Vyzkoušejte náš nový a přehlednější web. Stále na něm pracujeme a vylepšujeme, budeme však rádi za Váš názor. Chci vidět nový web x

Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Hotel VZ Ovčárna pod Pradědem +

Destinace
Česká republika, Jeseníky
Doprava
Strava
snídaně
Ubytování
2+1, , 3+1
Mezi nejvyšší horou Jeseníků Pradědem (1 492 m n.m.) a skalním útvarem Petrovými kameny (1 438 m n.m.), v nadmořské výšce 1 300 m.
  • Bazén
  • Cykloturistika
  • Možnost pobytu se psem
  • Připojení na internet
  • Wellness
  • pobyt se psem
4215
Hotelové ubytování
Dospělý - lůžko Dospělý - lůžko Dospělý - lůžko
1+0 2+0,2+1 3+0,3+1
termín Na noc Na noc Na noc
01.05.- 19.12. 540 530 520

Středisko

Karlova Studánka

Poloha

Mezi nejvyšší horou Jeseníků Pradědem (1 492 m n.m.) a skalním útvarem Petrovými kameny (1 438 m n.m.), v nadmořské výšce 1 300 m.

Vybavení

Restaurace, kavárna, venkovní terasa, dětský koutek, wellness centrum – fitness, spinning, běžecký trenažér, orbitrek, stolní tenis, solárium, nabídka řady masáží (klasická masáž, indická masáž hlavy, masáž lávovými kameny, medová masáž, čínská masáž Tuina, Dornova metoda, přístrojová masáž Lymfovenem), suché uhličité koupele, parafango, sauna, vířivka, vyhřívací podložka BIOMAT, bazén s protiproudem, internetový koutek, Wi-Fi zdarma, půjčovna horských kol, Výtah není k dispozici.

Ubytování

Dvou- a třílůžkové pokoje, sprcha, WC, TV, WI-FI zdarma, telefon, lednička. Na vyžádání - přistýlka, jednolůžkové, čtyřlůžkové pokoje.

Stravování

Snídaně – formou bufetu. Fakultativně: doplatek na polopenzi formou bufetu. V případě objednání polopenze nebo plné penze je v neděli strava podávána servírovanou formou.

Koupání

krytý bazén (2,7 x 7,8 m) s protiproudem a vířivou vanou přímo v hotelu.

Informace

Parkování na odstavné ploše u hotelu za poplatek. V případě vyčerpání kapacity parkovacích míst u hotelu je parkování zajištěno na odstavné ploše Točna Ovčárna (150 m od hotelu) za poplatek. První výjezd je v 7:00 hodin, další v každou celou hodinu, poslední výjezd na Ovčárnu je v 17:00 hodin.)

Upozornění

Pobyt se psem pouze malé rasy do 10 kg po předchozí dohodě s hotelem.

Poloha hotelu na mapě