Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Hotel Skalní mlýn

Destinace
Česká republika, Moravský kras
Doprava
Strava
snídaně
Ubytování
1+0, 2+1, 4+0 ROD mezonet
Hotel Skalní mlýn, to je více než 70 let tradice. Leží v CHKO Moravský kras, poblíž propasti Macocha a Punkevních jeskyní s lodičkami, u nástupiště vláčků, v blízkosti lanovky na Macochu.Hotel je ideálním výchozím místem pro výlety rodin s dětmi. Blízká poloha od Blanska a veletržního města Brna, st
  • Cykloturistika
  • Možnost pobytu se psem
  • Připojení na internet
  • pobyt se psem
Samostatné ubytování
Dospělý - lůžko Dospělý - lůžko Dospělý - lůžko
2+1 1+0 4+0 ROD mezonet
termín Na noc Na noc Na noc
01.05.- 01.11. 690 980 690

Středisko

Blansko - Skalní mlýn

Poloha

Hotel Skalní mlýn, to je více než 70 let tradice. Leží v CHKO Moravský kras, poblíž propasti Macocha a Punkevních jeskyní s lodičkami, u nástupiště vláčků, v blízkosti lanovky na Macochu.Hotel je ideálním výchozím místem pro výlety rodin s dětmi. Blízká poloha od Blanska a veletržního města Brna, stejně jako klidná a romantická příroda Moravského krasu , přímo vybízí k rodinné dovolené .


Stravování

snídaně - formou teplého a studeného bufetu (v hlavní letní sezóně), rozšířená kontinentální s výběrem hlavního jídla (v mimosezóně),fakultativně doplatek na večeře (výběrem ze tří hlavních jídel vč. moučníku)

Koupání

Blansko - přehradní nádrž Palava (cca 8 km), Blansko - městské koupaliště, aquapark s tobogánem, krytý plavecký bazén (cca 7 km), Jedovnice - rybník Olšovec (cca 7 km).

Tipy pro správnou volbu

▪ turistika, cykloturistika (jeskyně Moravského krasu)
1x za pobyt zapůjčení koloběžky ZDARMA

Dětská cena

platí pro děti od 5 do 15 let v doprovodu 2 dosp. osob na pokoji. Děti do 5 let bez nároku na služby se snídaní zdarma.

Poloha hotelu na mapě