Vyzkoušejte náš nový a přehlednější web. Stále na něm pracujeme a vylepšujeme, budeme však rádi za Váš názor. Chci vidět nový web x

Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Egypt

Marsa Alam (oblast)

Top last minute

 • 2.3.
  Hotel BRAYKA BAY RESORT
   18 790 Kč
  -12%
  Egypt
  8 dní
  Letecky
  all inclusive
  od  16 490 Kč
 • 5.3.
  Hotel RESTA GRAND RESORT
  +
   17 390 Kč
  -2%
  Egypt
  8 dní
  Letecky
  all inclusive
  od  16 990 Kč
 • 5.3.
  Hotel HILTON MARSA ALAM NUBIAN RESORT
   19 790 Kč
  -4%
  Egypt
  8 dní
  Letecky
  all inclusive
  od  18 990 Kč
 • 5.3.
  Hotel ROYAL TULIP BEACH RESORT
   16 990 Kč
  -3%
  Egypt
  8 dní
  Letecky
  all inclusive
  od  16 490 Kč
 • 23.2.
  Hotel RESTA REEF RESORT
  +
   17 990 Kč
  -47%
  Egypt
  8 dní
  Letecky
  all inclusive
  od  9 490 Kč
 • 2.3.
  Hotel BLUE REEF RESORT
   15 990 Kč
  -25%
  Egypt
  8 dní
  Letecky
  all inclusive
  od  11 990 Kč
 • 5.3.
  Hotel THREE CORNERS HAPPY LIFE
   16 390 Kč
  -15%
  Egypt
  8 dní
  Letecky
  all inclusive
  od  13 990 Kč
 • 23.2.
  Hotel ROYAL BRAYKA BEACH RESORT
  +
   18 190 Kč
  -18%
  Egypt
  8 dní
  Letecky
  all inclusive
  od  14 990 Kč

Nejoblíbenější zájezdy do Marsa Alam (oblast)

Hotel AURORA ORIENTAL BAY
Hotel Aurora ORIENTAL BAY
od 13 852 Kč
Hotel BRAYKA BAY RESORT
Hotel BRAYKA BAY RESORT
od 14 990 Kč
Hotel RESTA GRAND RESORT
Hotel RESTA GRAND RESORT
od 15 595 Kč
Hotel THREE CORNERS HAPPY LIFE RESORT
Hotel THREE CORNERS HAPPY LIFE
od 12 990 Kč
Všechny zájezdy do Marsa Alam (oblast)

Střediska

NAŠE TIPY PRO SPRÁVNOU VOLBU
✱ přímé lety z Prahy
✱ skvělé potápění
✱ kvalitní pláže přímo u hotelů
✱ kvalitní nové hotely
✱ většina hotelů s all inclusive

Marsa Alam
Pořádáme zájezdy na 8, 11, 12 nebo 15 dní s přímým letem do Marsa Alam. Marsa Alam je původně malá rybářská osada a přístav na břehu Rudého moře situovaná asi 280 km jižně od Hurghady a 250 km severně od súdánských hranic. Protože území leží nedaleko od obratníku Raka, jedná se již o tropickou oblast. Víte že v době letního slunovratu zde Slunce stojí téměř v nadhlavníku a svítí na dno hlubokých studní? Proto je zde v zimním období také vyšší průměrná teplota vody a vzduchu než jinde v Egyptě a láká teplomilné rekreanty i v měsících lednu a únoru. Menší mezinárodní letiště je vzdáleno asi 65 km. V širokém okolí osady se nachází civilizací dosud málo dotčené pobřeží Rudého moře, charakteristické svými krásnými zálivy s písčitými plážemi, které jsou lemovány romantickými útesy. V moři na okrajích pláží se zpravidla nacházejí bohaté kolonie korálů a pestrobarevných ryb. Území severně od Marsa Alam směrem k mezinárodnímu letišti bylo vybráno pro vybudování nové zóny turistiky s luxusními plně soběstačnými hotelovými komplexy. Jako korálky na niti leží u jednotlivých zálivů samostatně stojící hotelové areály, které nabízejí dostatečný ubytovací luxus a přitom i klid v prostředí nenarušené pouštní oázy.

Oblast doporučujeme nejen vyznavačům potápění, šnorchlování a dalších vodních sportů jako jsou windsurfing, vodní lyžování a parasailing, ale i pro seniory a rodiny s dětmi. Výhodou území jsou kvalitní příležitosti ke koupání u nádherných pláží a vynikající podmínky pro potápění ke korálovým útesům. Moře je zde průzračné a bohatý podmořský život s nádhernými barevnými korály je skutečně na dosah. V nabídce hotelových resortů samozřejmě nechybějí ani exotické výlety do pouště a hor spojené s džíp safari, jízdami na velbloudech a návštěvami beduínských stanových táborů. K dispozici jsou i klasické výlety za památkami faraonů v údolí Nilu do Luxoru a Karnaku. Transfer z letiště trvá asi 20 - 60 minut v závislosti na poloze konkrétních resortů, které leží rozptýleně na 60 km dlouhé linii pobřeží od mezinárodního letiště směrem na jih až k původní osadě Marsa Alam a na sever k městečku El Quseir.

Výlety

Luxor – celodenní výlet

Celodenní výlet autokarem k nejzachovalejším památkám egyptských královských měst. Uvidíte mj. chrámy v Luxoru a Karnaku, Údolí králů, chrám královny Hatšepsut, Memnonovy kolosy. Dle časových možností návštěva alabastrové dílny a dílny na výrobu papyru. V ceně je zahrnut oběd v restauraci v Luxoru a vstupy do památek. Výlet je doprovázen česky mluvícím průvodcem.

Orientační cena dospělý: 100 EUR, děti 6-12 let: 50 EUR


Al Quseir - polodenní výlet

Odpoledne odjezd autokarem do 3000 let starého městečka Al Quseir, návštěva přístavu, mešity a koptského ortodoxního kostela, zastávka v parfumerii a možnost výhodných nákupů. Návrat zpět v podvečerních hodinách.

Orientační cena dospělý: 20 EUR, děti 6-12 let: 10 EUR


Abo Dabbab - polodenní výlet

Koupání a šnorchlování. Polodenní výlet autokarem k jedné z nejkrásnějších zátok v oblasti Marsa Alam (cca 6 km od hotelu Kahramana Beach Resort), kde se vyskytují želvy karety a mořská kráva dugong. Na programu je koupání a šnorchlování, možnost zapůjčení výbavy zdarma.

Orientační cena dospělý: 30 EUR, děti 6-12 let: 15 EUR


Super Safari – polodenní výlet

Odpolední výlet džípem do pouště k beduínům, projížďka na velbloudech, čtyřkolkách, na programu je beduínská show včetně večeře a nealko nápojů, návrat zpět ve večerních hodinách.

Orientační cena dospělý: 60 EUR , děti 6-12 let: 30 EUR


Výlety pro děti do 6 let jsou zdarma.
Výlety lze zakoupit na místě u delegáta a konají se při minimálním počtu 10 osob.