Vyzkoušejte náš nový a přehlednější web. Stále na něm pracujeme a vylepšujeme, budeme však rádi za Váš názor. Chci vidět nový web x

Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Hotel Neapol

Destinace
Česká republika, Mariánské Lázně
Doprava
Strava
polopenze
Ubytování
2+0 Komfort
Hotel Neapol je součástí Resortu Hvězda, který je ukázkou unikátní lázeňské architektury a historickým skvostem v centru lázeňské části. Svým hostům nabízí kombinaci tradičního lázeňského stylu a komfort mezinárodního hotelu. Jeho jednotlivé části Hvězda, Imperial a Neapol jsou navíc propojeny ...
  • Bazén
  • Připojení na internet
  • Wellness
6792

Středisko

Mariánské Lázně

Poloha

Hotel Neapol je součástí Resortu Hvězda, který je ukázkou unikátní lázeňské architektury a historickým skvostem v centru lázeňské části. Svým hostům nabízí kombinaci tradičního lázeňského stylu a komfort mezinárodního hotelu. Jeho jednotlivé části Hvězda, Imperial a Neapol jsou navíc propojeny koridorem Via Imperialis s lázeňskými hotely Nové Lázně, Centrální Lázně a Maria Spa, čímž vznikl největší historický lázeňský resort ve střední Evropě - Marienbad Health Spa Resort.

Vybavení

V Spa Resortu Hvězda je k dispozici:
Restaurace Franz Josef, restaurace Sissi, lobby bar, kavárna Imperial, 2 letní terasy, atrium.
Léčení - ordinace lékařů a léčebné oddělení v resortu Hvězda, nové léčebné oddělení Neapol Spa Centre, komplexní lázeňská léčba, procedury z přírodních léčivých zdrojů – minerální koupele, slatinné zábaly, suché plynové koupele, plynové injekce, vodoléčba a další široké spektrum léčebných procedur. Část procedur se poskytuje v hotelech Centrální Lázně a Maria Spa. Balbínův minerální pramen ke koupelím a k pitné kúře.
Wellness & Beauty - Aqua wellness centrum s největším hotelovým bazénem v Mariánských Lázních (150 m2), whirlpoolem, 2 saunami, parní lázní a tepidariem. Za poplatek solná jeskyně, koupele, masáže, programy proti celulitidě, kosmetické studio Beauty Comfort Zone.

Ubytování

Jedno- a dvoulůžkové pokoje Komfort - sprcha, televize, telefon, Wifi internet, minibar, rychlovarný set na kávu a čaj, sejf, fén, župan, froté pantofle.

Stravování

Dle programu - snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu, salátový bufet, koutek zdravé výživy Danubius Healthy Choice.

Nabídka programů

MINIKÚRA
3 až 6 nocí, polopenze
program: nápoj na uvítanou, 2 léčebné procedury denně z určeného výběru procedur, minerální pitná kúra.

MINIRELAX

2 noci, polopenze
program: nápoj na uvítanou, minerální pitná kúra, 1x minerální koupel s přírodním CO2, 1x klasická masáž částečná, 1x suchá plynová lázeň CO2.

BEAUTY SPECIAL

3 nebo 6 nocí, polopenze
program: nápoj na uvítanou, minerální pitná kúra, 1x solná jeskyně, 1x masážní suché lůžko - hydrojet, 1x klasická masáž celková, 1x parafínové ošetření rukou, pro dámy: 1x péče o oči a rty v Beauty Comfort Zone, pro pány: 1x reflexní masáž chodidel.

Informace

Parkování - za poplatek v hlídaném parkovacím domě v centru města nebo v podzemní garáži hotelu Imperial.
Místní poplatek - není zahrnut v ceně pobytu - úhrada na místě.

Poloha hotelu na mapě