Vyzkoušejte náš nový a přehlednější web. Stále na něm pracujeme a vylepšujeme, budeme však rádi za Váš názor. Chci vidět nový web x

Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Hotel Ski

Destinace
Česká republika, Českomoravská vrchovina
Doprava
Strava
snídaně, polopenze
Ubytování
2+0 (***), 1+0 (****), 2+0 (****), 1+0 (***), 3+2 bungalov (***)
doslova uprostřed Českomoravské Vysočiny, s množstvím turistických a běžeckých tras. Jeho poloha nabízí ideální možnosti aktivního odpočinku a rekreace. Zděné bungalovy jsou cca 50 m od hotelu.Výborné podmínky pro provozování zimních sportů.
  • Bazén
  • Cykloturistika
  • Možnost pobytu se psem
  • Wellness
  • pobyt se psem
332

Středisko

Nové Město na Moravě

Poloha

doslova uprostřed Českomoravské Vysočiny, s množstvím turistických a běžeckých tras. Jeho poloha nabízí ideální možnosti aktivního odpočinku a rekreace. Zděné bungalovy jsou cca 50 m od hotelu.

Poloha

Výborné podmínky pro provozování zimních sportů.

Lyžování

běžky – v bezprostřední blízkosti hotelu vede řada běžeckých tratí, jak závodního, tak i rekreačního charakteru. Sjezd – Harusův kopec u Nového Města na Moravě, osvětlení, provoz i v nočních hodinách.

Stravování

snídaně - bufetovým stolem, fakultativně doplatek na polopenzi, večeře výběrem z jídelního lístku do stanovené hodnoty.

Koupání

Koupání – vlastní hotelový bazén s protiproudem

Nabídka programů

SILVESTROVSKÝ POBYT 28.12. - 1.1./4noci nebo 29.12. - 1.1. /3noci
3x (4x) ubytování, 3x (4x) polopenze, volný vstup do Wellness zóny 1 (1x denně 1 hod) a Wellness zóny 2 (1x za pobyt), v ceně příplatek za Silvestrovský program - aperitiv, studený předkrm,hlavní jídlo, dezert, slané pečivo, 2.večeře, novoroční přípitek, disco,ohňostroj.
Upozornění - V ceně Silvestrovského pobytu je zahrnut silvestrovský příplatek na program 1200 Kč/dosp. a 780 dítě (6-12let)

Tipy pro správnou volbu

. wellness služby v místě
. turistika, cykloturistika

Tipy pro správnou volbu

vhodné terény pro běžecké i sjezdové lyžování
závodní i rekreační běžecké tratě

Dětská cena

platí pro děti od 6 do 12 let. Děti do 6 let bez nároku na služby zdarma.

Dětská cena

platní pro děti od 6 - 12 let. Děti do 6 let bez nároku na služby zdarma.

Popis destinace

Region je jednou z ekologicky nejzachovalejších oblastí, a proto je nazývám zeleným srdcem České republiky. Tradičním rájem běžkařů jsou Žďárské vrchy.

Střediska

Snow park Harusův kopec (741 m n. m.)
Vyznavačům zimních sportů není třeba ani představovat nejvýznamnější lyžařské středisko Vysočiny Nové Město na Moravě, kde se od roku 1934 každoročně pořádá známý závod Zlatá lyže, součást Světového poháru v běhu na lyžích. Pokud se v areálu nekonají závody a tréninky, jsou závodní trasy otevřeny i pro veřejnost. Vedle závodních tratí jsou v severním okolí města udržovány i turistické lyžařské tratě. Sjezdové trasy jsou vhodné pro rodiny s dětmi a méně náročné lyžaře. Ski Snow park leží na východním svahu Harusova kopce, cca 500 m od hotelu SKI, v nadmořské výšce 741 m, kapacita vleku 1 400 os/hod., převýšení 110 m, délka sjezdovky 550 m, lanová dvousedačková dráha 490 m, lanový elektrický přepravní vlek 30 m, umělý sníh, po celou sezónu zasněžování, osvětlení pro večerní lyžování, úprava svahu rolbou, lyžařská a snowboardová škola, dětský vlek, půjčovna a servis lyží, občerstvení, soc. zařízení, parkoviště u dolní stanice.
Svratka - Ski areál Svratka (742 m n. m.)
Známé zimní středisko, upravené trasy v okolních lesích nabízejí řadu příležitostí k lyžařským výletům včetně vyjetých tras přímo od hotelů. Vlek Svratka je vhodný pro děti, začátečníky i středně náročné lyžaře. Ski areál leží na okraji města, u hotelu Svratka, délka vleku 400 m, celková délka sjezdovky 1,4 km, kapacita vleku 400 os/hod., převýšení 82 m, dětský vlek 130 m, zasněžování technickým sněhem, úprava svahu rolbou, osvětlení pro večerní lyžování, lyžařská a snowboardová škola, půjčovna lyží a snowboardů, občerstvení, parkoviště.
Olešnice na Moravě - Ski areál Olešnice
Třetím sportovním areálem, který se nachází v jednom z nejkrásnějších koutů Vysočiny u městečka Olešnice na Moravě, je Ski areál Olešnice. Areál nabízí adrenalinové sportovní vyžití pro děti i dospělé. Délka sjezdovky 500 m s převýšením 100 m, od prosince do března zasněžovaná sněhovými děly, úprava svahu rolbou, osvětlení pro večerní lyžování, lyžařská a snowboardová škola pro děti i dospělé s kvalifikovanými instruktory, půjčovna a servis lyží.

Poloha hotelu na mapě