Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Hotel MAS

Destinace
Česká republika, Jižní Čechy
Doprava
Strava
plná penze, polopenze
Ubytování
v centru Sezimova Ústí II na náměstí s parkovou úpravou. Atraktivní oblast Táborska s řadou historických pamětihodností a zajímavým lesnatým povodím řeky Lužnice.
  • Bazén
  • Cykloturistika
  • Možnost pobytu se psem
  • Připojení na internet
  • Vhodné pro seniory
  • Wellness
  • pobyt se psem

Středisko

Sezimovo Ústí II

Poloha

v centru Sezimova Ústí II na náměstí s parkovou úpravou. Atraktivní oblast Táborska s řadou historických pamětihodností a zajímavým lesnatým povodím řeky Lužnice.

Stravování

polopenze - snídaně a večeře bufetovým způsobem (večeře jsou vč. zákusku nebo salátu). Fakultativně doplatek na plnou penzi – obědy výběrem z cca 5 druhů aktuální polední nabídky hotových jídel vč. polévky.

Koupání

hotelový bazén (13 x 5 x 1,6 m), řeka Lužnice (cca 1 km), Tábor - rybník Jordán s rekreační pláží a tobogánem (cca 4 km MHD).

Nabídka programů

V hotelu nabízíme balíčky:

SAMOSTATNÉ UBYTOVÁNÍ
min. 1 noc, polopenze

POBYT PRO SENIORY (od 55 let)
cenově zvýhodněný pobyt – 4 noci, plná penze za cenu polopenze (obědy zdarma), 1x během pobytu káva a zákusek zdarma. Platí i pro spolucestující děti.

WELLNESS POBYT
3 noci, polopenze
program: částečná masáž zad a šíje (30 min.), 1 procedura z následujícího výběru: suchá uhličitá koupel, magnetoterapie, oxygenoterapie, masážní lehátko

Tipy pro správnou volbu

- historické pamětihodnosti v okolí
- relax-služby, cykloturistika
- vhodné pro rodiny z dětmi
- PRO ZÁKAZNÍKY ČEDOKU: welcome drink, dárek hotelu (1 láhev vína na pokoj), 1 hod. bowling, volný vstup do bazénu

Poloha hotelu na mapě