Vyzkoušejte náš nový a přehlednější web. Stále na něm pracujeme a vylepšujeme, budeme však rádi za Váš názor. Chci vidět nový web x

Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Wellness Hotel Rezidence Ambra

Destinace
Česká republika, Luhačovice
Doprava
Strava
polopenze, snídaně
Ubytování
2+0, 2+1, 3+0, 2+2 Apartmán standard
Wellness hotel Rezidence Ambra je moderní zařízení s maximem pohody a komfortu, které se nachází v klidné části města, asi 800 m od lázeňského centra. Hlavními prioritami hotelu jsou osobní přístup k hostům a kvalita poskytovaných služeb. Svým charakterem soukromé rezidence se řadí mezi špičku ...
  • Bazén
  • Bezbariérový přístup
  • Připojení na internet
  • Vhodné pro seniory
  • Wellness
3003

Středisko

Luhačovice

Poloha

Wellness hotel Rezidence Ambra je moderní zařízení s maximem pohody a komfortu, které se nachází v klidné části města, asi 800 m od lázeňského centra. Hlavními prioritami hotelu jsou osobní přístup k hostům a kvalita poskytovaných služeb. Svým charakterem soukromé rezidence se řadí mezi špičku ubytovacích kapacit v Luhačovicích.
Hotel v prestižní soutěži Czech Hotel Awards o Hotel roku v kat. 4 hvězd ve zlínském kraji již po čtvrté obhajuje 1. místo, a tím potvrzuje, že patří mezi špičku ubytovacích kapacit v Luhačovicích i okolí. Získal i zlatý certifikát Baby friendly hotel (přátelský dětem) a certifikát Cyklisté vítáni.

Stravování

polopenze – snídaně a večeře formou rautu. Na přání - diabetická, bezlepková nebo vegetariánská strava.

Nabídka programů

V hotelu nabízíme následující programy:
U všech pobytů bonus hotelu: uvítací přípitek, možnost celodenního využívání hotelového bazénu a whirlpoolu, zapůjčení hotelového županu při nástupu na pobyt, pozornost na rozloučenou. 

TÝDENNÍ ODPOČINEK NEJEN PRO SENIORY, 6 nocí (denně kromě neděle), polopenze.Program: 1x slatinný obklad, 1x masáž částečná s éterickým olejem 20 min, 1x masáž dolních končetin, 1x zábal nohou, 1x masáž horních končetin, 1x zábal rukou, 1x relaxační bylinná koupel, 1x celotělový regenerační zábal, Bonus - 1 hod. bowlingu zdarma/pokoj
ANTISTRESOVÝ POBYT, 4 noci (denně kromě úterý), polopenze. Program: 1x relaxační koupel, 1x celotělový regenerační zábal, 1x částečná masáž lávovými kameny, 1x antistresová masáž hlavy, 1x parafínový obklad, 1x masáž částečná 25 min. Bonus - 2x speciální bylinný čaj na podporu klidu a harmonie, 2x čerstvý zeleninový salát obohacený minerály a stopovými prvky z ryze přírodních produktů.
PRODLOUŽENÝ VÍKEND,3 noci (čtvrtek-sobota)  polopenze. Program: pro ženu - 1x speciální čokoterapie 70 min (relaxační aromatická koupel, parafínový zábal částečný, částečná masáž čokoládovým olejem 25 min), pro muže-Whisky terapie 70 min (relaxační aromatická koupel, parafínový zábal částečný, částečná masáž s aromatickým olejem 25 min. Bonus centra vitality - čokoládový mls.
SPECIÁLNĚ PRO ŽENY, 3 noci (denně kromě středy), polopenze. Program: 1x celotělový peeling, 1x perličková koupel s přísadou, 1x celotělový zábal, 1x ruční lymfa obličeje, 1x vitamínová maska, Bonus - 1x pohár Sladký sen.
VÍKENDOVÁ RELAXACE,2 noci ( pátek) polopenze. Program: 1x slatinný obklad, 1x klasická masáž částečná éterickým olejem 25 min.

Tipy pro správnou volbu

široké spektrum služeb pod jednou střechou,  turistika a cykloturistika, sportovní vyžití, volné vstupy do bazénu s protiproudy a whirlpoolem

Upozornění

Pro využívání bazénu a balneoprovozu doporučujeme vzít s sebou vhodnou obuv.Délku jednotlivých pobytů s předem stanoveným počtem nocí nelze měnit.Lázeňský poplatek není zahrnut v ceně pobytu – úhrada na místě.
Dětská cena - platí od 4 do 13 let n apřistýlce (500 Kč/noc) a neobsahuje procedury. Dítě do 4 let bez nároku na lůžko zdarma, možnost zapůjčení dětské postýlky. pro obě kategorie zdarma volný vstup do bazénu, strava a pozornost hotelu dle pobytu dospělého doprovodu. Po dohodě s odborným hotelovým personálem je možno vybrané procedury pro děti zakoupit místě.
SLEVA PRO SENIORY (od 55 let) - 5% ze základní ceny u všech typů pobytu. 

Láhev kvalitního vína zdarma pro klienta, který v době pobytu oslaví narozeniny

Dětská cena

Dětská cena platí od 4 do 13 let na přistýlce  a neobsahuje procedury. Dítě do 4 let bez nároku na lůžko zdarma (možnost zapůjčení dětské postýlky za poplatek ). Pro obě kategorie zdarma volný vstup do bazénu, strava a pozornost hotelu dle pobytu dospělého doprovodu.Po dohodě s odborným hotelovým personálem je možno vybrané procedury pro děti zakoupit na místě.

Poloha hotelu na mapě