Vyzkoušejte náš nový a přehlednější web. Stále na něm pracujeme a vylepšujeme, budeme však rádi za Váš názor. Chci vidět nový web x

Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Wellness hotel Bahenec

Destinace
Česká republika, Písek u Jablunkova
Doprava
Strava
polopenze
Ubytování
Spa a Wellness hotel Bahenec, hotel roku 2013, se nachází ve Slezských Beskydech v nadmořské výšce 840 m cca 12 km od Jablunkova. Nabízí příjemné ubytování v rodinném wellness hotelu, vhodný pro klienty, kteří hledají klid pro relaxaci, odpočinek, profesionální wellness procedury, zázemí pro rodiny ...
  • Cykloturistika
  • Možnost pobytu se psem
  • Připojení na internet
  • Vhodné pro seniory
  • Wellness
1904

Středisko

Písek u Jablunkova

Poloha

Spa a Wellness hotel Bahenec, hotel roku 2013, se nachází ve Slezských Beskydech v nadmořské výšce 840 m cca 12 km od Jablunkova. Nabízí příjemné ubytování v rodinném wellness hotelu, vhodný pro klienty, kteří hledají klid pro relaxaci, odpočinek, profesionální wellness procedury, zázemí pro rodiny s dětmi, krátké vycházky v přírodě i turistické výlety. Wellness hotel nabízí kromě kvalitních BBB procedur, zábalů a masáží také spoustu možností ke sportovnímu a odpočinkovému vyžití včetně letních animačních programů.

Vybavení

vstupní hala s recepcí, restaurace s velkým dětským koutkem, salónek pro školení, wellness s vnitřním bazénem o teplotě 32°C (8 x 4 m), finskou saunou a procedurami SPA BBB - pivní, slámové a mléčné procedury s léčivými účinky, Koliba s posezením u krbu, beach volejbal, dětská dřevěná vesnice. Výtah není k dispozici.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností jedné až dvou přistýlek, sprcha, WC, TV, Wi-Fi, župan pro dospělé osoby. Většina pokojů má balkon.

Stravování

dle programu - snídaně bufetovým způsobem, večeře výběr ze 4 jídel (polévka, salát, bar, hlavní jídlo, moučník).

Koupání

venkovní bazén, vnitřní bazén (8 x 4 m).

Nabídka programů

VELIKONOČNÍ POBYT pro rodiny s dětmi
15.4.-17.4.2017
2 noci, polopenze
program: malování vajíček, pletení pravých pomlázek, zábava s hudbou, dětský karneval s Myškou MIKI, animátorky od sobotního večera do neděle, vstup do finské sauny od 15.00 hod., volný vstup do vnitřního relaxačního bazénu po celou dobu pobytu, kupon pro dospělou osobu ve výši 500,- Kč na pivní proceduru.
Možnost prodloužení pobytu z pátku na sobotu.


Ve Spa a Wellness hotelu Bahenec nabízíme pobytové balíčky BBB: patří do skupiny Bier Bottich Bad, nejstarší a největší celoevropské sítě pivních lázní chráněných patenty. Jedná se výjimečné procedury s léčivými účinky, jejíž součástí je finská sauna, koupel s přísadami, regenerace organismu na lůžku z ovesné slámy a odpočinek u sauny.


BALÍČEK SPA SENIOR
4 noci, polopenze + lehké polední občerstvení
program: originální pivní lázeň BBB (60 minut relaxační bazén a finská sauna, 20 minut pivní lázeň, 30 minut relaxace ve slámové posteli), Originální slámová lázeň BBB (60 minut relaxační bazén a finská sauna, 20 minut slámová lázeň, 30 minut relaxace ve slámové posteli), Originální mléčná lázeň BBB (60 minut relaxační bazén a finská sauna, 20 minut mléčná lázeň, 30 minut relaxace ve slámové posteli), Originální pivní masáž nohou (20 minut perličková pivní masáž nohou včetně občerstvení), sauna v rámci procedury, vnitřní relaxační bazén po celou dobu pobytu, župan na pokoji, uvítací drink u večeře. Pobyt je určen pro zákazníky od 55 let (při pobytu 2 osob na pokoji platí omezení věku pouze pro 1 osobu). Kádě pro 2 osoby.

BALÍČEK RELAX SENIOR
2 noci, polopenze + lehké polední občerstvení
program: originální pivní lázeň BBB (60 minut relaxační bazén a finská sauna, 20 minut pivní lázeň, 30 minut relaxace ve slámové posteli), Originální slámová lázeň BBB (60 minut relaxační bazén a finská sauna, 20 minut slámová lázeň, 30 minut relaxace ve slámové posteli), sauna v rámci procedury, vnitřní bazén po celou dobu pobytu, župan na pokoji, uvítací drink u večeře. Pobyt je určen pro zákazníky od 55 let (při pobytu 2 osob na pokoji platí omezení věku pouze pro 1 osobu). Kádě pro 2 osoby.

BALÍČEK RELAX
2 noci, polopenze
program: Originální pivní lázeň BBB 60 minut relaxační bazén a finská sauna, 20 minut pivní lázeň, 30 minut relaxace ve slámové posteli), Originální slámová lázeň BBB (60 minut relaxační bazén a finská sauna, 20 minut slámová lázeň, 30 minut relaxace ve slámové posteli), sauna v rámci procedury, vnitřní relaxační bazén po celou dobu pobytu, župan na pokoji, uvítací drink u večeře. Kádě pro 2 osoby.

BALÍČEK POHODA
2 noci, v rozmezí neděle - pátek, polopenze
program: Originální pivní lázeň (60 minut relaxační bazén a finská sauna, 20 minut pivní lázeň, 30 minut relaxace ve slámové posteli), Originální slámová lázeň, sauna v rámci procedury, vnitřní relaxační bazén po celou dobu pobytu, župan, uvítací drink u večeře.POBYT PRO RODINY S DĚTMI - PRÁZDNINY

5 NOCÍ NEDĚLE - PÁTEK - 1 DÍTĚ ZDARMA.
5x ubytování, 5x polopenze, celodenní animační program pro děti i dospělé, 1x večerní karneval pro děti, 1x večerní program pro děti i dospělé, neomezený vstup do vnitřního a venkovního bazénu.(děti a dospělí na přistýlce nemají procedury).

Tipy pro správnou volbu

- kvalitní wellness procedury SPA BBB s léčivými účinky
- relaxační bazén 32°C
- vlastní lyžařská sjezdovka u hotelu
- zdarma neomezený vstup do vnitřního a venkovního bazénu

Informace

Parkování u hotelu zdarma.
Místní poplatek - není zahrnut v ceně pobytu - úhrada na místě.

Upozornění

V případě procedur si hotel vyhrazuje právo změny času procedur. Místní poplatek není zahrnut v ceně pobytu - úhrada na místě. Pobyt je možný se psem. Místní poplatek není zahrnut v ceně pobytu - úhrada na místě.

Dětská cena

platí od 3 do 12 let.
Při pobytu dvou dospělých a dvou dětí na pokoji 2+2, je jedno dítě do 12 let na přistýlce zdarma.

Poloha hotelu na mapě