Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Spa hotel Lanterna

Destinace
Česká republika, Beskydy
Doprava
Strava
polopenze
Ubytování
2+2 Suite, 2+1 Standard, 2+0 Standard
nově zrekonstruovaný **** stylový Spa hotel Lanterna se nachází v Resortu Valachy, v krásném prostředí Moravskoslezských Beskyd a Javorníků v obci Velké Karlovice, v údolí Léskové. Nabízí komfortní ubytování, relaxaci ve vlastním L-Spa s bazénem, špičkový gastronomický servis, možnost pronájmu konfe
  • Bazén
  • Bezbariérový přístup
  • Cykloturistika
  • Golf
  • Možnost pobytu se psem
  • Připojení na internet
  • Wellness
  • Pobyt pro dítě zdarma
  • pobyt se psem
Wellness pobyt 3 noci
Dospělý - lůžko Dospělý - lůžko
2+0 Standard,2+1 Standard 2+2 Suite
termín Na zájezd Na zájezd
01.10.- 01.12. 6490 6990
Wellness pobyt 4 noci
Dospělý - lůžko Dospělý - lůžko
2+0 Standard,2+1 Standard 2+2 Suite
termín Na zájezd Na zájezd
01.10.- 01.12. 7990 8490

Středisko

Velké Karlovice – Léskové

Poloha

nově zrekonstruovaný **** stylový Spa hotel Lanterna se nachází v Resortu Valachy, v krásném prostředí Moravskoslezských Beskyd a Javorníků v obci Velké Karlovice, v údolí Léskové. Nabízí komfortní ubytování, relaxaci ve vlastním L-Spa s bazénem, špičkový gastronomický servis, možnost pronájmu konferenčních sálů. Svým vybavením uspokojí i náročné hosty.

Stravování

polopenze – snídaně bufetovým způsobem, večeře formou teplého a studeného bufetu nebo možnost degustačního  menu v restauraci Vyhlídka za zvýhodněnou cenu.

Koupání

hotelové L-Spa relaxační centrum s krytým bazénem (10 x 5 m) a vodními atrakcemi, Wellness Horal s třemi termálními bazény (3,5 km), venkovní koupaliště v centru Velkých Karlovic (4 km).

Nabídka programů

WELLNESS POBYTOVÉ BALÍČKY
3 noci (čtvrtek - neděle), 4 noci (neděle - čtvrtek), 7 nocí (neomezeně)
zahrnují ubytování na vybraný počet nocí, polopenzi formou teplého a studeného bufetu, neomezený vstup do L-Spa a do Wellness Horal a další bonusy - masáž, kosmetické ošetření, zábal Rasul (dle počtu nocí), zapůjčení holí pro Nordic  Walking, animační programy.
Dospělá osoba na přistýlce má v ceně jen ubytování s polopenzí a volným vstupem do L-Spa a Wellness Horal (bez procedur), děti na přistýlkách nemají procedury.

LETNÍ DOVOLENÁ V BESKYDECH
3 noci (čtvrtek - neděle), 4 noci (neděle - čtvrtek), 7 nocí (neomezeně)
zahrnuje ubytování na vybraný počet nocí, polopenzi formou teplého a studeného bufetu, neomezený vstup do L-Spa a Wellness Horal, relaxační masáž 40 min., denně 15:00 - 17:00 pozdní oběd v Café Lanterna, denně saunové rituály (5x denně), celodenní vstup do dětského parku Razulák, sleva 20% na segway, sleva 20% na golf a procedury v Beauty salonu, animační programy pro děti (dle nabídky - především během víkendu), parkování, turistická mapa, wi-fi. U balíčku Letní dovolená mají děti do 15 let při ubytování s dvěma dospělými na jednom pokoji ubytování na přistýlce vč. SNÍDANĚ zdarma, na místě platí povinný doplatek za večeře a vstup do termálních bazénů. Program Letní dovolené je zahrnut v ceně za dospělou osobu na pevném lůžku. Dospělá osoba na přistýlce má v ceně jen ubytování s polopenzí a volným vstupem do L-Spa a Wellness Horal (bez procedur), děti na přistýlkách nemají procedury.

Tipy pro správnou volbu

- kvalitní hotel s pestrou nabídkou relaxačních služeb i aktivit v okolí
- vyhoví i požadavkům náročnější klientely
- nabídka romantických, wellness i rodinných pobytů
- zdarma vstup do L-Spa zapůjčení županu a přezůveka
- zdarma vstup do Wellness Horal (3,5 km)
- u vybraných pobytů dítě zdarma

Upozornění

celý hotel je nekuřácký.

Dětská cena

platí pro děti od 3 do 15 let. Děti do 3 let bez nároku na služby zdarma.

Poloha hotelu na mapě