Vyzkoušejte náš nový a přehlednější web. Stále na něm pracujeme a vylepšujeme, budeme však rádi za Váš názor. Chci vidět nový web x

Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Lázeňský hotel Dr. Adler

Destinace
Česká republika, Františkovy Lázně
Doprava
Strava
polopenze, plná penze
Ubytování
, 2+0 STANDARD, 1+0 Standard
Lázeňský hotel s přátelskou a rodinnou atmosférou, který prošel nákladnou rekonstrukcí, se nachází v centru města u lázeňského parku.
  • Cykloturistika
  • Připojení na internet
  • Vhodné pro seniory
  • Wellness
3033

Středisko

Františkovy Lázně

Poloha

Lázeňský hotel s přátelskou a rodinnou atmosférou, který prošel nákladnou rekonstrukcí, se nachází v centru města u lázeňského parku.

Stravování

Dle programu - formou servírovaného menu. Pobyt s plnou penzí začíná obědem.

Nabídka programů

LEHKÁ LÉČEBNÁ KÚRA RELAX
7 nocí, polopenze
program: lékařská prohlídka, 10 léčebných procedur předepsaných lékařem dle aktuálního zdravotního stavu, neomezený vstup do Aquafora (pondělí - pátek), volný vstup na taneční večer, kulturní akce za zvýhodněné vstupné nebo zdarma.

FRANTIŠKOLÁZEŃSKÁ LÉČEBNÁ KÚRA
7 nocí, plná penze
program: vstupní lékařské prohlídka, 18 léčebných procedur týdně předepsaných lékařem dle aktuálního zdravotního stavu, pestrý volnočasový program, neomezený vstup do Aquafora (pondělí - pátek).

Tipy pro správnou volbu

▪ přátelský rodinný hotel
▪ volný vstup do Aquafora
▪ klasické lázeňské programy

Upozornění

lázeňský poplatek není zahrnut v ceně pobytu – úhrada na místě.
Doporučujeme zakoupení Cestovního pojištění včetně rozšířeného storna – v případě odstoupení od smlouvy budou vždy účtovány skutečně vzniklé náklady.

Poloha hotelu na mapě