Vyzkoušejte náš nový a přehlednější web. Stále na něm pracujeme a vylepšujeme, budeme však rádi za Váš názor. Chci vidět nový web x

Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Boutique Hotel Zámek

Destinace
Česká republika, Hostýnské a Vizovické vrchy
Doprava
Strava
snídaně
Ubytování
2+1
na rozhraní dvou regionů, v blízkosti Zlína a Uherského hradiště. Zámek Napajedla, skvost barokní architektury, se stane alespoň na okamžik vaším domovem.
  • Cykloturistika
  • Možnost pobytu se psem
  • pobyt se psem
4121

Středisko

Napajedla

Poloha

na rozhraní dvou regionů, v blízkosti Zlína a Uherského hradiště. Zámek Napajedla, skvost barokní architektury, se stane alespoň na okamžik vaším domovem.

Stravování

Snídaně - formou bufetového stolu ve stylové restauraci, fakultativně doplatek na večeře (výběrem z jídelního lístku do stanovené hodnoty).

Koupání

městské koupaliště Otrokovice, Aquapark Uherské Hradiště a Uherský Brod.

Nabídka programů

Provozní doba hotelu je pouze o víkendech, pobyty v týdnu pouze na objednávku

V hotelu nabízíme:
Samostatné ubytování se snídaní nebo polopenzí
Romantická noc na zámku
1 noc
, polopenze, nástup pátek nebo sobota, přivítání, sekt na pokoj, romantická 4-chodová večeře při svíčkách ve zlatém zámeckém salonku. (předkrm, polévka, hlavní chod, dezert), snídaně.
Romantické souznění dvou duší
2 noci
, polopenze, nástup pátek, přivítání, sekt na pokoj, zdravá večeře, romantické souznění v aroma místnosti pro dvě osoby 30 minut, poté posezení při šálku lahodného čaje v zámeckém zlatém salonku, 1x snídaně na pokoj, labužnická degustační večeře, návštěva galerie vín a obrazů, 1x snídaně v zámecké restauraci.

Tipy pro správnou volbu

▪ turistika, cykloturistika
▪ zámecká romantika
▪ gastronomické zážitky

Dětská cena

platí pro děti od 3 do 15 let. Děti do 3 let bez nároku na služby zdarma

Popis destinace

Hostýnské a Vizovické vrchy jsou součástí oblouku Západních Karpat s nejvyšším zalesněným vrcholem Kelčským Javorníkem (865 m), současně přírodní rezervací a oblastí klidu. Patří k frekventovaným oblastem sjezdového i běžeckého lyžování, zimní turistiky, rekreace a jiných pohybových aktivit.

Střediska

Ski areál Troják (592 m n. m.)
Leží ve stejnojmenném sedle na hranicích okresů Kroměříž, Vsetín a Zlín. Od poloviny prosince do poloviny března má zpravidla dobré sněhové podmínky. Skiareál doplňují služby, jako je půjčovna lyžařského a snowboardového vybavení, lyžařská a snowboardová škola, půjčovna dětských sněžných skútrů, skútr taxi.
Lyžařské středisko Trnava (500 m n. m.)
v obci Trnava u Zlína, sjezdovka 400 m snowpark s překážkami (jen přírodní sníh), běžecká trasa 4 km, večerní lyžování, POMA a 100 m tažné lano s unášeči, dětský vlek, ozvučení. Umělé zasněžování, lyžařská škola – výuka lyžování, snowboarding, půjčovna lyží a lyžařských bot, parkování zdarma, občerstvení ve ski bufetu, dětský koutek s odpočívárnou.
Lyžařský areál Jasenka (425 m n. m.)
v malebném údolí potoka Jasenka - Horní Jasenka, příjezd je ze Vsetína směr Dušná. Osm sjezdovek (celkem 2,5 km), snowboardový park, freestyle, dětský vlek, večerní lyžování, běžkařská trasa (Vsetínské vrchy). Umělé zasněžování, úprava sjezdovek rolbou, parkoviště, půjčovna lyžařské a snowboardové výzbroje a slalomových branek, lyžařská škola pro začínající lyžaře pod vedením zkušených instruktorů (leden, únor), občerstvení v lyžařské chatě přímo u vleku.
Skiareál Karolinka
na okraji města Karolinka, vedle hlavní silnice Vsetín-Velké Karlovice. Vysoko kapacitní vlek s hlavní sjezdovkou v délce 1 km pro zdatné lyžaře, objízdná trasa „rukáv“ pro méně zdatné lyžaře a pro děti, snowboardový park, dětský vlek, večerní lyžování, běžecké trasy (okružní i hřebenová). Umělé zasněžování, lyžařská škola, ski a snowboard servis, velké parkoviště zdarma, MHD, občerstvení v bezprostřední blízkosti sjezdovky.

Poloha hotelu na mapě