Vyzkoušejte náš nový a přehlednější web. Stále na něm pracujeme a vylepšujeme, budeme však rádi za Váš názor. Chci vidět nový web x

Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Hotel Star

Destinace
Česká republika, Krušné hory
Doprava
Strava
snídaně
Ubytování
Hotel se nachází na úpatí severního svahu Klínovce v nadmořské výšce 1047m, v samém centru lyžařského areálu Klínovec – sever.
  • Cykloturistika
  • Možnost pobytu se psem
  • Vhodné pro seniory
  • Wellness
  • pobyt se psem
253
Hotelové ubytování
Dospělý - lůžko Dospělý - lůžko Dospělý - lůžko Dospělý - lůžko
1+0 2+0 3+0 4+0
termín Na noc Na noc Na noc Na noc
02.01.- 01.04. 950 840 760 670
01.04.- 21.04. 720 620 540 470

Středisko

Loučná pod Klínovcem

Poloha

Hotel se nachází na úpatí severního svahu Klínovce v nadmořské výšce 1047m, v samém centru lyžařského areálu Klínovec – sever.

Lyžování

běžky – podmínky v celém okolí
sjezd – nejbližší lyžařský vlek je 50 m od hotelu, další viz. popis Krušné hory.

Vybavení

Restaurace, kavárna s možností připojení na internet, salonek, sauna, stolní tenis, výtah, wellness (whirlpool, Kneippův chodník, na objednání masáže), možnost zapůjčení lyží a snowboardů, možnost zajištění výuky lyžování viz Lyžařská škola - slevy JPK. Dětská postýlka za poplatek - nutno předem objednat.

Ubytování

Dvou až čtyřlůžkové pokoje, sprcha, WC,TV, SAT. Ubytování ve vedlejší budově jen na vyžádání. Dětská postýlka na vyžádání za poplatek.

Stravování

Snídaně - bufetovým způsobem nebo rozšířená kontinentální dle obsazenosti hotelu. Obědy je možné zakoupit na místě. Večeře - možnost fakultativního dokoupení. V ceně vánočního a silvestrovského pobytu je zahrnuta slavnostní večeře a program.

Tipy pro správnou volbu

- lyžařský vlek v bezprostřední blízkosti
- možnost zakoupení skipasů se slevou
- lyžařská škola
- vhodné i pro rodiny s dětmi
- sauna zdarma 1x za pobyt

Informace

Parkování - u hotelu bez poplatku.
Místní poplatek - je zahrnut v ceně pobytu.

Upozornění

Možnost zajištění odvozu od železniční nebo autobusové stanice za poplatek. Nutno objednat předem.

Dětská cena

platí pro děti od 3 do 12 let. Děti do 3 let bez nároku na služby zdarma.

Střediska

Ski areál Klínovec – Sever
V nadmořské výšce od 890 do 1 244 m nová rychlá čtyřsedačková lanová dráha s ochrannými kryty sedaček, 9 vleků, upravené běžecké tratě, umělé zasněžování, U rampa kategorie SUPERPIPE, děti do 100 cm výšky jsou přepravovány zdarma. Ski areál Boží Dar – Neklid 7 lyžařských vleků, 6 sjezdovek, večerní lyžování, částečné umělé zasněžování.
Boží Dar
Městečko leží na hranici s Německem, pod nejvyšší horou Krušných hor – Klínovcem. Vzhledem k nadmořské výšce 1 028 m je jedním z nejvýznamnějších středisek zimních sportů v České republice. V okolí se nachází cca 120 km upravených běžeckých tratí a lyžařské sjezdové tratě s 18 vleky.
Nové Hamry
Nové Hamry (693 m n. m.) je malebná horská víska, která se rozkládá v údolí řeky Rolavy a Bílého potoka v nejzachovalejší části Krušných hor na samém západě Karlovarského kraje. Přímo v obci jsou čtyři lyžařské vleky TLV 12 a jeden dětský vlek Tatrapoma.
Horní Blatná
Významné horské rekreační středisko, jehož historie sahá až do 16. stoletní a nejstarší stavby jsou goticko – renesanční. V současnosti je to jediné celistvě zachované renesanční město v Západočeském kraji.
Nové Město u Jáchymova
Městečko je částí města Jáchymov na úpatí Krušných hor. V dnešní době je známým zimním i letním turistickým cílem i z důvodu blízkosti hraničního přechodu do SRN.

Poloha hotelu na mapě