Vyzkoušejte náš nový a přehlednější web. Stále na něm pracujeme a vylepšujeme, budeme však rádi za Váš názor. Chci vidět nový web x

Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Lázeňský komplex Curie

Destinace
Česká republika, Jáchymov
Doprava
Strava
plná penze, polopenze, snídaně
Ubytování
2+0 Curie, 2+0 Praha,
Město Jáchymov, založené roku 1516, leží pod nejvyšší horou Krušných hor a nabízí mnoho nevšedních zážitků. V okolí se nachází významná střediska zimních i letních sportů.Město bylo díky rozsáhlé těžbě vzácných kovů povýšeno na konci středověku na královské město. Jáchymov se tak stal jedním z ...
  • Možnost pobytu se psem
  • Připojení na internet
  • Wellness
1974
Základní radonová kúra
Cena pro pojištěnce VZP, ZP, MVČR, VOZP, ZPŠ
2+0 Curie,2+0 Praha
termín Na noc
02.01.- 15.04. 1220
15.04.- 01.11. 1330
Vital Exclusive
Dospělý - lůžko
2+0 Curie,2+0 Praha
termín Na noc
02.01.- 01.11. 1560
Víkend pro zdraví
Dospělý - lůžko
2+0 Curie,2+0 Praha
termín Na zájezd
02.01.- 01.11. 3160
Hotelové ubytování
Dospělý - lůžko
2+0 Curie,2+0 Praha
termín Na noc
02.01.- 01.11. 930

Středisko

Jáchymov

Poloha

Město Jáchymov, založené roku 1516, leží pod nejvyšší horou Krušných hor a nabízí mnoho nevšedních zážitků. V okolí se nachází významná střediska zimních i letních sportů.
Město bylo díky rozsáhlé těžbě vzácných kovů povýšeno na konci středověku na královské město. Jáchymov se tak stal jedním z nejvýznamnějších měst Evropy. V královské mincovně se od roku 1519 razily stříbrné tolary (Joachimsthaler), jejichž jméno si vypůjčili američtí osadníci pro svoji měnu – dolar.
V hlubokém podzemí se zde nachází jedno z nejbohatších nalezišť minerálů na světě. A vyvěrají odtud léčivé prameny, které navracejí zdraví mnoha hostům
světoznámých lázní Jáchymov. Díky vysoké koncentraci radonu ve vodě jsou dodnes nejúčinnějšími radonovými lázněmi na světě. Již po 110 let poskytují Jáchymovské lázně léčbu pohybového aparátu unikátní radonovou vodou.
Lázeňský komplex Curie
leží přímo ve středu lázeňské části města.

Vybavení

Lázeňský komplex Curie je propojen prostornými koridory s lázeňskými domy Praha a Elektra a zajišťuje pro zmíněná zařízení výhodu přístupu ke všem službám pod jednou střechou. Hostům je k dispozici směnárna, kadeřnictví, kosmetika, bezplatný
přístup na hotelový počítač s internetem a Wi-Fi připojení v hale a kavárně.
Veškeré lázeňské procedury jsou poskytovány přímo v komplexu a jsou přístupné i pro těžce postižené klienty. K dispozici je rovněž nepřetržitá zdravotnická služba.

Ubytování

Kategorie I.A v části Curie a v ubytovací části Praha - pokoje s příslušenstvím (vana nebo sprcha, WC), SAT-TV, telefon, lednice nebo minibar, trezor. Možnost Wi-Fi nebo internetového připojení za poplatek.
Ostatní kategorie na vyžádání.

Stravování

Dle programu - formou bufetu.

Nabídka programů

Základní radonová kúra
od 13 nocí s polopenzí
program: 1x konzultace s lékařem, laboratorní vyšetření (krevní obraz, krevní cukr, kyselina močová), v průměru 14 léčebných procedur týdně (6x radonová koupel, 8x ostatní procedury). Zdarma 1x minerální voda Vincentka (0,7l). Léčebný program nezahrnuje individuální rehabilitaci.

Vital Exclusive

od 6 nocí s polopenzí
program: 1x radonová koupel, 1x uhličitá koupel s rašelinovým extraktem se zábalem, 1x přísadová koupel celková se zábalem, 3x klasická masáž (částečná), 3x suchá uhličitá koupel, 1x parafínový zábal zad, 3x solná jeskyně nebo bazén se saunou (90 min.) v Lázeňském centru Agricola, 3x oxygenoterapie, 2x zábal „vulcan pack“.

Víkend pro zdraví
2 noci s polopenzí
program: 1x radonová koupel na vyzkoušení, 1x indická masáž hlavy, 1x klasická masáž částečná, 1x oxygenoterapie, 1x bazén se saunou (90 min.) v Lázeňském centru Agricola, 1x solná jeskyně v Lázeňském centru Agricola.

Hotelové ubytování 
min. 2 noci se snídaní

Tipy pro správnou volbu

kvalitní léčebné a relaxační procedury
příjemné prostředí i pro náročné klienty
aktivní odpočinek
turistika, cykloturistika
možnost výletů do SRN

Upozornění

Uvedené ceny za pobyt Základní radonová kúra jsou platné pro klienty VZP, ZP, MVČR, VoZP, ZPŠ. Ceny pro klienty ostatních pojišťoven jsou o cca 20% vyšší.
Lázeňský poplatek není zahrnut v ceně pobytu - úhrada na místě.

Poloha hotelu na mapě