Vyzkoušejte náš nový a přehlednější web. Stále na něm pracujeme a vylepšujeme, budeme však rádi za Váš názor. Chci vidět nový web x

Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Horský hotel Seifert

Destinace
Česká republika, Krušné hory
Doprava
Strava
snídaně
Ubytování
zrekonstruovaný horský hotel leží v nejzachovalejší části Krušných hor.
  • Cykloturistika
  • Možnost pobytu se psem
  • Připojení na internet
  • Vhodné pro seniory
  • pobyt se psem
3811

Středisko

Nové Hamry

Poloha

zrekonstruovaný horský hotel leží v nejzachovalejší části Krušných hor.

Stravování

snídaně - bufet, fakultativně večeře, výběr ze 3 druhů jídel.

Koupání

koupaliště Ostrov (cca 20 km), krytý bazén ve vedlejším hotelu.

Tipy pro správnou volbu

- ideální poloha v centru střediska
- vhodné pro sportovce i rodiny s dětmi
- možnost zajištění výletů  hotelovým mikrobusem za výhodné ceny
Pro zákazníky Čedoku - 10% sleva na půjčovnu sportovních potřeb, tenisový kurt, volejbalové hřiště, saunu, vířivku, bazén a masáže ve vedlejším hotelu.
POBYTY PRO SENIORY (od 55 let) - při ubytování na 4 a více nocí každodenní odpolední káva a moučník zdarma
- pobyt možný se psem

Dětská cena

platí pro děti od 2 do 12 let. Děti do 2 let bez nároku na služby zdarma.

Střediska

Ski areál Klínovec – Sever
V nadmořské výšce od 890 do 1 244 m nová rychlá čtyřsedačková lanová dráha s ochrannými kryty sedaček, 9 vleků, upravené běžecké tratě, umělé zasněžování, U rampa kategorie SUPERPIPE, děti do 100 cm výšky jsou přepravovány zdarma. Ski areál Boží Dar – Neklid 7 lyžařských vleků, 6 sjezdovek, večerní lyžování, částečné umělé zasněžování.
Boží Dar
Městečko leží na hranici s Německem, pod nejvyšší horou Krušných hor – Klínovcem. Vzhledem k nadmořské výšce 1 028 m je jedním z nejvýznamnějších středisek zimních sportů v České republice. V okolí se nachází cca 120 km upravených běžeckých tratí a lyžařské sjezdové tratě s 18 vleky.
Nové Hamry
Nové Hamry (693 m n. m.) je malebná horská víska, která se rozkládá v údolí řeky Rolavy a Bílého potoka v nejzachovalejší části Krušných hor na samém západě Karlovarského kraje. Přímo v obci jsou čtyři lyžařské vleky TLV 12 a jeden dětský vlek Tatrapoma.
Horní Blatná
Významné horské rekreační středisko, jehož historie sahá až do 16. stoletní a nejstarší stavby jsou goticko – renesanční. V současnosti je to jediné celistvě zachované renesanční město v Západočeském kraji.
Nové Město u Jáchymova
Městečko je částí města Jáchymov na úpatí Krušných hor. V dnešní době je známým zimním i letním turistickým cílem i z důvodu blízkosti hraničního přechodu do SRN.

Poloha hotelu na mapě