Vyzkoušejte náš nový a přehlednější web. Stále na něm pracujeme a vylepšujeme, budeme však rádi za Váš názor. Chci vidět nový web x

Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

LD Šárka

Destinace
Česká republika, Lázně Kundratice
Doprava
Strava
polopenze, plná penze
Ubytování
Lázně Kundratiace se nachází v krásném prostředí pod Ještědem, v krajině borových lesů, hájů, luk a rybníků. Vznikly jako součást městečka Osečná již v 19. století. Od Liberce jsou vzdáleny cca 20 km. K lázeňské léčbě pohybového ústrojí  je využíván přírodní léčivý zdroj sirnoželezitá slatina a ...
  • Bazén
  • Možnost pobytu se psem
  • Vhodné pro seniory
  • Wellness
1988

Středisko

Lázně Kundratice

Poloha

Lázně Kundratiace se nachází v krásném prostředí pod Ještědem, v krajině borových lesů, hájů, luk a rybníků. Vznikly jako součást městečka Osečná již v 19. století. Od Liberce jsou vzdáleny cca 20 km. K lázeňské léčbě pohybového ústrojí  je využíván přírodní léčivý zdroj sirnoželezitá slatina a nosným programem jsou koupele v přírodní léčivé siroželezité slatině.

Stravování

Polopenze, fakultativně plná penze,včetně dietní kuchyně - snídaně rozšířená kontinentální, obědy i večeře výběrem ze 3 menu den předem. (při polopenzi:  začíná stravování večeří a končí snídaní,  při plné penzi: začíná stravování obědem a končí snídaní.)

Nabídka programů

ODPOČINKOVÝ POBYT
2 noci (čtvrtek – sobota, úterý – čtvrtek), polopenze
program: 1x vstupní lékařská prohlídka a 4 procedury určené lékařem dle zdravotního stavu klienta (z těchto procedur: slatina – koupel nebo zábal, masáž, relaxační bazén s protiproudem, perličková nebo přísadová koupel).

LÁZEŇSKÝ POBYT PRO SENIORY 50+
6 nocí (termíny dle přání klienta), polopenze ,program: 1x vstupní lékařská prohlídka a 10 procedur, které určí lékař na základě zdravotního stavu klienta (slatinný zábal, parafín, masáž, přísadová koupel, elektroléčba, cvičení v bazénu).
Jako bonus je zapůjčení holí na Nordic walking.

DOVOLENÁ V LÁZNÍCH
4 noci (termíny dle přání klienta), polopenze
program: 1x vstupní lékařská prohlídka a 8 procedur, které určí lékař na základě zdravotního stavu klienta (slatina – zábal nebo koupel, masáž, parafínový zábal, perličková nebo přísadová koupel, cvičení v bazénu, elektroléčba). Jako bonus je zapůjčení kola 2x během pobytu.

REKONDIČNÍ LÁZEŇSKÝ POBYT
9 nocí, polopenze
program: 1x vstupní prohlídka, procedury:
2x slatinná koupel nebo zábal, 2x masáž, 2x přísadová koupel, 3x bazén-cvičení, 3x elektroléčba, 2x parafín, 3x skupinové cvičení , 1x trenažer chůze.
Jako bonus – parkování zdarma.

Tipy pro správnou volbu

- uprostřed přírody pod Ještědem
- komorní prostředí
- možnost výletů do okolí
- přírodní slatina

Upozornění

Lázeňský poplatek není zahrnut v ceně pobytu - úhrada na místě.
U všech pobytů je nástup do 10.00 hodin. Stravování začíná večeří a končí snídaní. Při plné penzi začíná obědem a končí snídaní.

Poloha hotelu na mapě