Hotel Chada Thai Village Resort
Hotel Chada Thai Village Resort
Výhody nabídky
- pouze v Čedoku
- tropická zahrada
- restaurace, bary, kavárny a nákupní možnosti přímo u hotelu
Hotel Chada Thai Village Resort Kód: KBV2CTH
Krabi
Stylový hotel, postavený v roce 2000 a renovovaný v roce 2012, se nachází na kopci, cca 400 m od centra Ao Nang, nejbližší obchody, restaurace, kavárny a bary cca 25 m od hotelu, cca 25 km od letiště v Krabi.
Písčitá veřejná pláž Ao Nang s pozvolným vstupem do moře, cca 800 m od hotelu, přístup po chodníku, na pláži se nachází bar a restaurace (za poplatek).
Písčitá veřejná pláž Noppharat Thara s pozvolným vstupem do moře, cca 400 m od hotelu.
3 patra, 130 pokojů; 24 h recepce; prostorné lobby; úschovna zavazadel; směnárna; minimarket; Wi-Fi; tropická zahrada
- restaurace Greenary – stravování formou švédských stolů;
- thajská a mezinárodní kuchyně, k dispozici židličky pro děti a dětské menu;
- restaurace Rotissary – à la carte, thajská a mezinárodní kuchyně
2 bary: Cat’s Eye, Pool Bar typu swim-up v bazénu;
Za poplatek: room-service, au-pair, prádelna, kadeřnictví
Dvoulůžkové pokoje Deluxe (cca 45 m²) s možností jedné přistýlky pro děti mají vlastní příslušenství (koupelna - vana nebo sprchový kout, WC, fén), klimatizaci, SAT/TV, DVD přehrávač, telefon, bezdrátové připojení k internetu, trezor, lednici a varnou konvici; balkon, výhled do zahrady či na bazén; za poplatek: minibar
- Na vyžádání dětská postýlka (nutno objednat předem).
Za příplatek jsou k dispozici:
* pokoje Executive (stejné zařízení jako pokoje Deluxe + jsou prostornější, mají navíc terasu; výhled do zahrady nebo na bazén)
* jednolůžkové pokoje
Polopenze (drinky nejsou zahrnuty).
Za příplatek je možná plná penze, která zahrnuje navíc oběd a drinky v průběhu oběda a večeře (voda, pivo, soft drink).
- snídaně formou bufetu; obědy a večeře formou bufetu či servírované
3 bazény (1 se skluzavkou), u bazénů zdarma slunečníky, lehátka a osušky; dětské hřiště, fitness
Za poplatek: SPA centrum - vířivka, masáže, kosmetické procedury a reflexologie
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
* ubytování ve zvoleném hotelu
* transfery v cíli zájezdu
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího zařízení
* služby delegáta
* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Při ubytování je požadována záloha (v hotovosti nebo zablokováním na kreditní kartě) cca 200 USD/pokoj/pobyt.
Platnost cestovního pasu musí být minimálně 6 měsíců po návratu.
Thajsko — Krabi
Zákazníci oceňují m. j.:
- Dobré jídlo
- zajímavostí v blízkosti
- Poměr kvalita/cena
Přímý let i letadlo super.Připlatili jsme si za lepší pokoj,ale v hotelu i po urgenci ,nám dali klasický pokoj,takže jsme si připlatili peníze zbytečně.Pokoje jsou hezké.Jinak hotel je (...)
Přímý let i letadlo super.Připlatili jsme si za lepší pokoj,ale v hotelu i po urgenci ,nám dali klasický pokoj,takže jsme si připlatili peníze zbytečně.Pokoje jsou hezké.Jinak hotel je krásný,zasazený do přírody,čistý,3 bazény udržované.Jídlo thajské,pálivé i nepálivé,ale opakující se.Denně ovoce .Polopenze je zbytečná,lze se najíst pestřeji v okolí hotelu.Wifi funguje všude v hotelu i na pokojích.Zaměstnanci hotelu jsou velmi ochotní a stále usměvaví.Nabídka zájezdů je velká a všude v okolí.My zvolili zájezd s naším delegátem na Phi Phi a byli jsme spokojeni.Až na zdravotní indispozici manžela jsme byli velmi spokojení a nechtělo se nám odjet ani po 14 dnech.
byli jsme spokojeni, v hotelu klid a čisto, příjemná a usměvavá obsluha velmi pěkná zahrada kolem celého hotel hotelová pláž OK - bez velkého množství turistu
byli jsme spokojeni, v hotelu klid a čisto, příjemná a usměvavá obsluha velmi pěkná zahrada kolem celého hotel hotelová pláž OK - bez velkého množství turistu
Úžasná dovolená
Úžasná dovolená
Žádný popis
Žádný popis
Žádný popis
Žádný popis
Žádný popis
Žádný popis
Žádný popis
Žádný popis
Žádný popis
Žádný popis
Žádný popis
Žádný popis
Skvělá země, lokalita, počasí, hotel, lidé, stravování, dostupnost výletů, sousedství obchodů, romantická pláž v dojezdu... vše nám báječně sedlo. Let Praha - Krabi je letošním marketingovým (...)
Skvělá země, lokalita, počasí, hotel, lidé, stravování, dostupnost výletů, sousedství obchodů, romantická pláž v dojezdu... vše nám báječně sedlo. Let Praha - Krabi je letošním marketingovým "majstrštykem" Čedoku. RV
Žádný popis
Žádný popis
Delegát Vojta nejlepší
Delegát Vojta nejlepší
Velmi špatný servis na palubě letadla společnosti LOT. V hotelu příjemný a ochotný personál.
Velmi špatný servis na palubě letadla společnosti LOT. V hotelu příjemný a ochotný personál.
So zájazdom sme boli vcelku spokojní. Bol to nezameniteľný zážitok. Čo sa týka hotela: - vždy sa nájde niečo, čo sa dá zlepšiť. Umiestnenie bolo asi 10-15 min. od mestskej pláže Ao-Nang. To by (...)
So zájazdom sme boli vcelku spokojní. Bol to nezameniteľný zážitok. Čo sa týka hotela: - vždy sa nájde niečo, čo sa dá zlepšiť. Umiestnenie bolo asi 10-15 min. od mestskej pláže Ao-Nang. To by nebol vôbec problém, no na niektorých kratších úsekoch chýbal chodník, čo bolo trochu nepríjemné. Zariadenie izby bolo o niečo staršie, no izba bola vždy uprataná a všetko bolo čisté. Jediné, čo nám prekážalo, bol zvláštny puch v izbe. Možno to bolo tou vlhkosťou vzduchu, alebo sa izba dlhšie nepoužívala....ťažko povedať, ale nešlo to vyvetrať. - v hoteli sme mali zaplatenú polpenziu. Výber jedál nebol taký rozmanitý, jedla sa občas opakovali, no všetko bolo chutné. Súčasťou raňajok a večere bolo vždy nejaké ovocie (melón, ananás, papaja, dračie ovocie...), čo sme veľmi ocenili. Pre nás to bolo dostačujúce, boli sme spokojní. Personál bol milý a usmievavý,vždy sa snažili vyjsť v ústrety. Pláž: - chodili sme na mestsku pláž Ao-Nang. Pláž je čistá, bez kameňov, s pozvoľným vstupom mora. V prípade odlivu "dosť" dlhým vstupom do mora, no to je v Thajsku myslím všade. Pozdĺž pláže kotvili miestne lodičky, ktoré zabezpečovali prepravu na okolité plaže(Railay beach,..) alebo aj vzdialenejšie ostrovy, ktoré vážne stoja za pozretie. Preprava: - jednalo sa o priamy let z Prahy do mesta Krabi, čo bolo úžasné. Trval približne 12 hodín. - transfer do hotela bol dobre zorganizovaný
Vynikající zájezd, jsem velmi spokojen se službami vaší CK.
Vynikající zájezd, jsem velmi spokojen se službami vaší CK.
Děkujeme za krásnou dovolenou. Nicméně služby delegáta (Vojtěch) předčily očekávání a děkujeme mu za skvělé zážitky a vzpomínky na celý život.
Děkujeme za krásnou dovolenou. Nicméně služby delegáta (Vojtěch) předčily očekávání a děkujeme mu za skvělé zážitky a vzpomínky na celý život.
Ačkoli jsme byli první turnus do Thajska, vše fungovalo skvěle.Jezdíme s Čedokem pravidelně, tento zájezd ještě předčil naše očekávání. Vše bylo na jedničku. Veliká pochvala delegátovi (...)
Ačkoli jsme byli první turnus do Thajska, vše fungovalo skvěle.Jezdíme s Čedokem pravidelně, tento zájezd ještě předčil naše očekávání. Vše bylo na jedničku. Veliká pochvala delegátovi Čedoku Vojtovi Nekvindovi. Super organizátor i bezva kluk. Věříme, že se s ním setkáme letos i na Madagaskaru. Letošní dovolené plánujeme zase s Čedokem. Ať vám to vydrží!
Krásná destinace i hotel v nádherné tropické zahradě, bohužel pláže (ne moc čisté) jsou trošku dál. Nevýhoda cesty na pláž je úzká, celkem frekventovaná silnice (bez chodníku), ale toto mínus (...)
Krásná destinace i hotel v nádherné tropické zahradě, bohužel pláže (ne moc čisté) jsou trošku dál. Nevýhoda cesty na pláž je úzká, celkem frekventovaná silnice (bez chodníku), ale toto mínus nahradila pestrá nabídka fakultativních výletů. Okolní ostrůvky se pyšní krásnými plážemi s bílým pískem. Byli jsme jen na týden, což je samozřejmě málo, ale díky i za toto krátké poznání úžasného Thajska. Určitě se tam ještě vrátíme. Cestovali jsme s Čedokem už v létě na Tenerife a rovněž velká spokojenost. Doporučujeme.
vše tak jak bylo popsáno, chápu, že jsme byli první a prošlapávali cestu pro další rotace výletníků. Pokoj v hotelu nebyl delší dobu využíván, trochu páchl zatuchlinou. Jinak drobnosti (...)
vše tak jak bylo popsáno, chápu, že jsme byli první a prošlapávali cestu pro další rotace výletníků. Pokoj v hotelu nebyl delší dobu využíván, trochu páchl zatuchlinou. Jinak drobnosti řešitelné na místě. Delegát super. Snídaně OK, večeře hodně slabé. Uvítal bych možnot pořídit zájezd bez večeře. Ale je to subjektivní názor. Po okolí mnoho možností pořídit si jídlo podle svého, docházková vzdálenost do centra cca 10 minut. Na hotelovou pláž 2x denně shuttle busem. Klidně bych jel znovu. dík