Vyzkoušejte náš nový a přehlednější web. Stále na něm pracujeme a vylepšujeme, budeme však rádi za Váš názor. Chci vidět nový web x

Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Wellness hotel Vista

Destinace
Česká republika, Jeseníky
Doprava
Strava
snídaně, polopenze
Ubytování
2+0 Junior Suite, 3+1 Superior, 3+0 Superior, 1+0 Superior, 2+2 Family, 2+0 Superior, 2+0 Executive Suite, 2+1 Superior
Moderní hotel Vista****, který se nachází na severozápadních svazích vrchu Slamník, v srdci panenské přírody, na úpatí Králického Sněžníku (1 424 m n.m.), přímo u nástupní stanice lanové dráhy Sněžník. Je součástí relax & sport resortu Dolní Morava.
  • Bazén
  • Bezbariérový přístup
  • Cykloturistika
  • Možnost pobytu se psem
  • Připojení na internet
  • Wellness
  • Pobyt pro dítě zdarma
  • pobyt se psem
114
Hotelové ubytování
Dospělý - lůžko Dospělý - lůžko Dospělý - lůžko Dospělý - lůžko Dospělý - lůžko Dospělý - lůžko
2+0 Superior,2+1 Superior 3+0 Superior,3+1 Superior 2+0 Junior Suite 1+0 Superior 2+0 Executive Suite 2+2 Family
termín Na noc Na noc Na noc Na noc Na noc Na noc
01.01.- 11.03. 19.03.- 31.03. 1550 1450 2065 2790 2480 3100
11.03.- 19.03. 1550 1450 2065 2790 2480 3100
31.03.- 18.04. 1300 1220 1730 2340 2080 2405
18.04.- 01.05. 1300 1220 1730 2340 2080 2405
Lyžařský balíček 2017-7 nocí
Cena za 1 dosp.os + 1 dítě 8 let
2+0 Superior
termín Na zájezd
25.02.- 04.03. 25540

Středisko

Dolní Morava

Poloha

Moderní hotel Vista****, který se nachází na severozápadních svazích vrchu Slamník, v srdci panenské přírody, na úpatí Králického Sněžníku (1 424 m n.m.), přímo u nástupní stanice lanové dráhy Sněžník. Je součástí relax & sport resortu Dolní Morava.

Lyžování

Běžky - značené a upravované běžecké tratě. Sjezd - vynikající podmínky pro lyžování a snowboarding, dvě 4-sedačkové lanovky, 2 vleky, čtyři sjezdovky, dětský ski park s pojízdným pásem, kolotočem, lanovým vlekem a spoustou pohádkových postav, osvětlená bobová a sáňkářská dráha, lyžařská škola, ski servis, půjčovna lyží, technické zasněžování všech sjezdovek a spojovacích cest. Koupání - krytý bazén (15 x 5 m).

Vybavení

Restaurace, kongresové prostory, moderní wellness centrum s bazénem a vířivkou (neomezený vstup po dobu pobytu), finská a parní sauna, Kneippova lázeň, zážitkové sprchy, široká nabídka masáží, bowling, kulečník, stolní tenis, golfový trenažér, fitness, tělocvična, dva osvětlené kurty na tenis a míčové hry, obří tandemová houpačka, bobová dráha s osvětlením, lanovkový sjezd, lanové centrum - největší lanový park v ČR, Powerfan – volný pád z výšky 13 m, dobrodružná věž, Disc Golf, pro děti hřiště a herna, půjčovna horských kol a elektrokol, segway. Výtah je k dispozici.

Ubytování

Dvou- a třílůžkové pokoje Superior s možností přistýlky (přistýlka vhodná pouze pro děti do 15 let), čtyřlůžkové rodinné pokoje Family pro 2 dosp a 2 děti do 15 let (dva propojené dvoulůžkové pokoje). Na všech pokojích je sprcha, WC, LCD TV-SAT, Wi-Fi, fén, minibar, trezor, telefon.

Stravování

Snídaně – bufetovým způsobem. Fakultativně: doplatek na polopenzi formou tříchodového menu nebo bufetu (dle obsazenosti hotelu).

Informace

Zdarma vstup do wellness 2 hod/den (bazén, vířivka, sauna)
Zdarma fitness, kulečník, billiard.

Informace

Parkování v garáži a na parkovišti před hotelem za poplatek.

Popis destinace

Jeseníky se rozkládají v nejsevernější části Moravy. V roce 1969 byla na ploše 740 km2 vytvořena Chráněná krajinná oblast Jeseníky, zahrnující  horské pásmo Hrubého Jeseníku a část Zlatohorské vrchoviny. Zvláště cenná území jsou chráněna národními přírodními rezervacemi: Šerák – Keprník s pralesovitým porostem, Rejvíz s rašeliništěm vrchovištního typu a bohatou flórou a faunou, Rašeliniště Skřítek. Největší a nejcennější přírodní rezervací je Praděd s proslulou Velkou a Malou Kotlinou. K nejvyhledávanějším přírodním krásám patří především hlavní hřeben Hrubého Jeseníku, táhnoucí se od Ramzové přes Šerák, Keprník, Červenohorské sedlo až k nejvyšší hoře Moravy a Slezska Pradědu (1 492 m). Lyžaři – běžkaři se soustřeďují převážně na hlavní hřebenovou cestu z Ramzové přes Červenohorské sedlo a Praděd na Skřítek.

Střediska

Lyžařský areál Červenohorské sedlo (1 013 m n. m.) 
je jedním z nejznámějších a nejlepších středisek sjezdového lyžování na severu Moravy a zároveň i kvalitním východiskem a křižovatkou lyžařských turistických cest. SKI KLUB ČHS zabezpečuje chod čtyřsedačkové lanovky a sedmi vleků, téměř 6 km sjezdových tratí různých obtížností na severních a jižních svazích. Sjezdovky se upravují denně rolbami.Vybírat je možné od cvičných sjezdovek pro začátečníky až po prudký slalomový svah (černá sjezdovka), určený těm nejzdatnějším lyžařům. Na jižním svahu se nachází snowpark. Areál poskytuje návštěvníkům širokou škálu služeb od ubytování, občerstvení, přes lyžařský servis až po úschovnu či půjčovny a lyžařské školy. Běžecké tratě se z Červenohorského sedla rozbíhají na obě strany Hrubého Jeseníku.
Lyžařský areál Kouty
Největší skiareál na Moravě –šestisedačková lanovka s kapacitou 3 200 osob/hod., ojedinělá šířka sjezdovek – min. 50 m, celková plocha sjezdovek – 25 ha, dětský park, pojízdný pás, snowpark, večerní lyžování. Areál nabízí komplexní služby, je zde restaurace, prodejna, půjčovna, servis, testcentrum lyží a snowboardů, lyžařská škola, infocentrum. Horní stanice lanovky – výchozí bod pro nově upravované běžecké trasy v nadmořské výšce 1 100 – 1 250 m.
Lyžařský areál Praděd – Ovčárna
Uprostřed chráněné krajinné oblasti Jeseníků se nachází nejvyšší hora Moravy Praděd – 1 491 m n. m. Tento „moravský ledovec“ láká především svými přírodními krásami a vynikajícími sněhovými podmínkami. Na severních svazích Petrových kamenů (1 438 m n. m) jsou nejvýše položené vleky sjezdové tratě na území České republiky. Lyžování na osmi upravovaných sjezdovkách do konce dubna čistě na přírodním sněhu uspokojí všechny příznivce sjezdového lyžování i snowboardingu. Vynikající podmínky poskytuje celá oblast také běžkařům. K nejvyhledávanějším trasám patří Ovčárna – Praděd – Švýcárna – Červenohorské sedlo.
Lyžařský areál Karlov – Malá Morávka
Nachází se v horské oblasti Jeseníky v obci Malá Morávka, část Karlov. Údolí Karlova pod Pradědem se vyznačuje dlouhou zimou, vysokou sněhovou pokrývkou a překrásnými lyžařskými terény. K dispozici je cca 13 lyžařských vleků délek od 300 do 700 m. Lyžařské terény jsou vhodné jak pro začátečníky, tak i zdatné lyžaře. Z Karlova vede řada běžeckých tras směrem Alfrédka – Jelení hřbet nebo přímo do výše položeného areálu na Pradědu.
Ski areál Branná
Disponuje sjezdovými tratěmi v celkové délce 2,13 km, na které Vás vyveze dvousedačková lanovka a dva vleky. Areál je dostupný autem i vlakem po trase Hanušovice – Jeseník. Tři svahy, mírnější pro začátečníky a strmější pro zdatné lyžaře. Sjezdovka pro začátečníky je při horní stanici vleků a je pohodlně dostupná lanovkou. Sjezdovky jsou uměle zasněžovány a pravidelně rolbou upravovány. V areálu je rovněž sjezdovka pro snowboardisty. Běžecký okruh 13 km v horní části ski areálu.
Ski areál Ramzová
Disponuje jedním z nejširších lyžařských svahů v okolí, širokým téměř 100 m. Dopravu lyžařů zabezpečuje dvousedačková lanová dráha. Délka sjezdovky 600 m, sjezdová trať je upravována rolbou, zasněžována technickým sněhem, osvětlená.
Ski areál Avalanche – Dolní Moravice
Nachází se při silnici z Rýmařova do Malé Morávky. Pět upravovaných sjezdovek a snowboard park obsluhují dvě čtyřsedačkové lanovky i vleky pro denní a večerní lyžování.

Poloha hotelu na mapě