Vyzkoušejte náš nový a přehlednější web. Stále na něm pracujeme a vylepšujeme, budeme však rádi za Váš názor. Chci vidět nový web x

Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Golf Hotel Morris

Destinace
Česká republika, Mariánské Lázně
Doprava
Strava
plná penze, polopenze, snídaně
Ubytování
Golf Hotel Morris **** superior se nachází na okraji Mariánských Lázní naproti Royal Golf Clubu. Hotel byl oceněn v roce 2013 a 2014 v soutěži Czech hotel Awards v kategorii wellness a spa jako nejlepší v kraji.
  • Cykloturistika
  • Golf
  • Připojení na internet
  • Vhodné pro seniory
  • Wellness
3031
Relaxační pobyt pro dva
Dospělý - lůžko
2+0,2+1
termín Na zájezd
03.02.- 21.12. 3700
Čokoládový pobyt pro dva
Dospělý - lůžko
2+0
termín Na zájezd
03.02.- 21.12. 3150
Romantický pobyt
Dospělý - lůžko
2+0
termín Na zájezd
03.02.- 21.12. 3520
Lázeňský pobyt pro dva
Dospělý - lůžko
2+0,2+1
termín Na zájezd
03.02.- 21.12. 4700
Dámský Beauty balíček
Dospělý - lůžko
2+0
termín Na zájezd
03.02.- 21.12. 2550
Romantický pobyt s vyjížďkou kočárem
Dospělý - lůžko
2+0
termín Na zájezd
12.05.- 18.09. 3900

Středisko

Mariánské Lázně

Poloha

Golf Hotel Morris **** superior se nachází na okraji Mariánských Lázní naproti Royal Golf Clubu. Hotel byl oceněn v roce 2013 a 2014 v soutěži Czech hotel Awards v kategorii wellness a spa jako nejlepší v kraji.

Vybavení

(hotel kategorie ****), atriová restaurace, lobby bar, balneo-lázeňské procedury, (výběr z 50ti druhů léčebných procedur, centrum zaměřeno na vodoléčbu a elektroléčbu) wellness centrum, fitness, golfový simulátor, přednáškové sály. Hotelová recepce zajišťuje výlety do okolí včetně projížděk na kole, vyjížďky kočárem nebo golfové programy, možnost zapůjčení koloběžek, cca 20 minut od hotelu (dle sezóny) , hotel poskytuje i vstupní lékařskou prohlídku,tenisové kurty (cca 5 minut jízdy autem) offroadové jízdy a u hotelu je největší lanové centrum v regionu.

Ubytování

jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje, koupelny s vanou a sprchovým koutem, fén, WC, TV SAT, telefon, minibar, trezor, Wi-Fi. Některé pokoje mají bezbariérový přístup.

Stravování

polopenze, snídaně bufetové, večeře- výběr z menu (tříchodové) nebo podle jednotlivých typů pobytů.

Nabídka programů

RELAXAČNÍ POBYT (PRO DVA)
2 noci, polopenze ( snídaně bufetovým způsobem, večeře výběr z menu – tříchodová).
program: 1x privátní vstup do sauny pro 2 osoby na 55 minut, 1xčástečná masáž dle výběru (horké kameny, aroma, klasická) pro 2 osoby, 1x perličková relaxační koupel s bylinkami pro 2 osoby, 1x Kneippova šlapací vodní masáž pro 2 osoby, 1x parafínový zábal na ruce pro 2 osoby, 20% sleva na další wellness a balneo. Rezervace možná pouze pro 2 osoby.

ĆOKOLÁDOVÝ POBYT (PRO DVA)
2 noci , polopenze ( snídaně bufetovým způsobem, večeře výběr z menu – tříchodová).
program: 1x privátní vstup do Whirlpool na 55 minut pro 2 osoby, 1x částečná čokoládová masáž pro 2 osoby, 1x perličková koupel s čokoládovým extraktem pro 2 osoby, 1x čokoládový zábal na záda pro 2 osoby, 20% sleva na další wellness a balneo procedury,1x horká čokoláda + dezert dle denní nabídky.

ROMANTICKÝ POBYT A ROMANTICKÝ POBYT S VYJÍŽĎKOU KOČÁREM
2 noci se snídaní, romantická večeře při svíčkách program: v den příjezdu romantické přivítání na pokoji (ovocná mísa, láhev minerální vody, romanticky připravená postel, župan, sladké překvapení, vana dekorovaná svíčkami, romantický
film dle výběru, 1x romantické wellness (vířivá vana) se sklenkou sektu s jahůdkou. Fakultativně vyhlídková jízda kočárem po Mariánských Lázních.

LÁZEŇSKÝ POBYT (PRO DVA)
4 noci s polopenzí, (snídaně formou bufetu,večeře hlavní chod a dezert).
program: 3x oxygenoterapie pro 2 osoby, 1x parafínový zábal na ruce pro 2 osoby, 1x parafínový zábal na klouby pro 2 osoby, 1x veřejný vstup do vířivky pro 2 osoby, 1x vstup do bylinkové sauny pro 2 osoby, 1x vstup do plaveckého bazénu v Mariánských Lázních pro 2 osoby, 1x Kneippova noční léčebná procedura pro 2 osoby, 4x léčebná procedura dle
vlastního výběru pro pobytové balíčky (zábaly, koupele a další). 20% sleva na všechny wellness, balneo a relax procedury.
Bonus: 1x vstup na golf indoor trenažér v hotelu pro 2 osoby. Výhoda: 1 dítě v rámci pobytu do 12 let zcela zdarma.
(bez procedur).

DÁMSKÝ BEAUTY BALÍČEK (PRO DVA)
2 noci s polopenzí, (snídaně formou bohatého bufetu, večeře dvouchodové menu - zeleninový fitness salát s rozpečenou bagetkou, hlavní chod dle výběru pro polopenze),1x míchaný koktejl, 1x sklenka sektu v Lobby Baru a slané pochutiny, 1x capucino a palačinka se šlehačkou a skořicí.
program:1x medovo- mléčná koupel pro 2 osoby, 1x aromaparafín na ruce pro 2 osoby, 1x anticelulitidní zábal na stehna - skořicový pro 2 osoby, 1x pleťová maska s vitamínem D a C pro 2 osoby, 1x vstup do wellness centra (whirlpool a bylinková sauna na 55 minut - veřejný vstup - pro 2 osoby, 1x vstup do aquaparku v Mariánských Lázních pro 2 osoby, 20% sleva na další wellness a balneo procedury.

Tipy pro správnou volbu

- procedury pod jednou střechou
- možnost výletů v okolí
- přímo u golfového hřiště

Informace

na parkovišti hotelu za poplatek: 100,-Kč /noc.

Upozornění

Možnost zapůjčení županu za 100 Kč /pobyt.
Lázeňský poplatek - není zahrnut v ceně pobytu - úhrada na místě. (15,- Kč/osoba/ den od 17 do 70 let).

Poloha hotelu na mapě