phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Flamingo

Výhody nabídky

  • rodinná dovolená
  • přímo u pláže
  • přátelská obsluha

Hotel Flamingo Kód: 9511

PLN
Itaka

Hotel Flamingo Kód: 9511 Turecko \ Egejská riviéra \ Marmaris

Popis nabídky

Marmaris

Hotel je umístěný u pobřežní promenády cca 5 km od centra Marmarisu a cca 90 km od letiště; autobusová zastávka cca 10 m od hotelu.

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu, přístup přes promenádu, slunečníky a lehátka zdarma.

Vstupní hala, recepce, výtah, restaurace, konferenční centrum, WiFi v areálu hotelu zdarma; za příplatek trezor na recepci (cca 1,5 EUR/den). Bazén s terasou na slunění, brouzdaliště; lehátka a slunečníky zdarma, osušky za vratný depozit.

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, SAT/TV, telefonem a balkonem; za poplatek chladnička, trezor.

All inclusive zahrnuje snídaně (7:00-10:00), obědy (12:30-14:00) a večeře (19:00-21:00) formou bufetu, odpolední občerstvení a odpolední čaj, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (10:30-23:00) v časech a místech určených hotelem.

Stolní tenis, dětské hřiště; za poplatek fitness a wellness centrum v sousedním hotelu Tropical Beach - hammam, sauna, masáže, vodní sporty na pláži.

* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků * transfery v cíli zájezdu * 7/14 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby delegáta * pojištění dle zák. 159/99 Sb.

Informace o regionu

Turecko — Egejská riviéra — Marmaris

Mapa

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter