phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel The Raga Side

Výhody nabídky

  • luxusní zrekonstruovaný hotel
  • poloha blízko pláže
  • koncept Fine Dining ultra all inclusive 
  • hotel pouze pro dospělé osoby (16+)

Hotel The Raga Side Kód: AYT2RAG

PLN
Itaka

Hotel The Raga Side Kód: AYT2RAG Turecko \ Side

Popis nabídky

Hotelový komplex dvou budov je umístěn poblíž krásné pláže, cca 1000 m od starého centra městečka Side a cca 54 km od letiště. Hotel je určený pouze pro dospělé osoby (16+).

Hotelová písčitá pláž se nachází cca 100 m od hotelu, přístup přes pobřežní promenádu, lehátka a slunečníky zdarma.

Vstupní hala, recepce, výtah, hlavní restaurace, à la carte restaurace (nejsou součástí all inclusive), bar v lobby, u bazénu a na pláži, sport bar, cukrárna, konferenční místnost, obchody, WiFi zdarma; za poplatek internetová kavárna. Terasa na slunění, bazén; lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, župany, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, SAT/TV, telefonem, minibarem (nealko nápoje) a balkonem. Za příplatek pokoje s bočním nebo přímým výhledem na moře a pokoje v budově u pláže. Jednolůžkové pokoje za příplatek a na vyžádání.

Fine Dining Ultra all inclusive zahrnuje servírované snídaně (7:00-10:00), obědy (12:30-14:00) a večeře (19:00-21:00) s výběrem z tematických menu nebo formou menšího bufetu, pozdní snídaně, odpolední slané i sladké občerstvení, kávu, nealkoholické nápoje, místní a vybrané importované alkoholické nápoje (24 h) v časech a místech určených hotelem. 1x za pobyt možnost večeře v  à la carte restauraci. Hotel vyžaduje ve všech restauracích formální oblečení (pánové dlouhé kalhoty).

Fitness, stolní tenis, plážový volejbal, aerobic, šipky, boccia, animační programy, diskotéka; za poplatek vodní sporty na pláži, Spa centrum - turecká lázeň, sauna, kosmetické procedury.

* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků * transfery v cíli zájezdu * 7/10/11/14 noclehů - dle smlouvy * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace o regionu

Turecko — Side

Mapa
Fakultativní výlety

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 296 184 910
  • pondělí–neděle: 8:00 - 18:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter