Vyzkoušejte náš nový a přehlednější web. Stále na něm pracujeme a vylepšujeme, budeme však rádi za Váš názor. Chci vidět nový web x

Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Hotel Krystal

Destinace
Česká republika, Hostýnské a Vizovické vrchy
Doprava
Strava
polopenze, snídaně
Ubytování
1+0, 2+0
V centru lázeňského města, které je vyhledávaným místem k léčení, rekreaci, ale i k aktivnímu odpočinku, uvolnění, relaxaci v romantickém a uklidňujícím prostředí.
  • Cykloturistika
  • Možnost pobytu se psem
  • Připojení na internet
  • Vhodné pro seniory
  • pobyt se psem
4122

Středisko

Luhačovice

Poloha

V centru lázeňského města, které je vyhledávaným místem k léčení, rekreaci, ale i k aktivnímu odpočinku, uvolnění, relaxaci v romantickém a uklidňujícím prostředí.

Stravování

Snídaně formou švédského stolu. Obědy a večere lze dokoupit v místě.

Koupání

městská krytá plovárna ( letní terasy, 25m plavecký bazén, zážitkový bazén, vířivka)-cca 300 m, Luhačovická přehrada (cca 2 km), Aquapark Pozlovice (cca 2 km).

Nabídka programů

POBYTY PRO SENIORY (již od 50 let) - 5x ubytování s polopenzí, 1 hod v privátním wellness centru (30 min masáž), doplatek za neobsazené lůžko ve 2+0 a jednolůžkový pokoj.

V hotelu dále nabízíme:
Samostatné ubytování se snídaní a délkou pobytu dle přání
Prodloužený wellness pobyt
3noci, polopenze, privátní wellness/1 hod. (whirlpool, sauna finská a parní), masáž 30 min/os
Wellness pobyt pro dva
2noci, polopenze, privátní wellness/1 hod. (whirlpool, sauna finská a parní), 2x masáž 30 min/os, nelze prodat 1 osobě.

Tipy pro správnou volbu

- turistika, cykloturistika
- lázeňské a relaxační služby

Dětská cena

platí pro děti od 3 do 12 let.. Děti do 3 let bez nároku na služby zdarma

Popis destinace

Hostýnské a Vizovické vrchy jsou součástí oblouku Západních Karpat s nejvyšším zalesněným vrcholem Kelčským Javorníkem (865 m), současně přírodní rezervací a oblastí klidu. Patří k frekventovaným oblastem sjezdového i běžeckého lyžování, zimní turistiky, rekreace a jiných pohybových aktivit.

Střediska

Ski areál Troják (592 m n. m.)
Leží ve stejnojmenném sedle na hranicích okresů Kroměříž, Vsetín a Zlín. Od poloviny prosince do poloviny března má zpravidla dobré sněhové podmínky. Skiareál doplňují služby, jako je půjčovna lyžařského a snowboardového vybavení, lyžařská a snowboardová škola, půjčovna dětských sněžných skútrů, skútr taxi.
Lyžařské středisko Trnava (500 m n. m.)
v obci Trnava u Zlína, sjezdovka 400 m snowpark s překážkami (jen přírodní sníh), běžecká trasa 4 km, večerní lyžování, POMA a 100 m tažné lano s unášeči, dětský vlek, ozvučení. Umělé zasněžování, lyžařská škola – výuka lyžování, snowboarding, půjčovna lyží a lyžařských bot, parkování zdarma, občerstvení ve ski bufetu, dětský koutek s odpočívárnou.
Lyžařský areál Jasenka (425 m n. m.)
v malebném údolí potoka Jasenka - Horní Jasenka, příjezd je ze Vsetína směr Dušná. Osm sjezdovek (celkem 2,5 km), snowboardový park, freestyle, dětský vlek, večerní lyžování, běžkařská trasa (Vsetínské vrchy). Umělé zasněžování, úprava sjezdovek rolbou, parkoviště, půjčovna lyžařské a snowboardové výzbroje a slalomových branek, lyžařská škola pro začínající lyžaře pod vedením zkušených instruktorů (leden, únor), občerstvení v lyžařské chatě přímo u vleku.
Skiareál Karolinka
na okraji města Karolinka, vedle hlavní silnice Vsetín-Velké Karlovice. Vysoko kapacitní vlek s hlavní sjezdovkou v délce 1 km pro zdatné lyžaře, objízdná trasa „rukáv“ pro méně zdatné lyžaře a pro děti, snowboardový park, dětský vlek, večerní lyžování, běžecké trasy (okružní i hřebenová). Umělé zasněžování, lyžařská škola, ski a snowboard servis, velké parkoviště zdarma, MHD, občerstvení v bezprostřední blízkosti sjezdovky.

Poloha hotelu na mapě