Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Lázeňské domy (Blaník, Říp..)

Destinace
Česká republika, Lázně Mšené
Doprava
Strava
plná penze, polopenze
Ubytování
Nacházejí se v blízkosti Roudnice nad Labem v malebném údolí Mšenského potoka, jen asi 35 minut jízdy autem z Prahy. V lázních se pořádají  taneční zábavy, odborné přednášky. Léčebné domy (Villy ) jsou umístěny v překrásném parku s rybníkem, jen několik minut chůze od sebe ve vzdálenosti od 50 do 20
  • Bazén
  • Cykloturistika
  • Vhodné pro seniory
  • Wellness

Středisko

Lázně Mšené

Poloha

Nacházejí se v blízkosti Roudnice nad Labem v malebném údolí Mšenského potoka, jen asi 35 minut jízdy autem z Prahy. V lázních se pořádají  taneční zábavy, odborné přednášky. Léčebné domy (Villy ) jsou umístěny v překrásném parku s rybníkem, jen několik minut chůze od sebe ve vzdálenosti od 50 do 200m.

Stravování

Dle programu - snídaně formou bufetu, oběd a večeře výběr ze 3 menu, salátový bufet (vyjma nástupního dne), moučníky a přílohy - v lázeňské restauraci Pavillonu Dvorana, která je známa výbornou kuchyní. Možnost zajištění i dietního stravování po dohodě.

Nabídka programů

SILVESTROVSKÝ POBYT V LÁZNÍCH MŠENÉ (2015)
28.12.-1.1.2016
4 noci, plná penze, pobyt začíná obědem - příjezd mezi 10.00-12.00 hod., ukončení v pátek obědem.
program pro ženu: 1x klasická masáž zad, 1x vanilková aroma masáž zad, 1x ovocný zábal dolních končetin, 1x bazén - volné plavání (30 minut), 1x parafínový zábal na ruce.
program pro muže: 1x klasická masáž zad, 1x Bylinková koupel z Lázní Mšené, 1x aroma masáž zad, 1x bazén - volné plavání (30 minut), 1x vulkanpack (záda).
volný vstup do posilovny, dárek na uvítanou, taneční večer se skupinou Germa, odpoledne s chansoniérkou Evou Kriz Lifkovou, večerní přednáška na téma Tajemná místa Lázní Mšené a okolí, hudební večer s country kapelou, hudební odpoledne s mistry akordeonu Bohuslavem Ježkem sn. a jn., Silvestrovský večer s hudební skupinou Variace, bohatá tombola, soutěž o ceny, bohaté silvestrovské rautové menu.

LÉČEBNÝ PROGRAM 50+
5 nocí (neděle – pátek), plná penze, doporučený nástup na pobyt od 15.00 do 17.00 hod.
program: 1x lékařská prohlídka, 2x klasická masáž zad, 1x calmonalová koupel, 1x parafínový zábal rukou, 1x slatinný zábal zad,1x Bylinková koupel z Lázní Mšené, 1x koupel s rašelinovým extraktem.

VÍKEND PRO SENIORY
2 noci, plná penze, pobyt začíná obědem a končí obědem, doporučený příjezd mezi 10.00 a 12.00 hodinou. Možnost realizovat i během týdne.
program: 1x Bylinková koupel z Lázní Mšené, 1x parafínový zábal na ruce, 1x vulkanpack (záda), 1x koupel s rašelinovým extraktem, 1x klasická masáž zad.

KONOPNÝ LÉČEBNÝ POBYT
4 noci (pondělí – pátek), polopenze, možnost dokoupení plné penze,
pobyt začíná večeří a končí snídaní, doporučený příjezd na pobyt od 11.00 hod. do 13.00 hod.
program:1x lékařská prohlídka, 1x klasická masáž zad, 1x bylinná masáž zad – konopná, 1x koupel s výtažky z konopí, 1x zábal dolních končetin – konopný, 1x vulkanpack (záda), 1x volné plavání v bazénu (30 minut).

LÉČEBNÝ SLATINNÝ TÝDEN
6 nocí (pondělí – neděle), polopenze, pobyt začíná večeří a končí snídaní, možnost dokoupení plné penze, doporučený příjezd na pobyt od 11.00 hod. do 13.00 hod.
program:1x vstupní lékařské vyšetření, 2x slatinný zábal zad, 1x klasická masáž zad, 1x konopná masáž zad, 1x koupel s rašelinovým extraktem, 1x parafínový zábal na ruce, 1x magnesiová koupel.

VÍKEND MANAGER
2 noci, plná penze, pobyt začíná večeří a končí obědem, doporučený příjezd od 15.00 hod do 17.00 hod.,
pobyt je možné realizovat kdykoliv během týdne.
program: 1x bylinná masáž zad (konopná), 1x koupel s rašelinovým extraktem, 1x zábal dolních končetin se zeleným čajem, 1x koupel se solí z Mrtvého moře, 1x parafínový zábal na ruce.

ZADÁNO PRO ŽENY
2 noci (pátek – neděle), plná penze, pobyt začíná obědem a končí obědem, doporučený příjezd 10.00-12.00 hod.
program: 1x olejová vinná koupel ( anticelulitidní), 1x růžový zábal dolních končetin, 1x aroma masáž zad, 1x základní kosmetické ošetření, 1x parafínový zábal na ruce.

Tipy pro správnou volbu

- lázeňské Villy v krásném parku
- příjemné komorní prostředí
- osvědčené programy
- rehabilitační bazén ve Ville Říp
- dobrá kuchyně

Upozornění

Po dohodě je možné zahájení pobytu kdykoli během týdne.
Lázeňský poplatek - není zahrnut v ceně pobytu - úhrada na místě.
Ceny ve Ville Kyselka, Ville Vítkov a Říp jsou k dispozici u prodejců.

Bonus zdarma u všech pobytů do vyčerpání kapacity nabízených služeb:
-zapůjčení vybavení na pétanque, ping-pong, kuželky
-zapůjčení kol nebo holí na Nordic Walking
-možnost využití tenisového kurtu

Poloha hotelu na mapě