Vyzkoušejte náš nový a přehlednější web. Stále na něm pracujeme a vylepšujeme, budeme však rádi za Váš názor. Chci vidět nový web x

Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Hotel Praha +

Destinace
Česká republika, Krušné hory
Doprava
Strava
polopenze
Ubytování
v obci Boží Dar v centru Krušných hor na státní hranici s Německem. Boží dar je významné středisko zimních sportů.
  • Bazén
  • Cykloturistika
  • Připojení na internet
  • pobyt se psem
186
Hotelové ubytování
Dospělý - lůžko
2+0,2+1
termín Na noc
22.01.- 03.03. 1350
03.03.- 19.03. 1040
19.03.- 14.04. 780
14.04.- 18.04. 1080

Středisko

Boží Dar

Poloha

v obci Boží Dar v centru Krušných hor na státní hranici s Německem. Boží dar je významné středisko zimních sportů.

Lyžování

běžky – v místě značené a udržované běžkařské tratě
sjezd – ve ski areálech Boží Dar – Neklid a Klínovec – sever. Nejbližší lyžařský vlek 50m od hotelu, půjčovna lyží a příslušenství.

Stravování

polopenze – snídaně i večeře bufetovým způsobem

Tipy pro správnou volbu

▪ ZDARMA vnitřní hotelový bazén s vířivkou
▪ 10% sleva na masáže
▪ 10% sleva na Skipas
- ZDARMA skibus od hotelu do Skiareálu Klínovec

Dětská cena

platí pro děti od 7 do 13 let a od 13 do 16 let. Děti do 7 let bez nároku na služby zdarma.

Střediska

Ski areál Klínovec – Sever
V nadmořské výšce od 890 do 1 244 m nová rychlá čtyřsedačková lanová dráha s ochrannými kryty sedaček, 9 vleků, upravené běžecké tratě, umělé zasněžování, U rampa kategorie SUPERPIPE, děti do 100 cm výšky jsou přepravovány zdarma. Ski areál Boží Dar – Neklid 7 lyžařských vleků, 6 sjezdovek, večerní lyžování, částečné umělé zasněžování.
Boží Dar
Městečko leží na hranici s Německem, pod nejvyšší horou Krušných hor – Klínovcem. Vzhledem k nadmořské výšce 1 028 m je jedním z nejvýznamnějších středisek zimních sportů v České republice. V okolí se nachází cca 120 km upravených běžeckých tratí a lyžařské sjezdové tratě s 18 vleky.
Nové Hamry
Nové Hamry (693 m n. m.) je malebná horská víska, která se rozkládá v údolí řeky Rolavy a Bílého potoka v nejzachovalejší části Krušných hor na samém západě Karlovarského kraje. Přímo v obci jsou čtyři lyžařské vleky TLV 12 a jeden dětský vlek Tatrapoma.
Horní Blatná
Významné horské rekreační středisko, jehož historie sahá až do 16. stoletní a nejstarší stavby jsou goticko – renesanční. V současnosti je to jediné celistvě zachované renesanční město v Západočeském kraji.
Nové Město u Jáchymova
Městečko je částí města Jáchymov na úpatí Krušných hor. V dnešní době je známým zimním i letním turistickým cílem i z důvodu blízkosti hraničního přechodu do SRN.

Poloha hotelu na mapě