phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Woxxie

Výhody nabídky

  • rodinný hotel
  • bazén se skluzavkami
  • hotelový bus na pláž

Hotel Woxxie Kód: 9286

PLN
Itaka

Hotel Woxxie Kód: 9286 Turecko \ Bodrum (oblast)

Popis nabídky

Turgutreis

Komplex dvou hotelových budov se nachází v zahradě nedaleko pláže, cca 5 km od centra střediska, 20 km od Bodrumu a cca 50 km od letiště.

Písčito-oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 200 m od hotelu (hotelový bus několikrát denně), lehátka a slunečníky zdarma.

Vstupní hala, recepce, hlavní restaurace, 3 bary, WiFi v lobby zdarma, parkoviště, minimarket; za poplatek půjčovna aut. Terasa na slunění s bazénem, 2 skluzavky, brouzdaliště pro děti; lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Dvoulůžkové pokoje superior s možností 2 přistýlek jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna/sprcha, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, SAT/TV, telefonem, trezorem a balkonem s bočním výhledem na moře; za poplatek minibar.

All inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, odpolední snack,půlnoční polévku, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (10:00-01:00) v časech a místech určených hotelem.

Tenisový kurt (osvětlení za poplatek), basketbal, stolní tenis, dětské hřiště, mini club (4-12 let),6x týdně animační programy, fitness, sauna, turecké lázně; za poplatek procedury v tureckých lázních, masáže.

* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků * transfery v cíli zájezdu * 7/10/11/14 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby delegáta * pojištění dle zák. 159/99 Sb.

Informace o regionu

Turecko — Bodrum (oblast)

Mapa

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter