Vyzkoušejte náš nový a přehlednější web. Stále na něm pracujeme a vylepšujeme, budeme však rádi za Váš názor. Chci vidět nový web x

Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Hotel Skalní mlýn

Destinace
Česká republika, Moravský kras
Doprava
Strava
snídaně
Ubytování
2+1, 4+0 ROD mezonet, 1+0
Hotel Skalní mlýn, to je více než 70 let tradice. Leží v CHKO Moravský kras, poblíž propasti Macocha a Punkevních jeskyní s lodičkami, u nástupiště vláčků, v blízkosti lanovky na Macochu.Hotel je ideálním výchozím místem pro výlety rodin s dětmi. Blízká poloha od Blanska a veletržního města Brna, ...
  • Cykloturistika
  • Možnost pobytu se psem
  • Připojení na internet
  • pobyt se psem
4116
Hotelové ubytování
Dospělý - lůžko Dospělý - lůžko Dospělý - lůžko
2+1 1+0 4+0 ROD mezonet
termín Na noc Na noc Na noc
01.05.- 01.11. 690 980 690

Středisko

Blansko - Skalní mlýn

Poloha

Hotel Skalní mlýn, to je více než 70 let tradice. Leží v CHKO Moravský kras, poblíž propasti Macocha a Punkevních jeskyní s lodičkami, u nástupiště vláčků, v blízkosti lanovky na Macochu.Hotel je ideálním výchozím místem pro výlety rodin s dětmi. Blízká poloha od Blanska a veletržního města Brna, stejně jako klidná a romantická příroda Moravského krasu, přímo vybízí k rodinné dovolené .

Vybavení

Restaurace, večerní restaurace - piano bar, letní terasy s možností grilování, výtah, směnárna, internetový koutek, připojení k internetu přes Wi-Fi zdarma v celém objektu a jiné služby. V areálu je půjčovna koloběžek (za popl.), jejichž význam je umocněn uzavřením krasových žlebů pro automobilovou dopravu, možnost úschovy vlastních kol zdarma.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje se sprchou a WC, některé s možností přistýlky, na pokoji SAT-TV, rádio, telefon. Na vyžádání- jedno a třílůžkové pokoje, mezonetové rodinné pokoje (dvě lůžka dole a dvě nahoře).

Stravování

Snídaně - formou teplého a studeného bufetu (v hlavní letní sezóně), rozšířená kontinentální s výběrem hlavního jídla (v mimosezóně),fakultativně doplatek na večeře (výběrem ze tří hlavních jídel vč. moučníku)

Koupání

Blansko - přehradní nádrž Palava (cca 8 km), Blansko - městské koupaliště, aquapark s tobogánem, krytý plavecký bazén (cca 7 km), Jedovnice - rybník Olšovec (cca 7 km).

Informace

Parkování před hotelem na vlastním parkovišti bez poplatku.

Poloha hotelu na mapě