Vyzkoušejte náš nový a přehlednější web. Stále na něm pracujeme a vylepšujeme, budeme však rádi za Váš názor. Chci vidět nový web x

Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Hotel Star 4

Destinace
Česká republika, Krušné hory
Doprava
Strava
snídaně, polopenze
Ubytování
v Krušných horách na úpatí severního svahu Klínovce, v nadmořské výšce 800 m, 5 km od hraničního přechodu Boží Dar.
  • Cykloturistika
  • Možnost pobytu se psem
  • Vhodné pro seniory
  • Wellness
  • pobyt se psem
4259
Hotelové ubytování
Dospělý - lůžko Dospělý - lůžko Dospělý - lůžko Dospělý - lůžko
1+0 2+0 3+0 4+0
termín Na noc Na noc Na noc Na noc
01.04.- 01.11. 750 620 540 470
Balíček senior 50+
Dospělý - lůžko
1+0,2+0,3+0,4+0
termín Na noc
01.05.- 01.07. 01.09.- 01.10. 560

Středisko

Loučná pod Klínovcem

Poloha

v Krušných horách na úpatí severního svahu Klínovce, v nadmořské výšce 800 m, 5 km od hraničního přechodu Boží Dar.

Vybavení

restaurace, kavárna (možnost připojení na internet), salonek, sauna, půjčovna horských kol, stolní tenis.výtah, nové wellness centrum (sauna, whirlpool, masáže, Kneippův chodník).

Ubytování

Dvou až čtyřlůžkové pokoje, sprcha, WC,TV, SAT. Ubytování ve vedlejší budově jen na vyžádání. Dětská postýlka na vyžádání za poplatek.

Stravování

snídaně – bufetovým způsobem nebo rozšířená kontinentální dle obsazenosti hotelu. Večeře – možnost dokoupení fakultativně. Obědy je možné zajistit na místě.

Tipy pro správnou volbu

- pěší horská turistika, cykloturistika
- 1x za pobyt sauna zdarma

Informace

Parkování - u hotelu bez poplatku.
Místní poplatek - je zahrnut v ceně pobytu.

Upozornění

Možnost zajištění odvozu od železniční nebo autobusové stanice za poplatek. Nutno objednat předem.

Dětská cena

platí pro děti od 3 do 12 let. Děti do 3 let bez nároku na služby zdarma.

Střediska

Ski areál Klínovec – Sever
V nadmořské výšce od 890 do 1 244 m nová rychlá čtyřsedačková lanová dráha s ochrannými kryty sedaček, 9 vleků, upravené běžecké tratě, umělé zasněžování, U rampa kategorie SUPERPIPE, děti do 100 cm výšky jsou přepravovány zdarma. Ski areál Boží Dar – Neklid 7 lyžařských vleků, 6 sjezdovek, večerní lyžování, částečné umělé zasněžování.
Boží Dar
Městečko leží na hranici s Německem, pod nejvyšší horou Krušných hor – Klínovcem. Vzhledem k nadmořské výšce 1 028 m je jedním z nejvýznamnějších středisek zimních sportů v České republice. V okolí se nachází cca 120 km upravených běžeckých tratí a lyžařské sjezdové tratě s 18 vleky.
Nové Hamry
Nové Hamry (693 m n. m.) je malebná horská víska, která se rozkládá v údolí řeky Rolavy a Bílého potoka v nejzachovalejší části Krušných hor na samém západě Karlovarského kraje. Přímo v obci jsou čtyři lyžařské vleky TLV 12 a jeden dětský vlek Tatrapoma.
Horní Blatná
Významné horské rekreační středisko, jehož historie sahá až do 16. stoletní a nejstarší stavby jsou goticko – renesanční. V současnosti je to jediné celistvě zachované renesanční město v Západočeském kraji.
Nové Město u Jáchymova
Městečko je částí města Jáchymov na úpatí Krušných hor. V dnešní době je známým zimním i letním turistickým cílem i z důvodu blízkosti hraničního přechodu do SRN.

Poloha hotelu na mapě