phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel TTH Hydros Club

Výhody nabídky

 • Pro mladé klienty i rodiny s dětmi
 • Dlouhá krásná pláž přímo u hotelu
 • V blízkosti centra města Kemer
 • dětský klub Čedok Scooby-Doo!

Hotel TTH Hydros Club Kód: 7549

PLN
Itaka

Hotel TTH Hydros Club Kód: 7549 Turecko \ Turecká riviéra \ Kemer

Popis nabídky

Luxusní resort postavený ve stylu turecké vesnice se nachází v blízkosti města Kemer přímo na rozlehlé pláži. Hotelje ideálním místem pro strávení rodinné dovolené, mladší klienti ocení možnost zábavy v nedalekém letovisku a rodiny s dětmi budou nadšené z velké nabídky aktivit a klubové atmosféry. Centrum letoviska Kemer je v docházkové vzdálenosti,letiště v Antalyi je vzdálené cca 50 km.

Pozvolně svažující se oblázková pláž se nachází přímo u hotelu. Slunečníky a lehátka jsou k dispozici zdarma (plážové osušky za poplatek 1 EUR).

Hlavní budova s recepcí a lobby barem, bufetová restaurece, restaurace s mezinárodní kuchyní a s obsluhou, snack bar, dva bary u bazénu, bazén pro dospělé, bazén s brouzdalištěm pro děti,vodní skluzavky (slunečníky a lehátka jsou u bazénu k dispozici zdarma), dětské hřiště, minimarket, obchod se suvenýry, hlídání dětí, prádelna, půjčovna jízdních kol, lázeňské centrum, fitness, turecké lázně, sauna, masáže, tenisové kurty (osvětlení za poplatek).

Standardní dvoulůžkový pokoj s možností 2 přistýlek, klimatizace, sociální zařízení (vana, WC, fén), SAT/TV, balkon. Za poplatek trezor, minibar. Klubový pokoj standard s možností jedné přistýlky, klimatizace, sociální zařízení (vana, WC, fén), SAT/TV, telefon, balkon Za poplatek trezor, minibar

Standardní pokoj s možností 2 přistýlek je vybaven palandou, 2 děti do 14 let na přistýlce mají pobyt v tomto typu pokoje zdarma

All inclusive program formou bufetu zahrnuje plnou penzi (snídaně, obědy, večeře, večeři v jedné z a la carte restaurací), pozdní snídani, čerstvý džus u snídaně, odpolední občerstvení (káva, zákusek, čaj, zmrzlina), kávu u bazénu, noční polévku v hlavní bufetové restauraci, neomezenou konzumaci nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby ve vybraných barech v době od 10:00 do 02:00.

Animační programy pro děti i dospělé, večerní show, miniklub, diskotéka, kulečník, basketbal, plážový volejbal, minigolf, vodní sporty na pláži, škola potápění. V období od 15.6. do 15.9.2017 bude v hotelu otevřen Dětský kub Čedok s česky mluvícím animátorem. Bližší informace naleznete ve speciálním katalogu, který je věnován výhradně našemu Dětskému klubu Čedok.

* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků * transfery v cíli zájezdu * 7 noclehů, respektive 10,11 noclehů, respektive 14 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby delegáta * pojištění dle zák. 159/99 Sb.

Informace: Možnost prodloužení pobytu o další týden na vyžádání u prodejce. Jednolůžkové pokoje na vyžádání.

Informace o regionu

Turecko — Turecká riviéra — Kemer

Mapa
Recenze
5,3 / 6
Celkové hodnocení

Zákazníci oceňují m. j.:

 • Poloha hotelu
 • Pohodlí
 • Servis

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 800 112 112
 • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook Google+

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter