Vyzkoušejte náš nový a přehlednější web. Stále na něm pracujeme a vylepšujeme, budeme však rádi za Váš názor. Chci vidět nový web x

Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Wellness hotel Helios

Destinace
Česká republika, Jeseníky
Doprava
Strava
polopenze, snídaně
Ubytování
Nově vybudovaný uzavřený wellness komplex v obci Lipová-Lázně na ploše 6 000 m2. Nabízí příjemné rodinné ubytování v rekreační oblasti Lipová  - lázně, několik kilometrů od lázeňského města Jeseník.
  • Bazén
  • Cykloturistika
  • Možnost pobytu se psem
  • Připojení na internet
  • Vhodné pro seniory
  • Wellness
  • pobyt se psem
172
Hotelové ubytování
Dospělý - lůžko
2+0,3+0,4+0
termín Na noc
03.01.- 01.05. 750
Wellness víkend 3 noci
Dospělý - lůžko
2+0,3+0,4+0
termín Na zájezd
03.01.- 01.05. 3590
Lyžování a relax 3 noci
Dospělý - lůžko
2+0,3+0,4+0
termín Na zájezd
03.01.- 01.05. 3400
Senior 60+ víkend 3 noci
Dospělý - lůžko
2+0,3+0,4+0
termín Na zájezd
03.01.- 01.05. 2890
Lyžování a relax 6 nocí
Dospělý - lůžko
2+0,3+0,4+0
termín Na zájezd
03.01.- 01.05. 6090
Wellness týden 6 nocí
Dospělý - lůžko
2+0,3+0,4+0
termín Na zájezd
03.01.- 01.05. 6090
Rodinný balíček 6 nocí
Cena za pobyt 2 dosp + 1 dítě (3-14 let) Cena za pobyt 2 dosp + 2 děti (3-14 let)
2+0,3+0,4+0 2+0,3+0,4+0
termín Na zájezd Na zájezd
03.01.- 01.05. 14590 18390

Středisko

Lipová - lázně

Poloha

Nově vybudovaný uzavřený wellness komplex v obci Lipová-Lázně na ploše 6 000 m2. Nabízí příjemné rodinné ubytování v rekreační oblasti Lipová  - lázně, několik kilometrů od lázeňského města Jeseník.

Lyžování

Lyžařský areál Ski Centrum Miroslav přímo nad hotelem, lyžařský areál Lázeňský Vrch v obci Lipová-lázně cca 1000 m od hotelu. Areály tvoří několik lyžařských tratí, večerní lyžování, snowboardový park, lyžařská škola, ski servis,půjčovna lyží.
Odvoz klientů od hotelu do obou areálů zdarma.Krytý bazén (12 x 6 m) s dětským brouzdalištěm.

Vybavení

Restaurace s terasou, wellness centrum - krytý bazén, whirlpool, Kneippův masážní chodník, saunový svět (infrasauna, finská sauna, parní lázeň), široká nabídka relaxačních masáží (klasická, lávovými kameny, medová masáž, ruční lymfodrenáž, parafínoý zábal aj.- s úhradou v místě), multifunkční hřiště s umělým povrchem, dětské hřiště, půjčovna horských kol.

Ubytování

Dvou až čtyřlůžkové pokoje, sprcha, WC, TV, Wi-Fi.

Stravování

Polopenze - snídaně a večeře bufetovým způsobem (při obsazení hotelu do 10 osob večeře servírované, výběrem z denního menu).

Nabídka programů

V hotelu nabízíme:
UBYTOVÁNÍ SE SNÍDANÍ/ POLOPENZÍ.
VÁNOĆNÍ POBYT:  
3x ubytování, 3x snídaně, 2x večeře, 1x štědrovečerní čtyřchodová večeře, talíř vánočního cukroví na pokoji v den příjezdu, 1 šálek svařeného vína v restauraci, zapůjčení županu (dosp.os), 1x 90 min vstup do wellness centra 10.00 - 15.30 a 2x 90 min vstup do wellness a saunového světa 16.00 - 22.00, malý dárek pod stromečkem, voucher v hodnotě 500 Kč na wellness služby (dosp.os), využití společenské místnosti v suterénu hotelu (x-box, stolní tenis), regionální slevová karta Jeseníky (slevy do ski areálů v okolí), zdarma wi-fi a parkování v areálu hotelu . Děti bez nároku na masáže a župan.
RODINNÝ BALÍČEK: 6x ubytování, 6x polopenze formou bufetu, 6x odpolední sladkost pro děti v restauraci Helios, 6x 90 minut vstup do wellness a saunového světa
LYŽOVÁNÍ A RELAX : 6x ubytování , 6x polopenze, zapůjčení županu (dosp.os), 3x 60 min dopolední vstup do wellness centra a 3x 90 min odpolední vstup do wellness centraa saunového světa, regionální slevová karta Jeseníky se slevami do ski areálů v okolí.
WELLNESS TÝDENNÍ BALÍČEK: 6x ubytování, 6x polopenze, zapůjčení županu (dosp.os), 3x 60 min dopolední vstup do wellness centra a 3x 90 min odpolední vstup do wellness
centra a saunového světa, neomezené využití stolního tenisu, kredit na masáže a kosmetiku ve výši 500 Kč (dosp.os).
WELLNESS VÍKEND:
 3x ubytování, 3x polopenze formou bufetu, zapůjčení županu (dosp.os), neomezený vstup do wellness 10.00-15.30, 2x90 min vstup do wellness a saunového světa, kredit na masáže a kosmetiku ve výši 400 Kč (dosp.os)
LYŽOVÁNÍ A RELAX : 3x ubytování , 3x polopenze, zapůjčení županu (dosp.os), 1x 60 min dopolední vstup do wellness centra a 2x 90 min odpolední vstup do wellness centra se saunovým světem, regionální slevová karta Jeseníky se slevami do ski areálů v okolí.
SENIOR VÍKEND : 3x ubytování , 3x polopenze, odpolední šálek kávy (čaje)se zákuskem, odpolední sladkost pro děti, zapůjčení županu (dosp.os), 1x 60 min dopolední vstup do wellness centra a 2x 90 min odpolední vstup do wellness a saunového světa, zapůjčení hůlek na NordicWalking (dosp.os)

Informace

Parkování u hotelu zdarma.

Upozornění

Nástup na pobyt v den příjezdu od 15.00 do 20.00 hod, uvolnění pokojů v den odjezdu do 10.00 hod. Dřívější nástup není možný.

Popis destinace

Jeseníky se rozkládají v nejsevernější části Moravy. V roce 1969 byla na ploše 740 km2 vytvořena Chráněná krajinná oblast Jeseníky, zahrnující  horské pásmo Hrubého Jeseníku a část Zlatohorské vrchoviny. Zvláště cenná území jsou chráněna národními přírodními rezervacemi: Šerák – Keprník s pralesovitým porostem, Rejvíz s rašeliništěm vrchovištního typu a bohatou flórou a faunou, Rašeliniště Skřítek. Největší a nejcennější přírodní rezervací je Praděd s proslulou Velkou a Malou Kotlinou. K nejvyhledávanějším přírodním krásám patří především hlavní hřeben Hrubého Jeseníku, táhnoucí se od Ramzové přes Šerák, Keprník, Červenohorské sedlo až k nejvyšší hoře Moravy a Slezska Pradědu (1 492 m). Lyžaři – běžkaři se soustřeďují převážně na hlavní hřebenovou cestu z Ramzové přes Červenohorské sedlo a Praděd na Skřítek.

Střediska

Lyžařský areál Červenohorské sedlo (1 013 m n. m.) 
je jedním z nejznámějších a nejlepších středisek sjezdového lyžování na severu Moravy a zároveň i kvalitním východiskem a křižovatkou lyžařských turistických cest. SKI KLUB ČHS zabezpečuje chod čtyřsedačkové lanovky a sedmi vleků, téměř 6 km sjezdových tratí různých obtížností na severních a jižních svazích. Sjezdovky se upravují denně rolbami.Vybírat je možné od cvičných sjezdovek pro začátečníky až po prudký slalomový svah (černá sjezdovka), určený těm nejzdatnějším lyžařům. Na jižním svahu se nachází snowpark. Areál poskytuje návštěvníkům širokou škálu služeb od ubytování, občerstvení, přes lyžařský servis až po úschovnu či půjčovny a lyžařské školy. Běžecké tratě se z Červenohorského sedla rozbíhají na obě strany Hrubého Jeseníku.
Lyžařský areál Kouty
Největší skiareál na Moravě –šestisedačková lanovka s kapacitou 3 200 osob/hod., ojedinělá šířka sjezdovek – min. 50 m, celková plocha sjezdovek – 25 ha, dětský park, pojízdný pás, snowpark, večerní lyžování. Areál nabízí komplexní služby, je zde restaurace, prodejna, půjčovna, servis, testcentrum lyží a snowboardů, lyžařská škola, infocentrum. Horní stanice lanovky – výchozí bod pro nově upravované běžecké trasy v nadmořské výšce 1 100 – 1 250 m.
Lyžařský areál Praděd – Ovčárna
Uprostřed chráněné krajinné oblasti Jeseníků se nachází nejvyšší hora Moravy Praděd – 1 491 m n. m. Tento „moravský ledovec“ láká především svými přírodními krásami a vynikajícími sněhovými podmínkami. Na severních svazích Petrových kamenů (1 438 m n. m) jsou nejvýše položené vleky sjezdové tratě na území České republiky. Lyžování na osmi upravovaných sjezdovkách do konce dubna čistě na přírodním sněhu uspokojí všechny příznivce sjezdového lyžování i snowboardingu. Vynikající podmínky poskytuje celá oblast také běžkařům. K nejvyhledávanějším trasám patří Ovčárna – Praděd – Švýcárna – Červenohorské sedlo.
Lyžařský areál Karlov – Malá Morávka
Nachází se v horské oblasti Jeseníky v obci Malá Morávka, část Karlov. Údolí Karlova pod Pradědem se vyznačuje dlouhou zimou, vysokou sněhovou pokrývkou a překrásnými lyžařskými terény. K dispozici je cca 13 lyžařských vleků délek od 300 do 700 m. Lyžařské terény jsou vhodné jak pro začátečníky, tak i zdatné lyžaře. Z Karlova vede řada běžeckých tras směrem Alfrédka – Jelení hřbet nebo přímo do výše položeného areálu na Pradědu.
Ski areál Branná
Disponuje sjezdovými tratěmi v celkové délce 2,13 km, na které Vás vyveze dvousedačková lanovka a dva vleky. Areál je dostupný autem i vlakem po trase Hanušovice – Jeseník. Tři svahy, mírnější pro začátečníky a strmější pro zdatné lyžaře. Sjezdovka pro začátečníky je při horní stanici vleků a je pohodlně dostupná lanovkou. Sjezdovky jsou uměle zasněžovány a pravidelně rolbou upravovány. V areálu je rovněž sjezdovka pro snowboardisty. Běžecký okruh 13 km v horní části ski areálu.
Ski areál Ramzová
Disponuje jedním z nejširších lyžařských svahů v okolí, širokým téměř 100 m. Dopravu lyžařů zabezpečuje dvousedačková lanová dráha. Délka sjezdovky 600 m, sjezdová trať je upravována rolbou, zasněžována technickým sněhem, osvětlená.
Ski areál Avalanche – Dolní Moravice
Nachází se při silnici z Rýmařova do Malé Morávky. Pět upravovaných sjezdovek a snowboard park obsluhují dvě čtyřsedačkové lanovky i vleky pro denní a večerní lyžování.

Poloha hotelu na mapě