Vyzkoušejte náš nový a přehlednější web. Stále na něm pracujeme a vylepšujeme, budeme však rádi za Váš názor. Chci vidět nový web x

Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Hotel Toč

Destinace
Česká republika, Jeseníky
Doprava
Strava
snídaně, polopenze
Ubytování
4+0, 2+0, 3+0
Nově vybudovaný tříhvězdičkový hotel nabízí příjemné moderní ubytování v rekreační oblasti Lipová - lázně. Je součástí Wellness a kongres resortu Helios.
  • Novinka
6628
Hotelové ubytování
Dospělý - lůžko Dospělý - lůžko
2+0,3+0,4+0 2+0,3+0,4+0
termín Na noc Na noc
03.01.- 01.05. 670
01.05.- 01.11. 700
Víkend ve dvou
Cena za pobyt pro 2 osoby
2+0,3+0,4+0
termín Na zájezd
03.01.- 01.05. 4600
Relax pobyt
Dospělý - lůžko
2+0,3+0,4+0
termín Na zájezd
03.01.- 01.05. 2750
Aktivní dovolená
Dospělý - lůžko
2+0,3+0,4+0
termín Na zájezd
03.01.- 01.05. 2650
Víkend ve dvou (2 noci)
Cena za pobyt pro 2 osoby
2+0,3+0,4+0
termín Na zájezd
01.05.- 01.11. 4600
Relax pobyt (3 nocí)
Dospělý - lůžko
2+0,3+0,4+0
termín Na zájezd
01.05.- 01.11. 2750
Aktivní dovolená (3 noci)
Dospělý - lůžko
2+0,3+0,4+0
termín Na zájezd
01.05.- 01.11. 2650

Středisko

Lipová- lázně

Poloha

Nově vybudovaný tříhvězdičkový hotel nabízí příjemné moderní ubytování v rekreační oblasti Lipová - lázně. Je součástí Wellness a kongres resortu Helios.

Lyžování

Lyžařský areál Lázeňský vrch 600 m od hotelu, Lyžařský areál Ski centrum Miroslav 1500 m od hotelu. Areály tvoří několik lyžařských tratí, večerní lyžování, snowboardový park, lyžařská škola, ski servis, půjčovna lyží.

Vybavení

Restaurace, dětský koutek, finská sauna se zážitkovou sprchou, masérský salón, společenský sál.

Vybavení

Restaurace, dětský koutek, finská sauna se zážitkovou sprchou, masérský salón, společenský sál, lyžárna s vyhříváním bot, výtah k dispozici do všech pater.

Ubytování

Dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje se sprchou a WC, TV, WiFi, na vyžádání apartmány.

Stravování

Snídaně/Polopenze – snídaně i večeře bufetovým způsobem.

Stravování

Polopenze – snídaně i večeře formou bufetu (při obsazení do 10 osob večeře servírované).

Nabídka programů

V hotelu nabízíme:
RELAX POBYT: 3x ubytování, 3x polopenze formou bufetu, zapůjčení županu (dosp.os), 1x 60 min vstup do finské sauny, 1x 90 min. vstup do wellness a saunového světa Helios, 1x masáž klasická celková
VÍKEND VE DVOU: 2x ubytování, 2x snídaně , 1x večeře formou bufetu, 1x romantická večeře při svíčkách výběr ze tří menu, 1x láhev Bohemia sektu 0,3 l v hotelové restauraci, 1x 60 min. vstup do finské sauny jen pro Vás + malé občerstvení, zapůjčení županu (dosp.os), 1x 30 min. masáž dle výběru z hotel. nabídky
AKTIVNÍ DOVOLENÁ: 3x ubytování, 3x polopenze formou bufetu, 1x 60 min. vstup do finské sauny, sleva 10% na hotelové masáže, sleva 15% do wellness centra Helios, stolní tenis

Nabídka programů

V hotelu nabízíme:
UBYTOVÁNÍ SE SNÍDANÍ/ POLOPENZÍ.
VÁNOĆNÍ POBYT: 3x ubytování, 3x snídaně, 2x večeře, 1x štědrovečerní čtyřchodová večeře, talíř vánočního cukroví na pokoji v den příjezdu, 1 šálek svařeného vína v restauraci, zapůjčení županu (dosp.os), 2x 60 min vstup do finské sauny TOČ, 1 x 90 min vstup do wellness a saunového světa Helios, malý dárek pod stromečkem, voucher v hodnotě 500 Kč na wellness služby (dosp.os), , využití společenské místnosti (x-box, stolní tenis), regionální slevová karta Jeseníky (slevy do ski arálů v okolí), zdarma wi-fi a parkování v areálu hotelu . Děti bez nároku na masáže a župan.
RELAX POBYT: 3x ubytování, 3x polopenze formou bufetu, zapůjčení županu (dosp.os), 1x 60 min vstup do finské sauny, 1x 90 min. vstup do wellness a saunového světa Helios, 1x masáž klasická celková
VÍKEND VE DVOU: 2x ubytování, 2x snídaně , 1x večeře formou bufetu, 1x romantická večeře při svíčkách výběr ze tří menu, 1x láhev Bohemia sektu 0,3 l v hotelové restauraci, 1x 60 min. vsup do finské sauny jen pro Vás + malé občerstvení, zapůjčení županu (dosp.os), 1x 30 min. masáž dle výběru z hotel. nabídky
AKTIVNÍ DOVOLENÁ: 3x ubytování, 3x polopenze formou bufetu, 1x 60 min. vstup do finské sauny, sleva 10% na hotelové masáže, sleva 15% do wellness centra Helios, stolní tenis, lyžařská mapa okolí (dosp.os), regionální slevová karta Jeseníky (slevy do ski areálů v okolí) 

Informace

Parkování u hotelu zdarma.

Upozornění

Nástup na pobyt v den příjezdu od 15.00 do 20.00 hod, uvolnění pokojů v den odjezdu do 10.00 hod. Dřívější nástup není možný.

Popis destinace

Jeseníky se rozkládají v nejsevernější části Moravy. V roce 1969 byla na ploše 740 km2 vytvořena Chráněná krajinná oblast Jeseníky, zahrnující  horské pásmo Hrubého Jeseníku a část Zlatohorské vrchoviny. Zvláště cenná území jsou chráněna národními přírodními rezervacemi: Šerák – Keprník s pralesovitým porostem, Rejvíz s rašeliništěm vrchovištního typu a bohatou flórou a faunou, Rašeliniště Skřítek. Největší a nejcennější přírodní rezervací je Praděd s proslulou Velkou a Malou Kotlinou. K nejvyhledávanějším přírodním krásám patří především hlavní hřeben Hrubého Jeseníku, táhnoucí se od Ramzové přes Šerák, Keprník, Červenohorské sedlo až k nejvyšší hoře Moravy a Slezska Pradědu (1 492 m). Lyžaři – běžkaři se soustřeďují převážně na hlavní hřebenovou cestu z Ramzové přes Červenohorské sedlo a Praděd na Skřítek.

Střediska

Lyžařský areál Červenohorské sedlo (1 013 m n. m.) 
je jedním z nejznámějších a nejlepších středisek sjezdového lyžování na severu Moravy a zároveň i kvalitním východiskem a křižovatkou lyžařských turistických cest. SKI KLUB ČHS zabezpečuje chod čtyřsedačkové lanovky a sedmi vleků, téměř 6 km sjezdových tratí různých obtížností na severních a jižních svazích. Sjezdovky se upravují denně rolbami.Vybírat je možné od cvičných sjezdovek pro začátečníky až po prudký slalomový svah (černá sjezdovka), určený těm nejzdatnějším lyžařům. Na jižním svahu se nachází snowpark. Areál poskytuje návštěvníkům širokou škálu služeb od ubytování, občerstvení, přes lyžařský servis až po úschovnu či půjčovny a lyžařské školy. Běžecké tratě se z Červenohorského sedla rozbíhají na obě strany Hrubého Jeseníku.
Lyžařský areál Kouty
Největší skiareál na Moravě –šestisedačková lanovka s kapacitou 3 200 osob/hod., ojedinělá šířka sjezdovek – min. 50 m, celková plocha sjezdovek – 25 ha, dětský park, pojízdný pás, snowpark, večerní lyžování. Areál nabízí komplexní služby, je zde restaurace, prodejna, půjčovna, servis, testcentrum lyží a snowboardů, lyžařská škola, infocentrum. Horní stanice lanovky – výchozí bod pro nově upravované běžecké trasy v nadmořské výšce 1 100 – 1 250 m.
Lyžařský areál Praděd – Ovčárna
Uprostřed chráněné krajinné oblasti Jeseníků se nachází nejvyšší hora Moravy Praděd – 1 491 m n. m. Tento „moravský ledovec“ láká především svými přírodními krásami a vynikajícími sněhovými podmínkami. Na severních svazích Petrových kamenů (1 438 m n. m) jsou nejvýše položené vleky sjezdové tratě na území České republiky. Lyžování na osmi upravovaných sjezdovkách do konce dubna čistě na přírodním sněhu uspokojí všechny příznivce sjezdového lyžování i snowboardingu. Vynikající podmínky poskytuje celá oblast také běžkařům. K nejvyhledávanějším trasám patří Ovčárna – Praděd – Švýcárna – Červenohorské sedlo.
Lyžařský areál Karlov – Malá Morávka
Nachází se v horské oblasti Jeseníky v obci Malá Morávka, část Karlov. Údolí Karlova pod Pradědem se vyznačuje dlouhou zimou, vysokou sněhovou pokrývkou a překrásnými lyžařskými terény. K dispozici je cca 13 lyžařských vleků délek od 300 do 700 m. Lyžařské terény jsou vhodné jak pro začátečníky, tak i zdatné lyžaře. Z Karlova vede řada běžeckých tras směrem Alfrédka – Jelení hřbet nebo přímo do výše položeného areálu na Pradědu.
Ski areál Branná
Disponuje sjezdovými tratěmi v celkové délce 2,13 km, na které Vás vyveze dvousedačková lanovka a dva vleky. Areál je dostupný autem i vlakem po trase Hanušovice – Jeseník. Tři svahy, mírnější pro začátečníky a strmější pro zdatné lyžaře. Sjezdovka pro začátečníky je při horní stanici vleků a je pohodlně dostupná lanovkou. Sjezdovky jsou uměle zasněžovány a pravidelně rolbou upravovány. V areálu je rovněž sjezdovka pro snowboardisty. Běžecký okruh 13 km v horní části ski areálu.
Ski areál Ramzová
Disponuje jedním z nejširších lyžařských svahů v okolí, širokým téměř 100 m. Dopravu lyžařů zabezpečuje dvousedačková lanová dráha. Délka sjezdovky 600 m, sjezdová trať je upravována rolbou, zasněžována technickým sněhem, osvětlená.
Ski areál Avalanche – Dolní Moravice
Nachází se při silnici z Rýmařova do Malé Morávky. Pět upravovaných sjezdovek a snowboard park obsluhují dvě čtyřsedačkové lanovky i vleky pro denní a večerní lyžování.

Poloha hotelu na mapě