Vyzkoušejte náš nový a přehlednější web. Stále na něm pracujeme a vylepšujeme, budeme však rádi za Váš názor. Chci vidět nový web x

Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Garni Hotel Astoria

Destinace
Česká republika, Jáchymov
Doprava
Strava
snídaně, polopenze, plná penze
Ubytování
Město Jáchymov, založené roku 1516, leží pod nejvyšší horou Krušných hor Klínovcem (1244 m) a nabízí mnoho nevšedních zážitků. V okolí se nachází významná střediska zimních i letních sportů.Město bylo díky rozsáhlé těžbě vzácných kovů povýšeno na konci středověku na královské město. Jáchymov se tak ...
  • Možnost pobytu se psem
  • Připojení na internet
1973

Středisko

Jáchymov

Poloha

Město Jáchymov, založené roku 1516, leží pod nejvyšší horou Krušných hor Klínovcem (1244 m) a nabízí mnoho nevšedních zážitků. V okolí se nachází významná střediska zimních i letních sportů.
Město bylo díky rozsáhlé těžbě vzácných kovů povýšeno na konci středověku na královské město. Jáchymov se tak stal jedním z nejvýznamnějších měst Evropy. V královské mincovně se od roku 1519 razily stříbrné tolary (Joachimsthaler), jejichž jméno si vypůjčili američtí osadníci pro svoji měnu – dolar.
V hlubokém podzemí se zde nachází jedno z nejbohatších nalezišť minerálů na světě. A vyvěrají odtud léčivé prameny, které navracejí zdraví mnoha hostům
světoznámých lázní Jáchymov. Díky vysoké koncentraci radonu ve vodě jsou dodnes nejúčinnějšími radonovými lázněmi na světě. Již po 110 let poskytují Jáchymovské lázně léčbu pohybového aparátu unikátní radonovou vodou.
Hotel Astoria se nachází přímo v klidném centru lázeňské části města naproti Aquacentru Agricola. Hosté tak mohou využít nejen bazén a saunový svět, ale také široké spektrum wellness procedur.

Vybavení

Restaurace, úschovna kol a lyží, výtah.
Recepce v Lázeňském centru Agricola (cca 50 m),
Léčebné a wellness procedury jsou poskytovány v centru Agricola nebo Curie.

Lázeňské centrum Agricola - wellness i léčebné procedury, bazén se dvěma plaveckými drahami (25 m), dětský bazének s vodopádem, aquafitness, tobogán, whirlpool, Kneippův chodník, finská sauna, infrasauna a parní box, fitness studio a solárium, solná jeskyně, letní terasa s lehátky, kryokabina, kadeřnictví, kosmetika, kavárna, internetové připojení v hale a kavárně.

Ubytování

Jedno- a dvoulůžkové pokoje, sprcha, WC, TV SAT, telefon, minibar, trezor, fén, župan, Wi-Fi zdarma.

Nabídka programů

ZÁKLADNÍ RADONOVÁ KÚRA
od 13 nocí s polopenzí
program: 1x konzultace s lékařem, laboratorní vyšetření (krevní obraz, krevní cukr, kyselina močová), v průměru 14 léčebných procedur týdně (6x radonová koupel, 8x ostatní procedury). Zdarma 1x minerální voda Vincentka (0,7l). Léčebný program nezahrnuje individuální rehabilitaci.

VÍKEND PRO ZDRAVÍ
2 noci s polopenzí
program: 1x radonová koupel na vyzkoušení, 1x indická masáž hlavy, 1x klasická masáž částečná, 1x oxygenoterapie, 1x bazén se saunou (90 min.) v Lázeňském centru Agricola, 1x solná jeskyně v Lázeňském centru Agricola.

HOTELOVÉ UBYTOVÁNÍ 
min. 2 noci se snídaní

Tipy pro správnou volbu

- kvalitní léčebné a relaxační procedury
- příjemné prostředí i pro náročné klienty
- aktivní odpočinek
- turistika, cykloturistika
- možnost výletů do SRN

Informace

Parkování na parkovišti (cca 200 m) za poplatek.
Lázeňský poplatek není zahrnut v ceně pobytu - úhrada na místě.
Přítomnost domácích zvířat není možná.

Upozornění

Uvedené ceny za pobyt Základní radonová kúra jsou platné pro klienty VZP, ZP, MVČR, VoZP, ZPŠ. Ceny pro klienty ostatních pojišťoven jsou o cca 20% vyšší.

Poloha hotelu na mapě