phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Aqua

Výhody nabídky

  • blízko centra
  • přímo u krásné pláže
  • vhodné pro rodiny i pro páry

Hotel Aqua Kód: 8731

PLN
Itaka

Hotel Aqua Kód: 8731 Turecko \ Egejská riviéra

Popis nabídky

Marmaris - Icmeler

Hotel leží v udržované palmové zahraděpřímo u pláže, cca 200 m od střediska, cca 7 km od Marmarisu a cca 110 km od letiště; autobusová zastávka místní dopravy cca 100 m od hotelu.

Hotelová písčito-oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře, oceněná Modrou vlajkou, leží přímo u hotelu; slunečníky, lehátka a osušky zdarma.

Vstupní hala, recepce, hlavní restaurace, 3 à la carte restaurace, 2 bary, bar u bazénu, konferenční místnost, WiFi zdarma; za poplatek kadeřnictví, lékařská služba na vyžádání. Bazén, dětský bazén, krytý bazén; lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna/sprcha, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, SAT/TV, Wi-Fi, telefonem, minibarem, setem na přípravu kávy/čaje, trezorem a balkonem.

All inclusive zahrnuje snídaně (7:00-10:00), obědy (12:30-14:00), večeře (19:00-21:30) formou bufetu, pozdní snídaně (10:00-11:00), odpolední občerstvení, noční polévku, místní nealkoholické a alkoholické nápoje v časech a místech určených hotelem. 1x za pobyt možnost večeře v restauraci à la carte (nutná rezervace předem).

Tělocvična, aerobic, dětské hřiště, miniclub (4-12 let), 6x týdně animace pro dospělé a děti, živá hudba, 1x týdně turecká noc, sauna, hammam, pára; za poplatek tenisový kurt s osvětlením a vybavením, kulečník, vodní sporty na pláži, Spa centrum - masáže, kosmetické procedury.

* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků * transfery v cíli zájezdu * 7/14 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby delegáta * pojištění dle zák. 159/99 Sb.

Informace o regionu

Turecko — Egejská riviéra

Mapa

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter