Vyzkoušejte náš nový a přehlednější web. Stále na něm pracujeme a vylepšujeme, budeme však rádi za Váš názor. Chci vidět nový web x

Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Sanatorium Astoria

Destinace
Česká republika, Karlovy Vary
Doprava
Strava
polopenze
Ubytování
Sanatorium Astoria leží přímo v centru lázeňské části města.
6562
Relaxační pobyt
Dospělý - lůžko Dospělý - lůžko
1+0 2+0
termín Na noc Na noc
06.01.- 01.11. 1780 1490

Středisko

Karlovy Vary

Poloha

Sanatorium Astoria leží přímo v centru lázeňské části města.

Vybavení

Centrální komplex, umístěný naproti Mlýnské kolonádě, v pěti navzájem propojených budovách, které prošly rozsáhlou rekonstrukcí a modernizací, nabízí společnost všem zájemcům komplexní lázeňskou léčbu a hotelové ubytování.. Rehabilitační a léčebné programy probíhají pod dohledem zkušeného lékařského personálu. K léčebným a relaxačním účelům slouží vybudovaný balneoprovoz, ve kterém je využívána minerální voda, bazén, a další velká škála léčebných procedur.

Ubytování

Jedno- a dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím (sprcha nebo vana), některé s balkonem. Na všech pokojích je TV + SAT, lednice, telefon, rádio, fén, trezor.

Stravování

Snídaně formou bohatého bufetu, obědy a večeře výběrem z 12 druhů jídel. Možnost zajištění i více druhů dietního stravování, včetně vegetariánského a bezlepkového. Fakultativně možnost doplatit na plnou penzi.

Nabídka programů

RELAXAČNÍ POBYT
2 až 7 nocí
polopenze - dle výběru: snídaně + oběd nebo snídaně + večeře
2 procedury denně z výběru:
- bazén
- sauna
- perličková koupel
- klasická masáž celková nebo částečná
- medová masáž
- anticelulitidní masáž
- aroma masáž
Cena v dvoulůžkovém pokoji: 1.490 Kč/os./noc

Informace

Příjezd - Vlak: zast. Horní vlakové nádraží, dále autobusem MHD č. 1do zastávky I. P. Pavlova – cca 200 metrů od hotelu. Bus – z autobusového nádraží, autobusem MHD č. 6 k Tržnici, poté autobusem MHD č. 1 nebo 4 do zastávky I. P. Pavlova - cca 200 metrů od hotelu.
Parkování možné i v krytých garážích hotelu Thermal 250 metrů od hotelu.
Místní poplatek je zahrnut v ceně pobytu

Poloha hotelu na mapě