Vyzkoušejte náš nový a přehlednější web. Stále na něm pracujeme a vylepšujeme, budeme však rádi za Váš názor. Chci vidět nový web x

Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Horský hotel Sepetná

Destinace
Česká republika, Beskydy
Doprava
Strava
polopenze,
Ubytování
, 4+2 bungalov, 2+0 ST, 2+2 LUX přistýlka pro dítě Lux
Rodinný horský hotel je součástí Rekreačního centra Sepetná v Ostravici na úpatí Lysé hory (1 323 m n.m.) v CHKO Beskydy.
  • Bazén
  • Cykloturistika
  • Golf
  • Možnost pobytu se psem
  • Připojení na internet
  • Wellness
  • pobyt se psem
300
Hotelové ubytování
Dospělý - lůžko Dospělý - lůžko Příplatek za pokoj LUX
2+2 4+2 bungalov 2+2
termín Na noc Na noc Na noc
04.01.- 01.04. 970 810
08.01.- 01.04. 600
Relaxace pro seniory 55+ - 2 noci
Dospělý - lůžko
2+0 ST
termín Na zájezd
08.01.- 14.04. 1440
Relaxace pro seniory 55+ - 3 noci
Dospělý - lůžko
2+0 ST
termín Na zájezd
08.01.- 14.04. 1990

Středisko

Ostravice

Poloha

Rodinný horský hotel je součástí Rekreačního centra Sepetná v Ostravici na úpatí Lysé hory (1 323 m n.m.) v CHKO Beskydy.

Lyžování

Běžky – strojově upravovaná Lysohorská magistrála je ve vzdálenosti cca 2,5 km od hotelu.
Sjezd – Ski areál Malenovice (2,5 km) – možnost dopravy hotelovým minibusem přímo na sjezdovku, vhodné pro pokročilé lyžaře, Ski areál Bílá se sedačkovou lanovkou (cca 17 km).

Vybavení

Stylová restaurace, dětský koutek a dětské hřiště. RelaxCentrum - samostatný objekt u hotelu, se kterým je spojen koridorem - krytý bazén, masáže, relaxační koupele, sauna, bowling, tělocvična se dvěma kurty na badminton, stolní tenis, sportovní a golfový trenažer. Půjčovna koloběžek, elektrokol, horských kol, vozítek segway a vyhlídkového vozítka pro 6 osob. V areálu penzionu Sluníčko - tenisový kurt, volejbalový kurt. 500 m od hotelu lanový park Opičárna

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností 1-2 přistýlek, sprcha, WC, TV balkon, Wi-Fi. Přistýlka je rozkládací gauč na úkor místa v pokoji, vhodný pro 1 dospělou osobu nebo 2 děti do 12 let. V hotelu je výtah. Na vyžádání pokoje Lux s vířivou vanou v podkrovní části hotelu. Čtyřlůžkové bungalovy cca 100 m nad hotelem Sepetná (2 ložničky v podkroví) s možností 2 přistýlek - sedací souprava v přízemí , sprcha, WC, TV, terasa, Wi-Fi.

Stravování

Polopenze – snídaně bufetovým způsobem včetně teplých a studených nápojů, večeře formou teplého bufetu nebo servírovaného tříchodového menu.

Nabídka programů

SILVESTR V BESKYDECH
27.12.-1.1.2017 možný nástup 26.12.2016
5 nebo 6 nocí
Program: 5x ubytování s polopenzí, silvestrovský večer all inclusive, bohatý animační program, volný vstup do krytého bazénu s whirlpoolem, parní kabinou a toboganem v provozních hodinách, slevy na skipasy, odvoz na sjezdovku Malenovice (pro aktivní lyžaře), Beskydy Card - slevová karta, parkování.

ZIMNÍ RELAXAČNÍ POBYTY PRO SENIORY 55+
2 nebo 3 noci
Program: ubytování ve standardním dvoulůžkovém pokoji, bufetové snídaně, servírované večeře s nápojem (03 l pivo/nealko), volný vstup do krytého bazénu s whirlpoolem, parní kabinou a dalšími atrakcemi, transfer z Ostravice (autobusové nebo vlakové nádraží) a zpět. Výlet s průvodcem, 1x za pobyt káva nebo horká medovina, dezert po procházce, 15 minutovou masáž lýtek a chodidel na masážním stroji,1 hodina bowlingu pro dva, Beskydy Card - slevová regionální karta.

Tipy pro správnou volbu

- animační programy pro děti
- zdarma krytý plavecký bazén s whirlpoolem, parní kabinou a 90 m tobogánem

Informace

Parkování u hotelu zdarma.

Dětská cena

platí pro děti od 4 do 12 let. Děti do 4 let bez nároku na služby zdarma.

Popis destinace

Beskydy tvoří spolu s Vsetínskými vrchy a Javorníky přírodovědecky velice hodnotný celek, který byl v roce 1973 vyhlášen chráněnou krajinnou oblastí. Beskydsko je známé také svéráznou lidovou architekturou. Ozachování těchto památek pečuje Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm, které je zároveň nejstarším a největším skanzenem v přírodě na našem území. Radhošťská hornatina dosahuje největší výšky Smrkem (1 276 m). Nad údolím Čeladenky se směrem k západu do výšky 1 257 m zvedá Kněhyně, dále Čertův mlýn (1 207 m), Pustevny (1 010 m) a Radhošť (1 129 m), jeden z nejznámějších vrcholů Moravskoslezských Beskyd. V Lysohorské hornatině se vypíná nejvyšší hora Beskyd, Lysá hora (1 323 m), dále Travný (1 203 m), Ropice (1 082 m), Javorový (1 032 m), Kozubová (982 m).

Střediska

Ski areál Pustevny
Nachází se pod vrcholem Radegastu (1 106 m n. m.) a Tanečnice (1 084 m n. m.). Patří k vyhledávaným střediskům zimních sportů. Středisko je vybaveno dvousedačkovou lanovkou, jejíž nástupní stanice je poblíž hotelu Ráztoka v Trojanovicích v nadmořské výšce 620 m, horní stanice je na Pustevnách v nadmořské výšce 1 018 m, 6 sjezdových tratí různých obtížností, technické zasněžování. Z Pusteven rovněž vychází velké množství turistických a lyžařských běžeckých tras. K nejvyhledávanějším patří nenáročná hřebenová trasa směrem na Radhošť (1 129 m n.m.) nebo na opačnou stranu směřující trasa na Martiňák.
Ski areál Bílá
Nachází se v malebném údolí říčky Bílá, v bezprostřední blízkosti silnice 1. třídy č. 56 z Frýdku Místku, vedoucí směrem na hranici se Slovenskem na Bumbálce. Je tvořen řadou sjezdových tratí od střední obtížnosti až po sjezdovky pro začátečníky a výuku dětí. Součástí areálu je snowpark. Všechny sjezdovky jsou technicky zasněžovány, večerní lyžování, lyžařská škola, půjčovna lyžařského vybavení. Příznivci běžeckého lyžování mohou využít dva upravované běžecké okruhy Bílá – Staré Hamry – Bílá a Bílá – Mezivodí – Bílá o délce 20 a 33 km, napojené na stávající turistické trasy Beskyd.
Ski areál Malenovice
Nachází se v obci Malenovice. Lyžařské vleky jsou umístěny na severním svahu kopce Staškov ve vzdálenosti 500 m od parkoviště na autobusové zastávce Malenovice – Satina. Lyžařské sjezdovky jsou dlouhé 400 a 850 m a jsou technicky zasněžovány. V okolí jsou běžecké tratě směrem na Šindelnou, Kalužný, Ostrý, Kozinec, Ropičku. Kotař, Slavíč.
Ski areál Razula
Nachází se ve Velkých Karlovicích. Představuje čtyři sjezdovky – Razula, Horal, Galik, Lanterna. Sjezdovky Razula a Horal jsou technicky zasněžovány, pravidelně upravovány a osvětleny. Celková délka tratí je 2 km. Součástí ski areálu Razula je několik desítek kilometrů strojově upravovaných běžkařských tratí, snowtubing, lyžařská škola, půjčovna lyží, běžek a sněžnic.

Poloha hotelu na mapě