Vyzkoušejte náš nový a přehlednější web. Stále na něm pracujeme a vylepšujeme, budeme však rádi za Váš názor. Chci vidět nový web x

Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Spa hotel Lanterna

Destinace
Česká republika, Beskydy
Doprava
Strava
polopenze
Ubytování
2+2 Suite, 2+0 Standard, 2+1 Standard
Čtyřhvězdičkový komfortní Spa hotel Lanterna se nachází v Resortu Valachy, v krásném prostředí CHKO Beskydy ve Velkých Karlovicích. Svým vybavením a službami uspokojí i náročné hosty.
  • Bazén
  • Bezbariérový přístup
  • Cykloturistika
  • Golf
  • Možnost pobytu se psem
  • Připojení na internet
  • Wellness
  • Pobyt pro dítě zdarma
  • pobyt se psem
522
Zimní pobyt v Beskydech (4 noci)
Dospělý - lůžko Dospělý - lůžko
2+0 Standard,2+1 Standard 2+2 Suite
termín Na zájezd Na zájezd
03.01.- 01.04. 8490 9990
Zimní pobyt v Beskydech (3 noci)
Dospělý - lůžko Dospělý - lůžko
2+0 Standard,2+1 Standard 2+2 Suite
termín Na zájezd Na zájezd
03.01.- 01.04. 6990 8250
Hotelové ubytování
Dospělý - lůžko Dospělý - lůžko
2+0 Standard,2+1 Standard 2+2 Suite
termín Na noc Na noc
03.01.- 01.04. 1890 2250
Balíček 1 noc s polopenzí
Balíček pro dva - 1 noc s polopenzí
2+0 Standard
termín Na zájezd
03.01.- 01.04. 4480

Středisko

Velké Karlovice – Léskové

Poloha

Čtyřhvězdičkový komfortní Spa hotel Lanterna se nachází v Resortu Valachy, v krásném prostředí CHKO Beskydy ve Velkých Karlovicích. Svým vybavením a službami uspokojí i náročné hosty.

Lyžování

běžky – 40 km značených a upravovaných běžeckých tras. Sjezd – Ski areál Razula se 3 sjezdovkami, snowtubing, lyžařská škola, půjčovna lyží, běžek a sněžnic. Hlavní sjezdovka s večerním lyžováním je přímo naproti hotelu.

Vybavení

Hotelová restaurace s širokou nabídkou moderní krajové kuchyně, zážitková restaurace Vyhlídka s nabídkou degustačních menu, Coctail bar, vinotéka, Café Lanterna, internetový koutek, dětský koutek. Součástí hotelu je jedinečné relaxační centrum L-Spa - krytý bazén s vodními atrakcemi (10 x 5 m), whirlpool se slanou vodou, ochlazovací bazén, finská sauna, infrasauna, parní lázeň, nabídka relaxačních masáží, exotické rituály Pure Fiji, multifunkční sprchy s ochlazovacím vědrem, relaxační místnost s prosklenou terasou a vyhlídkou. Hotel je nekuřácký. Výtah k dispozici. Hosté mohou využívat bezplatně 3,5 km vzdálené relaxační centrum Wellness Horal s termálními bazény.

Ubytování

moderní dvoulůžkové pokoje Standard a Suite, některé s možností přistýlky nebo propojení dvou pokojů (vhodné pro rodiny). Na všech pokojích je sprcha, WC, LCD TV se satelitními programy, minibar, trezor, fén, internet, župan, osuška, přezůvky.

Stravování

Polopenze - formou bufetu. Možnost zajištění degustačního menu v restauraci Vyhlídka (s doplatkem).

Nabídka programů

ZIMNÍ POBYT V BESKYDECH NA 3 AŽ 4 NOCI
3 až 4 noci, polopenze - bufet, třídenní permanentka do Ski areálu Razula, relaxační masáž 25 minut, neomezený vstup do relaxačního centra L-Spa, neomezený vstup do Wellness Horal (termální bazény, saunový svět, kardio fitness), saunové rituály až 9x denně, parkování, Wi-Fi připojení zdarma.
VÁNOCE
SILVESTR

Tipy pro správnou volbu

- zdarma vstup do L-Spa (bazén, whirlpool, sauna)
- zdarma vstup do Wellness Horal s termálními bazény, saunový svět
- zajištění hotelového ubytování s polopenzí

Informace

Parkování u hotelu zdarma.

Upozornění

celý hotel je nekuřácký.

Dětská cena

platí pro děti od 3 do 15 let. Děti do 3 let bez nároku na služby zdarma.

Popis destinace

Beskydy tvoří spolu s Vsetínskými vrchy a Javorníky přírodovědecky velice hodnotný celek, který byl v roce 1973 vyhlášen chráněnou krajinnou oblastí. Beskydsko je známé také svéráznou lidovou architekturou. Ozachování těchto památek pečuje Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm, které je zároveň nejstarším a největším skanzenem v přírodě na našem území. Radhošťská hornatina dosahuje největší výšky Smrkem (1 276 m). Nad údolím Čeladenky se směrem k západu do výšky 1 257 m zvedá Kněhyně, dále Čertův mlýn (1 207 m), Pustevny (1 010 m) a Radhošť (1 129 m), jeden z nejznámějších vrcholů Moravskoslezských Beskyd. V Lysohorské hornatině se vypíná nejvyšší hora Beskyd, Lysá hora (1 323 m), dále Travný (1 203 m), Ropice (1 082 m), Javorový (1 032 m), Kozubová (982 m).

Střediska

Ski areál Pustevny
Nachází se pod vrcholem Radegastu (1 106 m n. m.) a Tanečnice (1 084 m n. m.). Patří k vyhledávaným střediskům zimních sportů. Středisko je vybaveno dvousedačkovou lanovkou, jejíž nástupní stanice je poblíž hotelu Ráztoka v Trojanovicích v nadmořské výšce 620 m, horní stanice je na Pustevnách v nadmořské výšce 1 018 m, 6 sjezdových tratí různých obtížností, technické zasněžování. Z Pusteven rovněž vychází velké množství turistických a lyžařských běžeckých tras. K nejvyhledávanějším patří nenáročná hřebenová trasa směrem na Radhošť (1 129 m n.m.) nebo na opačnou stranu směřující trasa na Martiňák.
Ski areál Bílá
Nachází se v malebném údolí říčky Bílá, v bezprostřední blízkosti silnice 1. třídy č. 56 z Frýdku Místku, vedoucí směrem na hranici se Slovenskem na Bumbálce. Je tvořen řadou sjezdových tratí od střední obtížnosti až po sjezdovky pro začátečníky a výuku dětí. Součástí areálu je snowpark. Všechny sjezdovky jsou technicky zasněžovány, večerní lyžování, lyžařská škola, půjčovna lyžařského vybavení. Příznivci běžeckého lyžování mohou využít dva upravované běžecké okruhy Bílá – Staré Hamry – Bílá a Bílá – Mezivodí – Bílá o délce 20 a 33 km, napojené na stávající turistické trasy Beskyd.
Ski areál Malenovice
Nachází se v obci Malenovice. Lyžařské vleky jsou umístěny na severním svahu kopce Staškov ve vzdálenosti 500 m od parkoviště na autobusové zastávce Malenovice – Satina. Lyžařské sjezdovky jsou dlouhé 400 a 850 m a jsou technicky zasněžovány. V okolí jsou běžecké tratě směrem na Šindelnou, Kalužný, Ostrý, Kozinec, Ropičku. Kotař, Slavíč.
Ski areál Razula
Nachází se ve Velkých Karlovicích. Představuje čtyři sjezdovky – Razula, Horal, Galik, Lanterna. Sjezdovky Razula a Horal jsou technicky zasněžovány, pravidelně upravovány a osvětleny. Celková délka tratí je 2 km. Součástí ski areálu Razula je několik desítek kilometrů strojově upravovaných běžkařských tratí, snowtubing, lyžařská škola, půjčovna lyží, běžek a sněžnic.

Poloha hotelu na mapě