phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Panorama Alanya

Výhody nabídky

  • poloha v blízkosti centra starého města
  • kvalitní služby
  • široká nabídka sportovních aktivit a animací

Hotel Panorama Alanya Kód: 9291

PLN
Itaka

Hotel Panorama Alanya Kód: 9291 Turecko \ Turecká riviéra

Popis nabídky

Komplex hlavní budovy u pláže a dalších budov v zahradě oddělené pobřežní komunikací leží cca 400 m od rušného centra Alanye s obchody, bary a restauracemi a cca 125 km od letiště.

Písčito-oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází před hotelem, lehátka a slunečníky zdarma, bar v rámci all inclusive.

Vstupní hala, recepce, výtahy, hlavní restaurace, à la carte restaurace, 3 bary, TV místnost, WiFi v areálu hotelu zdarma, minimarket, zahrada s bazénem; lehátka, slunečníky a osušky zdarma (výměna za poplatek).

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, SAT/TV, WiFi a balkonem; za poplatek minibar (doplňován denně vodou), trezor (cca 2 EUR/den).

All inclusive zahrnuje snídaně (7:00-10:00), obědy (12:30-14:00) a večeře (18:30-21:00) formou bufetu, pozdní snídaně, odpolední občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (10:00-24:00) v časech a místech určených hotelem. 1x za pobyt možnost večeře v restauraci à la carte (nutná rezervace předem).

Tenisový kurt (osvětlení za poplatek), volejbal, šipky, boccia, lukostřelba, fitness, aqua aerobic, miniclub (6-12 let), animační programy, hammam, sauna; za poplatek procedury v turecké lázni, vodní sporty na pláži.

* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků * transfery v cíli zájezdu * 7/10/11/14 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby delegáta * pojištění dle zák. 159/99 Sb.

Informace o regionu

Turecko — Turecká riviéra

Mapa

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter