Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Hotel Star 4

Destinace
Česká republika, Krušné hory
Doprava
Strava
polopenze, snídaně
Ubytování
v Krušných horách na úpatí severního svahu Klínovce, v nadmořské výšce 800 m, 5 km od hraničního přechodu Boží Dar.
  • Cykloturistika
  • Možnost pobytu se psem
  • Vhodné pro seniory
  • Wellness
  • pobyt se psem
Samostatné ubytování
Dospělý - lůžko Dospělý - lůžko Dospělý - lůžko Dospělý - lůžko
1+0 2+0 3+0 4+0
termín Na noc Na noc Na noc Na noc
01.05.- 01.11. 750 590 540 470

Středisko

Loučná pod Klínovcem

Poloha

v Krušných horách na úpatí severního svahu Klínovce, v nadmořské výšce 800 m, 5 km od hraničního přechodu Boží Dar.

Stravování

snídaně – bufetovým způsobem nebo rozšířená kontinentální dle obsazenosti hotelu. Večeře – možnost dokoupení fakultativně. Obědy je možné zajistit na místě.

Koupání

Krytý bazén v hotelu Nástup - za poplatek.

Tipy pro správnou volbu

- pěší horská turistika, cykloturistika
- 1x za pobyt sauna zdarma

Dětská cena

platí pro děti od 3 do 12 let. Děti do 3 let bez nároku na služby zdarma.

Střediska

Ski areál Klínovec – Sever
V nadmořské výšce od 890 do 1 244 m nová rychlá čtyřsedačková lanová dráha s ochrannými kryty sedaček, 9 vleků, upravené běžecké tratě, umělé zasněžování, U rampa kategorie SUPERPIPE, děti do 100 cm výšky jsou přepravovány zdarma. Ski areál Boží Dar – Neklid 7 lyžařských vleků, 6 sjezdovek, večerní lyžování, částečné umělé zasněžování.
Boží Dar
Městečko leží na hranici s Německem, pod nejvyšší horou Krušných hor – Klínovcem. Vzhledem k nadmořské výšce 1 028 m je jedním z nejvýznamnějších středisek zimních sportů v České republice. V okolí se nachází cca 120 km upravených běžeckých tratí a lyžařské sjezdové tratě s 18 vleky.
Nové Hamry
Nové Hamry (693 m n. m.) je malebná horská víska, která se rozkládá v údolí řeky Rolavy a Bílého potoka v nejzachovalejší části Krušných hor na samém západě Karlovarského kraje. Přímo v obci jsou čtyři lyžařské vleky TLV 12 a jeden dětský vlek Tatrapoma.
Horní Blatná
Významné horské rekreační středisko, jehož historie sahá až do 16. stoletní a nejstarší stavby jsou goticko – renesanční. V současnosti je to jediné celistvě zachované renesanční město v Západočeském kraji.
Nové Město u Jáchymova
Městečko je částí města Jáchymov na úpatí Krušných hor. V dnešní době je známým zimním i letním turistickým cílem i z důvodu blízkosti hraničního přechodu do SRN.

Poloha hotelu na mapě