Vyzkoušejte náš nový a přehlednější web. Stále na něm pracujeme a vylepšujeme, budeme však rádi za Váš názor. Chci vidět nový web x

Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Fara Rančířov

Destinace
Česká republika, Českomoravská vrchovina
Doprava
Strava
polopenze, snídaně
Ubytování
Fara leží v malebné vesnici Rančířov u Jihlavy v centru Českomoravské vrchoviny.
  • Novinka
  • pobyt se psem
  • Vhodné pro seniory
  • Wellness centrum
  • Wi-Fi
6598

Středisko

Rančířov u Jihlavy

Poloha

Fara leží v malebné vesnici Rančířov u Jihlavy v centru Českomoravské vrchoviny.

Stravování

Dle programu.

Nabídka programů

SAMOSTATNÉ UBYTOVÁNÍ
min. 1 noc, nástupní den neděle – středa
program:
ubytování se snídaní, wellness zdarma
Cena na osobu a noc: 745 Kč
Sleva 7=5
u pobytů na 7 nocí platí sleva 2 noci vč. snídaně zdarma.

BALÍČEK S POLOPENZÍ
2 noci, nástupní den neděle - středa
program:
ubytování s polopenzí (raut), welcome drink, wellness zdarma
Cena na osobu a pobyt: 1.995 Kč

POBYT PRO SENIORY 55+ - 2 NOCI
2 noci, nástupní den neděle - úterý
program:
ubytování, polopenze za cenu snídaně - večeře formou rautu zdarma (výběr ze 2 hlavních jídel, dezert), welcome drink, wellness zdarma.
Cena na osobu a pobyt: 1.495 Kč
Spolucestující mladší 55 let hradí doplatek na polopenzi.

POBYT PRO SENIORY 55+ - 4 NOCI
4 noci, nástupní den neděle - pondělí
program:
ubytování, polopenze za cenu snídaně - večeře formou rautu zdarma (výběr ze 2 hlavních jídel, dezert), welcome drink, wellness zdarma.
Cena na osobu a pobyt: 2.990 Kč
Spolucestující mladší 55 let hradí doplatek na polopenzi.

Upozornění

Pes pouze po předchozí dohodě.
Místní poplatek je zahrnut v ceně ubytování.

Dětská cena

Dětská cena platí pro děti od 6 do 12 let na přistýlce. Děti do 6 let bez nároku na lůžko hradí poplatek 490 Kč/noc se snídaní. Děti do 3 let bez nároku na služby zdarma.

Popis destinace

Region je jednou z ekologicky nejzachovalejších oblastí, a proto je nazývám zeleným srdcem České republiky. Tradičním rájem běžkařů jsou Žďárské vrchy.

Střediska

Snow park Harusův kopec (741 m n. m.)
Vyznavačům zimních sportů není třeba ani představovat nejvýznamnější lyžařské středisko Vysočiny Nové Město na Moravě, kde se od roku 1934 každoročně pořádá známý závod Zlatá lyže, součást Světového poháru v běhu na lyžích. Pokud se v areálu nekonají závody a tréninky, jsou závodní trasy otevřeny i pro veřejnost. Vedle závodních tratí jsou v severním okolí města udržovány i turistické lyžařské tratě. Sjezdové trasy jsou vhodné pro rodiny s dětmi a méně náročné lyžaře. Ski Snow park leží na východním svahu Harusova kopce, cca 500 m od hotelu SKI, v nadmořské výšce 741 m, kapacita vleku 1 400 os/hod., převýšení 110 m, délka sjezdovky 550 m, lanová dvousedačková dráha 490 m, lanový elektrický přepravní vlek 30 m, umělý sníh, po celou sezónu zasněžování, osvětlení pro večerní lyžování, úprava svahu rolbou, lyžařská a snowboardová škola, dětský vlek, půjčovna a servis lyží, občerstvení, soc. zařízení, parkoviště u dolní stanice.
Svratka - Ski areál Svratka (742 m n. m.)
Známé zimní středisko, upravené trasy v okolních lesích nabízejí řadu příležitostí k lyžařským výletům včetně vyjetých tras přímo od hotelů. Vlek Svratka je vhodný pro děti, začátečníky i středně náročné lyžaře. Ski areál leží na okraji města, u hotelu Svratka, délka vleku 400 m, celková délka sjezdovky 1,4 km, kapacita vleku 400 os/hod., převýšení 82 m, dětský vlek 130 m, zasněžování technickým sněhem, úprava svahu rolbou, osvětlení pro večerní lyžování, lyžařská a snowboardová škola, půjčovna lyží a snowboardů, občerstvení, parkoviště.
Olešnice na Moravě - Ski areál Olešnice
Třetím sportovním areálem, který se nachází v jednom z nejkrásnějších koutů Vysočiny u městečka Olešnice na Moravě, je Ski areál Olešnice. Areál nabízí adrenalinové sportovní vyžití pro děti i dospělé. Délka sjezdovky 500 m s převýšením 100 m, od prosince do března zasněžovaná sněhovými děly, úprava svahu rolbou, osvětlení pro večerní lyžování, lyžařská a snowboardová škola pro děti i dospělé s kvalifikovanými instruktory, půjčovna a servis lyží.

Poloha hotelu na mapě