phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Club Kastalia

Výhody nabídky

 • hotel pro rodinnou dovolenou
 • aktivní dovolená
 • dětský klub Čedok - Hotel Transylvania 3

Hotel Club Kastalia Kód: 8574

PLN
Itaka

Hotel Club Kastalia Kód: 8574 Turecko \ Turecká riviéra \ Alanya - Konakli

Popis nabídky

Alanya - Konakli

Rozlehlý moderní komplex dvou hotelových budov a dvoupatrových vilek leží v klidné části cca 1 km od centra Konakli, cca 12 km od Alanye, cca 113 km od letiště, nejbližší obchody a bary cca 1 km, zastávka místních autobusů u hotelu.

Písčito-oblázková pláž s možností výskytu kamenných plat při vstupu do moře se nachází u hotelu, lehátka a slunečníky zdarma, osušky za vratný depozit.

Vstupní hala, recepce, restaurace, několik barů včetně baru u aquaparku; za poplatek WiFi (cca 1 EUR/hod), kadeřnictví, obchod. 2 bazény, dětský bazén, aquapark se skluzavkami pro děti a línou řekou; lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, osušky za vratný depozit.

Superior pokoje umístěné v hlavní budově s možností až 2 přistýlek pro děti mají vlastní příslušenství (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizaci, telefon, minibar, SAT/TV, balkon nebo terasu; za poplatek trezor (cca 2 EUR/den). Za příplatek a na vyžádání rodinné pokoje.

All inclusive zahrnuje snídaně (7:30-10:00), obědy (12:30-14:00) a večeře (19:00-21:00) formou bufetu, pozdní snídaně, odpolední občerstvení (káva, čaj, zákusek), zmrzlinu, půlnoční občerstvení, místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00-24:00) v místech a časech určených hotelem.

Tenisový kurt, stolní tenis, vodní pólo, aerobic, aqua aerobic, plážový volejbal, miniclub, aquapark, animační programy, večerní show, živé koncerty; za poplatek vodní sporty,masáže ve Spa centru. V období od poloviny června do poloviny září je v hotelu otevřen Dětský klub Čedok s česky mluvícím animátorem. Bližší informace najdete ve speciálním katalogu, který je věnován výhradně našemu Dětskému klubu Čedok, nebo na www.cedok.cz.

* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků * transfery v cíli zájezdu * 7/10/11/14 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby delegáta * pojištění dle zák. 159/99 Sb.

Informace: Pokoje PROMO umožňují pobyt pro 2 děti do 13 let ZDARMA

Informace o regionu

Turecko — Turecká riviéra — Alanya - Konakli

Mapa
Recenze
5,4 / 6
Celkové hodnocení

Zákazníci oceňují m. j.:

 • Dobré jídlo
 • Servis
 • Pokoje standard

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 800 112 112
 • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter