Vyzkoušejte náš nový a přehlednější web. Stále na něm pracujeme a vylepšujeme, budeme však rádi za Váš názor. Chci vidět nový web x

Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Lázeňský hotel Pawlik +

Destinace
Česká republika, Františkovy Lázně
Doprava
Strava
polopenze, plná penze
Ubytování
2+0 Komfort B, 2+0 Economy B, 2+2 Superior A, 2+0 Standard B, 1+0 Standard B, 1+0 ECO, , 2+0 ECO
Lázeňský hotel, spolu s Císařskými lázněmi a Aquaforem (propojení vnitřním koridorem) je situován u parku v centru města. Součástí komplexu je i zahrada a relaxační lesopark s naučnou stezkou.
  • Bazén
  • Připojení na internet
  • Vhodné pro seniory
  • Wellness
3032

Středisko

Františkovy Lázně

Poloha

Lázeňský hotel, spolu s Císařskými lázněmi a Aquaforem (propojení vnitřním koridorem) je situován u parku v centru města. Součástí komplexu je i zahrada a relaxační lesopark s naučnou stezkou.

Vybavení

Hotel nabízí hostům ubytování na vysoké úrovni, k dispozici je hotelový bar, dvě kavárny, sál pro společenské a kulturní akce, koncertní sál (Císařské lázně), kongresový salónek, v rámci stravování probíhá show kitchen. V hotelu se pořádají koncerty a taneční večery. Dále je k dispozici internetový koutek, office servis, knihovna, dětský koutek, baby sitting, fitness koutek, beach volejbal, dětské hřiště, aquashop, možnost kosmetiky, manikúry, pedikúry, denního tisku, praní a žehlení prádla, půjčovna jízdních kol a nordic-walkingových holí, zapůjčení DVD přehrávače (tyto služby jsou za poplatek). Hotel garantuje užití přírodních léčivých zdrojů, lékaře v hotelu s nepřetržitou 24 hodinovou službou. V léčebných procedurách jsou jak klasické procedury, tak fyzikální léčba, fyzioterapie, speciální léčebné procedury, pohybová léčba a wellness procedury.

Ubytování

Jedno- a dvoulůžkové pokoje Standard v budově B, která je s hlavní budovou propojena skleněnou vytápěnou chodbou. Všechny pokoje mají sprchu, WC, fén, župan, telefon, připojení k internetu, LCD televizor se satelitními programy, minibar a trezor. Pokoje kategorie B jsou od ledna 2015 nově zrekonstruovány.

Stravování

Dle programu – rautovým způsobem. Pobyt s plnou penzí začíná obědem.

Nabídka programů

LEHKÁ LÉČEBNÁ KÚRA RELAX
7 nocí, polopenze
program: lékařská prohlídka, 10 léčebných procedur předepsaných lékařem dle aktuálního zdravotního stavu, volný vstup na taneční večer, neomezený vstup do Aquafora, kulturní akce za zvýhodněné vstupné nebo zdarma.

FRANTIŠKOLÁZEŇSKÁ LÉČEBNÁ KÚRA
7 nocí plná penze
program: lékařská prohlídka, 18 léčebných procedur předepsaných lékařem dle aktuálního zdravotního stavu, neomezený vstup do Aquafora.

Tipy pro správnou volbu

- výhodná poloha u parku v centru města
- přímé propojení vnitřním koridorem hotelu, Císařských lázních a Aquafora
- každý den neomezený vstup do Aquafora (největší a nejkrásnější aquapark českých lázní)
- kulturní akce zdarma nebo za zvýhodněné vstupné

Informace

Parkování - na hlídaném parkovišti u Luisiných lázní za poplatek a bez předchozí rezervace.
Příjezd - Vlak i bus: st. Františkovy Lázně a cca 10 minut pěšky. Po dohodě s recepcí je možné zajistit odvoz za poplatek taxi službou

Upozornění

Lázeňský poplatek není zahrnut v ceně pobytu – úhrada na místě.
Doporučujeme zakoupení Cestovního pojištění včetně rozšířeného storna – v případě odstoupení od smlouvy budou vždy účtovány zvýšené skutečně vzniklé náklady.

Poloha hotelu na mapě