný pro klienty, kteří hledají klid pro relaxaci, odpočinek, profesionální wellness procedury, zázemí pro rodiny ...
  • Cykloturistika
  • Možnost pobytu se psem
  • Připojení na internet
  • Vhodné pro seniory
  • Wellness

Středisko

Písek u Jablunkova

Poloha

Spa a Wellness hotel Bahenec, hotel roku 2013, se nachází ve Slezských Beskydech v nadmořské výšce 840 m cca 12 km od Jablunkova. Nabízí příjemné ubytování v rodinném wellness hotelu, vhodný pro klienty, kteří hledají klid pro relaxaci, odpočinek, profesionální wellness procedury, zázemí pro rodiny s dětmi, krátké vycházky v přírodě i turistické výlety. Wellness hotel nabízí kromě kvalitních BBB procedur, zábalů a masáží také spoustu možností ke sportovnímu a odpočinkovému vyžití včetně letních animačních programů.

Vybavení

vstupní hala s recepcí, restaurace s velkým dětským koutkem, salónek pro školení, wellness s vnitřním bazénem o teplotě 32°C (8 x 4 m), finskou saunou a procedurami SPA BBB - pivní, slámové a mléčné procedury s léčivými účinky, Koliba s posezením u krbu, beach volejbal, dětská dřevěná vesnice. Výtah není k dispozici.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností jedné až dvou přistýlek, sprcha, WC, TV, Wi-Fi, župan pro dospělé osoby. Většina pokojů má balkon.

Stravování

dle programu - snídaně bufetovým způsobem, večeře výběr ze 4 jídel (polévka, salát, bar, hlavní jídlo, moučník).

Koupání

venkovní bazén, vnitřní bazén (8 x 4 m).

Nabídka programů

Ve Spa a Wellness hotelu Bahenec nabízíme pobytové balíčky BBB: patří do skupiny Bier Bottich Bad, nejstarší a největší celoevropské sítě pivních lázní chráněných patenty. Jedná se výjimečné procedury s léčivými účinky, jejíž součástí je finská sauna, koupel s přísadami, regenerace organismu na lůžku z ovesné slámy a odpočinek u sauny.


BALÍČEK SPA SENIOR
4 noci, polopenze + lehké polední občerstvení
program: originální pivní lázeň BBB (60 minut relaxační bazén a finská sauna, 20 minut pivní lázeň, 30 minut relaxace ve slámové posteli), Originální slámová lázeň BBB (60 minut relaxační bazén a finská sauna, 20 minut slámová lázeň, 30 minut relaxace ve slámové posteli), Originální mléčná lázeň BBB (60 minut relaxační bazén a finská sauna, 20 minut mléčná lázeň, 30 minut relaxace ve slámové posteli), Originální pivní masáž nohou (20 minut perličková pivní masáž nohou včetně občerstvení), sauna v rámci procedury, vnitřní relaxační bazén po celou dobu pobytu, župan na pokoji, uvítací drink u večeře. Pobyt je určen pro zákazníky od 55 let (při pobytu 2 osob na pokoji platí omezení věku pouze pro 1 osobu). Kádě pro 2 osoby.

BALÍČEK RELAX SENIOR
2 noci, polopenze + lehké polední občerstvení
program: originální pivní lázeň BBB (60 minut relaxační bazén a finská sauna, 20 minut pivní lázeň, 30 minut relaxace ve slámové posteli), Originální slámová lázeň BBB (60 minut relaxační bazén a finská sauna, 20 minut slámová lázeň, 30 minut relaxace ve slámové posteli), sauna v rámci procedury, vnitřní bazén po celou dobu pobytu, župan na pokoji, uvítací drink u večeře. Pobyt je určen pro zákazníky od 55 let (při pobytu 2 osob na pokoji platí omezení věku pouze pro 1 osobu). Kádě pro 2 osoby.

BALÍČEK RELAX
2 noci, polopenze
program: Originální pivní lázeň BBB 60 minut relaxační bazén a finská sauna, 20 minut pivní lázeň, 30 minut relaxace ve slámové posteli), Originální slámová lázeň BBB (60 minut relaxační bazén a finská sauna, 20 minut slámová lázeň, 30 minut relaxace ve slámové posteli), sauna v rámci procedury, vnitřní relaxační bazén po celou dobu pobytu, župan na pokoji, uvítací drink u večeře. Kádě pro 2 osoby.

BALÍČEK POHODA
2 noci, v rozmezí neděle - pátek, polopenze
program: Originální pivní lázeň (60 minut relaxační bazén a finská sauna, 20 minut pivní lázeň, 30 minut relaxace ve slámové posteli), Originální slámová lázeň, sauna v rámci procedury, vnitřní relaxační bazén po celou dobu pobytu, župan, uvítací drink u večeře.POBYT PRO RODINY S DĚTMI - PRÁZDNINY

5 NOCÍ NEDĚLE - PÁTEK - 1 DÍTĚ ZDARMA.
5x ubytování, 5x polopenze, celodenní animační program pro děti i dospělé, 1x večerní karneval pro děti, 1x večerní program pro děti i dospělé, neomezený vstup do vnitřního a venkovního bazénu.(děti a dospělí na přistýlce nemají procedury).

Tipy pro správnou volbu

- kvalitní wellness procedury SPA BBB s léčivými účinky
- relaxační bazén 32°C
- vlastní lyžařská sjezdovka u hotelu
- zdarma neomezený vstup do vnitřního a venkovního bazénu

Informace

Parkování u hotelu zdarma.
Místní poplatek - není zahrnut v ceně pobytu - úhrada na místě.

Upozornění

V případě procedur si hotel vyhrazuje právo změny času procedur. Místní poplatek není zahrnut v ceně pobytu - úhrada na místě. Pobyt je možný se psem. Místní poplatek není zahrnut v ceně pobytu - úhrada na místě.

Dětská cena

platí od 3 do 12 let.
Při pobytu dvou dospělých a dvou dětí na pokoji 2+2, je jedno dítě do 12 let na přistýlce zdarma.

Poloha hotelu na mapě