phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Baia Bodrum

Výhody nabídky

 • poloha s krásným výhledem
 • bohatá nabídka all inclusive 24 h
 • kvalitní služby, příjemná obsluha
 • nedoporučujeme osobám s omezenou pohyblivostí

Hotel Baia Bodrum Kód: BJV2BAI

PLN
Itaka

Hotel Baia Bodrum Kód: BJV2BAI Turecko \ Bodrum

Popis nabídky

Bodrum - Gündogan

Hotelový komplex několika budov je umístěný v mírném kopci nad zálivem v obci Gündogan, cca 19 km od centra Bodrumu a cca 48 km od letiště; autobusová zastávka cca 1 km od hotelu. Vzhledem k výškovým rozdílům terénu nedoporučujeme osobám s omezenou pohyblivostí.

Hotelová písčito-oblázková pláž se nachází přímo pod hotelem, lehátka a slunečníky zdarma, dřevěná platforma na opalování, vstup do moře po schůdkách.

Vstupní hala, recepce, výtah, TV místnost, hlavní restaurace, 2 restaurace à la carte (nejsou součástí all incusive), 3 bary, snac bar, minimarket, konferenční místnost, WiFi v lobby zdarma; za poplatek hlídání dětí. Terasa na slunění, 2 bazény, brouzdaliště a vodní skluzavky pro děti; lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací (červen-září), SAT/TV, WiFi, telefonem, setem k přípravě kávy/čaje, trezorem, minibarem a balkonem nebo terasou s výhledem na bazén. Za příplatek pokoje s výhledem na moře.

Ultra all inclusive (24 h) zahrnuje snídaně (7:00-10:00), obědy (12:30-14:30) a večeře (19:30-21:30) formou bufetu, pozdní snídaně, odpolední občerstvení, kávu, čaj, půlnoční snack, nealkoholické nápoje, místní a vybrané importované alkoholické nápoje (24 h) v časech a místech určených hotelem.

Tenisový kurt (osvětlení za poplatek), stolní tenis, basketbal, minifotbal, šipky, aerobic, dětské hřiště a herna, animační program, diskotéka, vybrané vodní sporty, fitness, sauna, turecká lázeň; za poplatek kulečník, motorizované vodní sporty, bowling, procedury ve Spa centru.

* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků * transfery v cíli zájezdu * 7/10/11/14 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby delegáta * pojištění dle zák. 159/99 Sb.

Informace o regionu

Turecko — Bodrum

Mapa
Recenze
5,3 / 6
Celkové hodnocení

Zákazníci oceňují m. j.:

 • Dobré jídlo
 • Servis
 • Poloha hotelu
Fakultativní výlety

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 296 184 910
 • pondělí–neděle: 8:00 - 18:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter