Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Spa & Wellness Hotel Alexandria

Destinace
Česká republika, Luhačovice
Doprava
Strava
polopenze
Ubytování
2+0 LUX- A2, 2+0 LUX, 1+0 superior s klimatizací, 2+0 superior
Nachází se přímo v centru lázeňského města a po rozsáhlé a nákladné rekonstrukci navazuje na svou tradici stylového a noblesního hotelu v Luhačovicích. Dvě propojené budovy – dva světy. To je luxusní hotelový komplex Alexandria. Hlavní budova nabízí pokoje ve stylu 30. let minulého stol. Nová, moder
  • Bazén
  • Bezbariérový přístup
  • Připojení na internet
  • Vhodné pro seniory
  • Wellness
Medical wellness
Dospělý - lůžko Dospělý - lůžko
2+0 LUX,2+0 LUX- A2,2+0 superior 1+0 superior s klimatizací,2+0 LUX,2+0 LUX- A2
termín Na zájezd Na zájezd
02.10.- 13.11. 14490 17675
13.11.- 11.12. 13510 16310
Víkend v Alexandrii
Dospělý - lůžko Dospělý - lůžko
2+0 LUX,2+0 LUX- A2,2+0 superior 1+0 superior s klimatizací,2+0 LUX,2+0 LUX- A2
termín Na zájezd Na zájezd
02.10.- 13.11. 7440 9510
13.11.- 11.12. 6870 8715
Ochutnávka wellness
Dospělý - lůžko Dospělý - lůžko Dospělý - lůžko Dospělý - lůžko
2+0 superior 1+0 superior s klimatizací 2+0 LUX 2+0 LUX- A2
termín Na zájezd Na zájezd Na zájezd Na zájezd
02.10.- 13.11. 7440 9510 8475
13.11.- 11.12. 6870 8715 7800

Středisko

Luhačovice

Poloha

Nachází se přímo v centru lázeňského města a po rozsáhlé a nákladné rekonstrukci navazuje na svou tradici stylového a noblesního hotelu v Luhačovicích. Dvě propojené budovy – dva světy. To je luxusní hotelový komplex Alexandria. Hlavní budova nabízí pokoje ve stylu 30. let minulého stol. Nová, moderní hotelová část reprezentuje současnou generaci nejmodernějších evropských lázní. Dvě podlaží wellness centra jsou velkoryse řešena ve stylu starořímských lázní. Obě patra jsou propojena prosklenným panoramatickým výtahem.

Vybavení

K dispozici je stylová Francouzská restaurace, noční klub s atmosférou první republiky, největší a nejmodernější hotelové wellness centrum v Luhačovicích – v rámci ubytování lze volně využívat bazén s protiproudem, masážními tryskami a masážní hlavicí, whirlpool, Kneippův chodník, saunový svět (laconium, parní, bylinková, solná a finská sauna) ochlazovací sprchy, ledová studna, relaxační vyhřívané lavice a odpočinkové zóny, fitness. Z tradičních lázeňských procedur jsou nabízeny minerální koupele v přírodní léčivé uhličité vodě, hydromasáže a uvolňující masáže. K dispozici je centrum Beauté-individuální péče o krásu obličeje i těla, relaxační zóny s lehátky a tichou hudbou, orientální procedury. V letních měsících lze využít ke slunění venkovní relaxační terasu.

Ubytování

jedno a dvoulůžkové pokoje s koupelnou - SAT/TV, WI-FI, telefon,minibar, sejf,fén, župan, některé pokoje s klimatizací.

Stravování

polopenze – snídaně i večeře formou bufetu

Nabídka programů

Léčebné procedury jsou rozděleny na velké a malé. Z důvodu zátěže organismu je ordinována denně 1 velká
procedura a 2 malé procedury.
* velké procedury (např. uhličité koupele-max. 2 týdně, koupele s přísadami, hydromasáže, rašelinové obklady-max.2 týdně)
* malé procedury (např. koupele perličkové, vířivé, nožní, masáže klasické nebo éterickým olejem, parafínové obklady, inhalace, oxygenoterapie, aromaterapie).

V lázeňském hotelu nabízíme tyto programy:

SILVESTROVSKÁ KÚRA v Alexandria****Spa&Wellness hotelu: 27.12.2016 – 2.1.2017
6 nocí, 6x snídaně formou bufetu, 1x slavnostní uvítací večeře, 3x večeře výběrem z nabídky jídel české a moravské kuchyně, 1x sváteční novoroční večeře , malá lázeňská kúra: 1x konzultace s lékařem, který vám potvrdí vhodnost procedur nebo provede záměnu předepsané procedury (dle zdravotního stavu), 1x přírodní uhličitá koupel, 1x bublinková koupel s přísadou podle vlastního výběru, 1x klasická masáž (částečná), 1x rašelinový obklad zad, 2x inhalace (individuální), vstup do bazénu ve vyhrazeném čase (denně 30 min. podle volné kapacity po rezervaci předem), denně pitná kúra léčivých minerálních vod, silvestrovský galavečer ve Společenském domě (welcome drink, večeře formou bohatého rautu s neomezenou konzumací vybraných teplých, studených i sladkých lahůdek, bohatý zábavný silvestrovský program, ohňostroj)

LÁZEŇSKÁ DOVOLENÁ – velmi žádaný pobyt
7 nocí (neděle – neděle), polopenze
program: 5x procedura dle vlastního výběru (5x wellness procedura max.25 min), denně pitná kúra.

MEDICAL WELLNESS – 7 nocí (neděle – neděle),  polopenze,  program: 1x konzultace s lékařem, základní diagnostika na bioimpendanční váze, 1x přírodní uhličitá koupel (15 min), 10x lázeňská procedura (max.25 min) dle doporučení lékaře nebo wellness procedura (max 25 min) dle vlastního výběru, volný vstup do wellness a fitness centra, denně pitná kúra.

PRODLOUŽENÝ VÍKEND V ALEXANDRII- nejžádanější pobyt
3 noci (pouze čtvrtek - neděle), polopenze, program: 1x relaxační bublinková koupel (15 – 20 min), 1x wellness masáž dle vlastního výběru (25 min), 1x Rasul – orientální očistná kúra v parní lázni (25 min) pro pár nebo pro jednotlivce rašelinový obklad (20 min), volný vstup do wellness a fitness centra. Balíček procedur je předem načasován na celo dobu pobytu. Záměna procedur v rámci pobytu není možná.

OCHUTNÁVKA WELLNESS
4 noci (pouze neděle- čtvrtek), polopenze
program: 1x přírodní uhličitá koupel (15 min), 1x hydromasážní koupel (20 min), 1x masáž klasická (částečná 25 min)., 1x masáž éterickým olejem (částečná 25 min), volný vstup do wellness a fitness centra, denně pitná kúra. Balíček procedur je předem načasován na celo dobu pobytu. Záměna procedur v rámci pobytu není možná.

Tipy pro správnou volbu

- luxusní wellness hotel - lázeňská atmosféra
- kvalitní lázeňské služby

Informace

Parkování - kryté parkoviště cca 100 m od hotelu – za poplatek. V lázeňských hotelech a penzionech není dovoleno kouřit, vyjma předem stanovených míst.
Pobyty nejsou určeny dětem do 12 let. Starší děti 12-ti let mohou využívat služeb wellness centra pouze v doprovodu dospělé osoby. Na pobyty dětí se nevztahují žádné slevy. Lázeňský poplatek není zahrnut v ceně pobytu - úhrada na místě.
Nástup na pobyt od 14 hod (polopenze), od 11 hod (plná penze)
Uvolnění pokoje poslední den do 9 hod.

Poloha hotelu na mapě