Vyzkoušejte náš nový a přehlednější web. Stále na něm pracujeme a vylepšujeme, budeme však rádi za Váš názor. Chci vidět nový web x

Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Hotel Vitality

Destinace
Česká republika, Beskydy
Doprava
Strava
polopenze, snídaně
Ubytování
nový pětipodlažní hotel Vitality **** se nachází ve Vendryni v podhůří Těšínských Beskyd nedaleko města Třince v těsné blízkosti turistikých tras a Chráněné krajinné oblasti Beskydy. Poskytuje špičkové zázemí pro aktivní trávení volného času a relaxaci jak firmám, tak i rodinám s dětmi.
  • Bazén
  • Bezbariérový přístup
  • Cykloturistika
  • Možnost pobytu se psem
  • Připojení na internet
  • Wellness
  • Pobyt pro dítě zdarma
  • pobyt se psem
4418

Středisko

Vendryně

Poloha

nový pětipodlažní hotel Vitality **** se nachází ve Vendryni v podhůří Těšínských Beskyd nedaleko města Třince v těsné blízkosti turistikých tras a Chráněné krajinné oblasti Beskydy. Poskytuje špičkové zázemí pro aktivní trávení volného času a relaxaci jak firmám, tak i rodinám s dětmi.

Vybavení

restaurace, vinárna, vlastní cukrárna, unikátní dvoupatrové wellness se střešním whirlpool zasazeným na zatravněné střeše a jedinečným Aqua barem s posezením na barových židlích ve vodě za pultem s obsluhou. K dispozici je víceúčelový bazén s atrakcemi, inhalační solná lázeň, ledová sprcha, Kneippovy lázně, aroma parní lázeň, klasická finská sauna, laconium, masážní a zážitkové sprchy, tepidarium, bylinková lázeň, privátní wellness - masážní sprcha, masážní vana, parní lázeň, masážní stůl, odpočívárna. Součástí bezbariérového komplexu je rozsáhlý sportovní areál Vitality - tenis (venkovní a halové kurty), badminton, stolní tenis, plážový volejbal, bowling, minigolf, fitcentrum, skákací boty, segway, venkovní dětský ráj. Výtah k dispozici, Wi-Fi v celém hotelovém komplexu.

Ubytování

prostorné dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (35 m2), sprcha i vana zároveň, klimatizace, TV, telefon, minibar, varný set s konvicí.

Stravování

polopenze - snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu.

Koupání

víceúčelový hotelový bazén s atrakcemi (16,5 x 8 m).

Nabídka programů

V hotelu Vitality nabízíme tyto pobytové balíčky:
AKTIVNÍ RELAXACE
3x ubytování, 3x polopenze, 1x časově neomezený vstup do Wellness a spa centra, 1x privátní Wellness - 1 hodina, 1x sportovní aktivita dle výběru.
WELLNESS POBYT
2x ubytování, 2x polopenze, 1x časově neomezený vstup do Wellness a spa cenra, 1x 45 minutová masáž.
LUXUSNÍ WELLNESS RELAXACE
1x ubytování, 1x snídaně, 1x časově neomezený vsup do Wellness a spa centra, late check out.

Tipy pro správnou volbu

- unikátní wellness & spa centrum
- vhodné i pro náročnější zákazníky
- moderní sportovní komplex Vitality
- zdarma neomezený vstup do Aqua zone (bazén, whirlpool, aqua bar)

Informace

Parkování přímo před hotelem zdarma. (monitorované) nebo garáž za poplatek (nutno objednat předem).
Místní poplatek - je zahrnut v ceně pobytu.

Dětská cena

platí pro děti od 5 do 15 let. Děti do 5 let bez nároku na služby jsou zdarma.

Poloha hotelu na mapě