Vyzkoušejte náš nový a přehlednější web. Stále na něm pracujeme a vylepšujeme, budeme však rádi za Váš názor. Chci vidět nový web x

Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Wellness & Spa Hotel Augustiniánský dům

Destinace
Česká republika, Luhačovice
Doprava
Strava
snídaně, polopenze
Ubytování
2+0 Clasic, 2+2 Junior Suite, 2+0 Superior, Apartmán Augustinián, Apartmán Leoš Janáček
Hotel leží ve vilové části Pražská čtvrť, navazující na lázeňskou kolonádu. Kombinace moderního designu s budovou v novorenesančním stylu z roku 1904 je místem s rodinnou atmosférou a důrazem na každý detail.
  • Bazén
  • Bezbariérový přístup
  • Připojení na internet
  • Vhodné pro seniory
  • Wellness
3005

Středisko

Luhačovice

Poloha

Hotel leží ve vilové části Pražská čtvrť, navazující na lázeňskou kolonádu. Kombinace moderního designu s budovou v novorenesančním stylu z roku 1904 je místem s rodinnou atmosférou a důrazem na každý detail.

Stravování

polopenze - snídaně rautovým stolem, večeře o 3 chodech s možností výběru, nabídka regionální i mezinárodní kuchyně

Nabídka programů

V hotelu nabízíme následující programy:

ROMANTICKÝ POBYT- KOUZLO LÁSKY
harmonické spojení relaxace a rodinné atmosféry
2 noci (nástup - kterýkoliv den )
stravování: polopenze (snídaně formou bufetu, 1.večeře 3-chodové menu s výběrem a salátový bufet, 2.večere 5-chodové menu)
program: láhev sektu při příjezdu a romantická výzdoba na pokoji, volný vstup do wellness&spa centra Harmonie po celou dobu pobytu, možnost využití wellness centra v den příjezdu od 12 hod a v den odjezdu do 16 hod, župan a pantofle na pokoji, wi-fi připojení k internetu. Procedury – romantická Augustiniánská koupel pro 2 osoby „Léčivý dotek – rituál pro páry“ (pár se pod vedením terapeuta učí základním masážním technikám) nebo 50 min. procedura pro každého (pro ni - celotělová hedvábná masáž vonnou svíčkou pro ni, pro něho-celotělová orientální masáž tradičním olejem)

DOKONALÁ RELAXACE
3 noci ( nástup - kterýkoliv den)
stravování: polopenze (snídaně formou bufetu, večeře 3-chodové menu s výběrem a salátový bufet, každou neděli 5-chodové večerní menu)
program: uvítací nápoj při příjezdu v lobby baru, ovocný talíř a luhačovické oplatky na pokoji, volný vstup do wellness&spa centra Harmonie po celou dobu pobytu, možnost využití wellness centra v den příjezdu od 12 hod a v den odjezdu do 16 hod, župan a pantofle na pokoji, wi-fi připojení k internetu. Procedury – romantická Augustiniánská koupel pro 2 osoby, sezónní relaxační masáž 50 min.

CESTA ZA ZDRAVÍM
4 noci (nástup neděle nebo pondělí)
stravování: polopenze (snídaně formou bufetu, večeře 3-chodové menu s výběrem a salátový bufet, každou neděli 5-chodové večerní menu),
program: volný vstup do wellness&spa centra Harmonie po celou dobu pobytu, možnost využití wellness centra v den příjezdu od 12 hod a v den odjezdu do 16 hod, župan a pantofle na pokoji, wi-fi připojení k internetu. Procedury – relaxační Augustiniánská koupel pro 2 osoby, uvolňující masáž zad 30 min, protistresová masáž hlavy 30 min, regenerační sezónní zábal 25 min

Tipy pro správnou volbu

sportovní vyžití i relaxace, osobní přístup, volný vstup do bazénu a wellness centra

Upozornění

Ubytování se psem nebo jiným domácím zvířetem je možné pouze ve vyhrazených pokojích za poplatek 500 Kč/noc, musí být uvedeno na přihlášce.
Lázeňský poplatek není zahrnut v ceně pobytu - úhrada na místě.

Poloha hotelu na mapě