phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Grand Belish

Výhody nabídky

  • romantická dovolená
  • klidná oblast
  • přímo u krásné pláže

Hotel Grand Belish Kód: 9248

PLN
Itaka

Hotel Grand Belish Kód: 9248 Turecko \ Izmir

Popis nabídky

Kusadasi - Davutlar

Hotel je situován v příjemném prostředí v blízkosti krásné pláže cca 15 km od centra Kusadasi a cca 90 km od letiště; autobusová zastávka cca 200 m od hotelu.

Hotelová písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu, přístup promenádou; lehátka a slunečníky zdarma, osušky za vratný depozit.

Vstupní hala, recepce, výtahy, hlavní restaurace, restaurace à la carte, lobby bar, bar u bazénu, minimarket, parkoviště, konferenční centrum, WiFi v lobby zdarma; za poplatek internetová kavárna, kadeřnictví. Terasa na slunění s bazénem, dětské brouzdaliště, krytý bazén; lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna/sprcha, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, SAT/TV, telefonem, trezorem a balkonem; za poplatek minibar.

All inclusive zahrnuje snídaně (7:00-10:30), obědy (12:30-14:30) a večeře (19:30-21:30) formou bufetu, odpolední občerstvení, kávu, čaj a zákusky, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (10:00-24:00) v časech a místech určených hotelem. 1x za pobyt možnost večeře v à la carte restauraci (nutná rezervace předem).

Tenisový kurt (osvětlení za poplatek), boccia, šipky, aerobic, plážový volejbal, stolní tenis, vodní pólo, dětské hřiště, miniclub (4-12 let), animační programy pro děti a dospělé, diskotéka, sauna, turecká lázeň; za poplatek Spa centrum - masáže, kosmetické procedury.

* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků * transfery v cíli zájezdu * 7/14 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby delegáta * pojištění dle zák. 159/99 Sb.

Informace o regionu

Turecko — Izmir

Mapa

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter