Vyzkoušejte náš nový a přehlednější web. Stále na něm pracujeme a vylepšujeme, budeme však rádi za Váš názor. Chci vidět nový web x

Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Rezidence Fami - De Luxe Design

Destinace
Česká republika, Máchův kraj
Doprava
Strava
snídaně
Ubytování
rezidence se nachází v klidné části na okraji borového lesa, cca 300 m od Máchova jezera, v těsné blízkosti sportovního areálu a vedle penzionu Fami.
  • pobyt se psem
4292

Středisko

Staré Splavy - Máchovo jezero

Poloha

rezidence se nachází v klidné části na okraji borového lesa, cca 300 m od Máchova jezera, v těsné blízkosti sportovního areálu a vedle penzionu Fami.

Vybavení

místnost s televizorem, kde se podávají snídaně, venkovní terasa, bar, stolní tenis, šipky, biliár, možnost grilování na pozemku za penzionem. Možnost zapůjčení TV, rádia, chladničky a kola (za poplatek). V místě a okolí zapůjčení šlapadel, lodiček, motokár, surfu, projížďky na koni, projížďky parníkem, možnost zajištění výuky tenisu. Výletní vláček z Doks do Starých Splavů.

Ubytování

V rezidenci, která se nachází naproti penzionu Fami. Ubytování je zajištěno ve zrekonstruovaných dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím. Jedno a více lůžkové pokoje na vyžádání.

Stravování

snídaně - bufetovým způsobem v jídelně rezidence. Obědy a večeře v okolních restauracích.

Koupání

Máchovo jezero – 300 m od penzionu, písečná pláž s aquaparkem ,houpačky, skákadla ,nafukovací trampolína, ledová kra na hladině Máchova jezera, animační programy během celého léta. Krytý bazén v hotelu Bezděz, aquapark v České Lípě – 15 minut jízdy vlakem.

Tipy pro správnou volbu

▪ rodinné prostředí
▪ pěší turistika, cykloturistika, vodní sporty
▪ vhodné pro rodiny s dětmi

Informace

Parkování u objektu zdarma.
Místní poplatek - je zahrnut v ceně pobytu.

Dětská cena

platí pro děti od 3 do 12 let. Děti do 3 let bez nároku na služby zdarma.

Poloha hotelu na mapě